Barwa, Barwy Harmonii, Mydło różane `Rose`

Barwa, Barwy Harmonii, Mydło różane `Rose`

Baza mydła została pozyskana z oleju palmowego, co zapewnia delikatność w pielęgnacji skóry. Główny składnik mydła, ekstrakt z dzikiej róży działa antyseptycznie i tonizująco, Masło shea gwarantuje nawilżenie i ochronę przed wysuszeniem. Zawarta w mydle witamina E od lat znana zapewni ochronę przed starzeniem. Mydło zostało przebadane dermatologicznie. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

zapachowa
w kostce
normalna, sucha, wrażliwa
mydła
nawilżające, oczyszczające

Dobre mydło

Mydło charakteryzuje się bardzo ładną szatana graficzną oraz jest większe od standardowych kostek mydła. Produkt ma bardzo przyjemny zapach wręcz prześliczny kąpiel z tym mydłem to relaks dzięki zapachowi. Mydło świetnie się pieni i dobrze oczyszcza. Nie wysusza skóry, pozostawia miękką i gładką.

wysusza

U nas w domu tylko łagodne mydła, bo mąż na bardzo wrażliwą, alergiczną skórę, zwłaszcza dłoni. Skład tego mydła wydał mi się łagodny, ale mydło otrzymało krótką i dosadną recenzję w postaci pytania "skąd się wziął ten wysuszający koszmar?"

Mydło okazało się bardzo wysuszające dla skóry dłoni. Postanowiłam spróbować czy nadaje się dla mnie, pod prysznic. Niestety to mydło rzeczywiście wysusza skórę. Zabrałam do pracy, gdzie i tak wciąż używam kremu do rąk. Zapach jest przyjemny, ale oczywiście więcej nie kupię.

Najlepsze mydło nawet dla dłoni z egzemą

Po kontakcie z sierścią zwierzaków na którą mam uczulenie moja skóra rąk potrafi być bardzo podrażniona, swędząca, czasem bardzo piecze... Zatem muszę mieć mydło, które będzie odpowiednie na takie zmiany skórne. Właśnie to mydło z barwy Rose pomaga mi pielęgnować moje biedne dłonie dzień w dzień.

Zwykłe mydło, tylko pachnie lepiej

Jestem zaskoczona pozytywnymi ocenami tego mydła tu.
Nawet obok nie stało boskiego mydełka Arganove, Mydła arganowe go(nawilżające)!!!

Kupiłam ten niewypał, ponieważ uwielbiam ciekawe naturalne mydełka z olejkami.
To mnie zdecydowanie zawiodło. Może i pachnie ładnie, ale na tym się kończy bajka. Dobrze zmywa, ale strasznie przesusza. Komletnie nie czuć efektów masełka shea.
Zaletą jest ogromna wręcz bryła - która zużywałam do mycia rąk i czasami prania. Jest juz parę miesięcy i dopiero sie kończy.

Mam nieco inne opakowanie - choć firma i nazwa te same - może tu gdzieś trik...

Załączam zdjęcie

Zapach obłędy zniewalający róża w czystej postaci.

Pierwszą rzeczą, która mnie urzekła w tym mydełku to zapach. Zapach jest obłędny, zniewalający, róża w czystej postaci, przepiękna. Jest to zapach, który przychodzi na myśl, kiedy widzimy taką piękną różę jak na opakowaniu .
Opakowanie ( co oczywiście nie ma wpływu na działanie kosmetyku :D:D ) też jest bardzo ładne - takie 'vintage' podoba mi się niesamowicie.
Mydełko dobrze myje skórę tworząc kremową i pachnącą piankę.
Nie wysusza, co prawda nie nawilża, ale od tego mam balsam do ciała, nie oczekuję tego od mydła.
Skóra nie jest napięta ani 'tępawa' jak po zwykłych mydłach.
Szkoda, że zapach się nie utrzymuje zbyt długo na skórze.
Używam kilka miesięcy , ilość zużytych opakowań , kilka.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Uwielbiam

Ogólnie ja zwolennikiem mydełek w kostce nie jestem, ale to mnie urzekło. W mydełkach w kostce zawsze denerwowało mnie ich przechowywanie trzeba to robić odpowiednio bo inaczej pękają, poza tym wyglądają nie estetycznie, ale tu się sprężyłam i ogarnęłam sytuację. Mydełko ma piękny różany zapach, mogłabym się nim upajać, ma dużą gramaturę więc jest naprawdę wydajne, dobrze się pieni, tak naprawdę można nim myć całe ciało nie tylko dłonie. Pozostawia na skórze przyjemny zapach, a sama skóra jest miękka i delikatna, ma też o dziwo naprawdę dobry skład. Ja go dostałam do przetestowania, ale z pewnością go zakupie.

Urocze mydelko

Kupiłam mydełko w Hebe za niecałe 8zl. Lubię i doceniam mydła w kostce. Skusiłam się, bo pięknie pachniało przez opakowanie. Druga rzecz to dosyć duża gramatura i naturalne składniki, to chyba dla mnie najważniejsze. Użyłam od razu pierwszego dnia po zakupie. Mydełko ma przepiękny cukierkowo-rozowy kolor, ślicznie pachnie różami, zapach utrzymuje się chwilę na skorze. Uwielbiam delikatna piankę , która tworzy się po zmydleniu. Mydło nie wysusza.
Napewno kupię je ponownie, bo jest wydajne.

Różany ogród

Dostałam to mydło w prezencie i leżało u mnie dość długo zapomniane, ponieważ na co dzień używam mydeł w płynie. W końcu przyszły wakacje i postanowiłam zabrać to mydło ze sobą z racji tego,że nada się i do rąk i do mycia ciała, a miejsca w walizce zajmuje zdecydowanie mniej niż butelka mydła w płynie + butelka żelu pod prysznic. Poza tym kusił mnie piękny różany zapach wydobywający się z opakowania.
Mydło bardzo fajnie się sprawowało. Na początku było trochę trudno myć ręce, ponieważ kostka jest spora i kanciasta,co utrudnia namydlenie dłoni. Podobnie z myciem ciala. Podejrzewam,że producent chciał, aby mydło kształtem nawiązywało do mydeł naturalnych, starodawnych, które właśnie były/są takie kanciaste. Rzeczywiście wszystko razem - kształt,zapach, opakowanie tworzą swoisty klimacik. Używanie tego mydła było bardzo przyjemne. Naprawdę ładnie pachniało, tworzyło delikatną pianę i nie miało złego wpływu na skórę.
Jak to mydło w kostce było wydajne, szczególnie,że w tym wypadku mamy naprawdę sporą kostkę. Opakowanie jest bardzo ładne, dopracowane, zachęca do zakupu i sprawia,że mydło można bez obaw dać komuś w formie prezentu. Przyjemny kosmetyk.

Warte swojej ceny

Dostałam mydełko w prezencie. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to piękny różany zapach, który długo utrzymywał się na skórze. Mydło dość drogie jednak warte swojej ceny ponieważ jest bardzo wydajne. Używałam go do mycia rąk, nie wysuszał i nie podrażniał mojej skóry.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

przyjemne

Mydełko jest bardzo przyjemne, ładnie pachnie, super myje, nie pozostawia po sobie żadnych tłustych filmów czy czegoś, ogólnie mega.
Szkoda tylko, że na początku jest bardzo kanciaste, co mega utrudnia korzystanie, ale ogólnie spoko;)
ja do niego nie wrócę tylko dlatego że wolę mydła w płynie, ale jak ktoś lubi takie to będzie zadowolony

tragedia!

zacznę od tego, ze mydełko kupiłam ze względu na dobre opinie, ze nie wysusza.. A wiec któregoś dnia postanowiłam umyć nim twarz na sprobowanie (mam cenę tłustą, więc pomyślałam czemu nie) i to był błąd! skóra z twarzy po jednym umyciu była przesuszona, ze kremy pomogły mi doprowadzić moja skórę do normalnego stanu dopiero po kilku dniach! do dłoni również się nie nadaje, ponieważ skóra pomiędzy palcami mi zaczęła pękać z przesuszenia mimo tego ze używałam krem do rak.. do ciała nie mam nawet zamiaru używać tego czegoś. co do zapachu jest strasznie sztuczny ale na szczęście nie jest intensywny. przemywam nim buty, bo tylko do tego się w miarę nadaje

Dla miłośników różanych zapachów

Kupiłam mydło ze względu na zapach. Mocno pachnie nawet przez papier. Musiałam się na nie skusić. Duża kostka mydła, więc musiałam przedzielić ją na pół, aby zmieściła mi się w zamykanej mydelniczce. Różowa barwa, piękny zapach umilający kąpiel, duża wydajność i bardzo dobre działanie.
Podkreślę raz jeszcze - cudowny niechemiczny zapach.
Jeżeli lubicie zapach róży to koniecznie spróbujcie