Alterra, Kamille Lippenpflege (stara wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Poprawna

Pomadka ma super cenę i skład - jest naturalna, ale niestety nie daje zbyt długiego uczucia nawilżenia. Na początku jest dobrze, miło się rozprowadza, ale niestety to uczucie szybko zanika. W dodatku pomadka nie poradzi sobie z mocno suchymi lub popękanymi ustami. Produkt odpowiedni dla mało wymagających ust.

zawsze pod ręką

Świetna pomadka rządząca sobie z ustami w każdym stanie mega nawilża usta i je regeneruje to kolejna perełka za grosze ok 5 złotych bogaty skład same witaminy stosuje również na rzęsy i brwi tez wyglądają na ożywione produkt dobry i godny polecenia i do tego łatwo dostępny

tania i skuteczna

Jedna z lepszych drogeryjnych pomadek nawilżających. Produkt faktycznie dobrze nawilża i sporym plusem jest dobry skład i cena. Czasami na promocji kosztuje grosze. Wracam do niej co jakiś czas, jest to mój hit od 5 lat.

Ogromny ulubieniec od lat

Moja ulubiona pomadka ochronna do stosowania w ciągu dnia. Moje usta mają tendencję do przesuszania i stale muszę ja nawilżać. Pomadka Alterra zostawia przyjemny filtr jednocześnie nie jest denerwujaco lepka. Lubię stosować ją z matowymi szminkami dzięki czemu uzyskuję efekt pięknych satynowych ust.

Poprawny

Osobiście nie zauważyłam różnicy pomiędzy stara a nowa wersja produktu. Uważam ze ten balsam to głównie wazelina która zabezpiecza usta przed mrozem czy wiatrem. Jeżeli chodzi o naprawę ust już popękanych czy mocno suchych to niestety ten balsam słabo daje radę. Raczej nie jest to pomadka na zimę a raczej na wiosnę czy wczesna jesień.

Najlepsza

Moja ulubiona pomadka, nie za twarda, ale też nie za tłusta - idealnie nawilża, a efekt utrzymuje się dość długo. Ładnie pachnie no i stosunek ceny do jakości na medal!!! Nowa wersja jest troszkę twardsza, ale też się spisuje.

Taka wazelina

Produkt jest bardzo tani i łatwo dostępny.
Niestety, jego działanie jest krótkotrwałe(zaledwie parę minut).
Ma smak i zapach wazeliny.
Takie też daje wrażenie na ustach.
Zużyłam z trudem i więcej nie wrócę...

Moja ulubiona pomadka

Swego czasu był na nią szał z powodu działania wzmacniająco na brwi i rzęsy, nie próbowałam, ale podobno się sprawdza. Używam jej jednak regularnie do ust już od kilku lat i śmiało mogę polecić. Jest w bardzo niskiej cenie i starcza na długo. Nie pozostawia tłustej warstwy, czego nienawidzę i doskonale odżywia i nawilża usta.

To że ma świetny skład i że sprawdza się na ustach wiedzą chyba wszyscy. Ale to że działa również jako krem nawilżacz pod oczy?? U mnie sprawdza się w tej kwestii świetnie. Zawsze mam przesuszona skórę pod oczami. Aplikuje na noc jedna warstwę i rano jest super nawilżona. Polecam

Jak to pomadka

Bardzo fajna a przy okazji stosowałam ją kilka miesięcy jako odżywkę do rzęs. Rzęsy bez zmian a pomadka ogólnie całkiem fajna choć ja i tak zostanę wierna bebe ( głównie za zapach).

nie rozumiem zachwytu

Pomadkę zakupiłam z uwagi na niską cenę i tak dobre działanie, jakie poleca całt Internet. Niestety sie zawiodłam.
Kosztuje kilka złotych. W użyciu jest tępa, niby smarujesz usta, ale jakby to znikało. Dzięki temu w ogole nie odczuwam jej działania. Ma delikatny rumiankowy zapach, słabo wyczuwalny.
Z pewnością jest wydajna.
Dla mnie nie robi nic. Daję 2 - za cenę i wydajność.

najlepsza z małym minusem

Wszystko czego trzeba w dobrym jakościowo opakowaniu i niskiej cenie.
Idealnie nawilża, nie spływa z ust po łyku wody, nie rozmazuje się poza usta.
Nie klei się, ładnie pachnie.
Jedyny jej minus w moim odczuciu to, że nie wchłania się od razu w usta sprawia, że nie jest to najlepszy produkt żeby nałożyć pod pomadkę.