Sally Hansen, Complete Salon Manicure

Sally Hansen, Complete Salon Manicure

Pojemność 14,7 ml

Lakier do paznokci 5w1. W jednej buteleczce firma Sally Hansen stworzyła kombinację pięciu preparatów: bazy, utwardzacza, odżywki wzmacniającej, lakieru i utrwalacza.
Lakier stymuluje wzrost paznokcia i nadaje mu idealny kolor, o trwałości do 10 dni. Zawiera technologię `Vital Care` nawilżającą płytkę paznokcia przez co jest ona bardziej elastyczna i odporna na łamanie. Dostępny w 42 odcieniach.

Efekt
perłowe, naturalne, metaliczne
lakiery nawierzchniowe

Bardzo kiepsko z wysychaniem

Zazwyczaj kupuję tanie lakiery, bo lubię je często wymieniać i mieć świeże, ale tu postanowiłam zaszaleć bo spodziewałam się czegoś wiecej.

Lakier Sally Hansen, który kupilam w kolorze turkusowym, fioletowym i pudrowy roż, zaskakiwał ciekawymi odcieniami, przeważająco w pastelowej tonacji. Ma dużą pojemność.

Niestały, od nowości kiepsko u mnie z wysychaniem. Obojetnie, czy na odżywkę, bazę, czy sam paznokieć. Bez wysuszacza nie dosychał u mnie i nawet po połowie godziny odciskały się ślady.

Dużo lepiej wypada u mnie tania Delia lub Ados.

Nie kupię ponownie, nie jestem zadowolona z tego produktu.

Drogie ale rewelacyjne

Maluję paznokcie od ponad 20 lat, w sumie bez przerwy, paznokcie mam zdrowe, mocne, bezproblemowe. Od lakierów oczekuję:
NAJWAŻNIEJSZE to trwałość i czas schnięcia - ten lakier oceniam 10/10 - doskonałe!
Lubię też szersze pędzle - tutaj taki właśnie jest
Fajna, konkretna pojemność 14,7 ml
Na załączonym zdjęciu moje paznokcie są pomalowane już 7 dni i jak widać jest lekki odrost, ale nic się nie starło, nie popękało, brak odprysków.
Nałożone są 2 warstwy, bardzo cienkie (kolor 824) kolor co prawda mnie nie zachwycił, bo jest to taki jakby żółtawy beż.

Są fajne

Lakiery do paznokci są fajne, mają dużo żywych kolorów , są trwałe, nie zmywaja się szybko. Cena jest tylko nie atrakcyjna , dość długo się trzymają na Paznokciach

Jak zwykły lakier, to tylko ten

Tj wyżej. Jak zwykły lakier to tylko ten. Jeden z lepszych. Bardzo ładne kolory ,zamknięte w stylowej (nie małej) buteleczce. Co do trwałości to zależne od tego co robię. Utrzymuję się dosyć długo w porównaniu do innych nie zdziera się co 3dni. Ładne krycie oraz połysk.

Czerwona rozkosz

Uwielbiam lakiery Sally Hansen ???? a kolor 570 "Right Said Red" to mój ulubieniec. Dodaje kobiecości i pewności siebie. Pięknie wygląda zarówno na paznokciach u rąk jak i u nóg, chociaż lepiej trzyma się na tych drugich ????. Lakier jest duży, buteleczka mieści aż 14,7 ml płynu, starcza więc na bardzo długo. Dużym plusem jest szeroki pędzelek, który pozwala swobodnie rozprowadzić kolor na paznokciach. Lakier nie gęstnieje i nie rozwarstwia się, po wyschnięciu jest błyszczący. Generalnie polecam i na pewno sama będę do niego wracać. Niech żyje zmienność na paznokciach ????

dobry lakier

W lakierze do paznokci szukam ładnego koloru i trwałości. Do stóp używam zazwyczaj mocnych czerwieni, ale do dłoni kolorów delikatnych, bardziej cielistych.
Z Sally Hansen, Complete Salon Manicure do dłoni używam "Blush Against the World" - kolor jasno różowy. Używany na odżywkę Płynne Szkło Bielendy (2 warstwy), która ma lekko różowy kolor może być nałożony pojedynczą warstwą. Wygląda wtedy troszkę jak manicure francuski (bez całej włożonej w niego pracy). Lekko prześwitują białawe czubki paznokci. Efekt jest dość ładny.

Co do trwałości - 10 dni to zdecydowana przesada. Po 3 dniach niestety na ogół zaczyna odpryskiwać. No, ale pisze to osoba, która zmywa naczynia i trochę sprząta w domu. Jeśli ktoś nie angażuje się w prace domowe, to z pewnością lakier utrzyma dłużej.

Nie jestem przekonana co do pędzelka. Wolę pędzelki cieńsze, bo uważam, że łatwiej nimi precyzyjne pomalować paznokcie. Ten wielki pędzel sprawdza na dużym palcu u nogi, ale to trochę za mało, żeby go uznać za pożyteczny.

Oj lubie lubie

Dziwia mnie tak slabe oceny, mam pomaranczowa czerwien 550 juz ponad 2 lata, lakier nie gestnieje, ma piekny kolor i wyglada elegancko, pozostawia efekt hybrydy i trzyma sie calkiem dlugo

Super!

Moja przygoda z dbaniem o mój wygląd zaczęła się bardzo prozaicznie - od tuszu do rzęs i lakierów do paznokci.
Lakiery Sally Hansen poleciła mi moja kuzynka, która od wielu lat prowadzi salon manicure. Sama od dawna korzystała z tych produktów. A ja, żółtodziób, łapałam wszystkie nowinki w lot. Wtedy też zaczęła się moja przygoda z malowaniem paznokci i to właśnie od tych lakierów.

W lakierach Sally Hansen bardzo odpowiada mi wyjątkowo szeroka gama kolorów, a także ich dostępność. Aktualnie można znaleźć je zarówno w drogeriach stacjonarnych, internetowych, jak i na serwisach aukcyjnych.

Seria lakierów Complete Salon Manicure ma bardzo ładny, może nawet elegancki kształt buteleczki, bardzo charakterystyczny dla tej marki.

Lakiery Complete Salon Manicure towarzyszą mi już od wielu lat - i nie przestają należeć do moich ulubionych. W wielu z tych miejsc można nabyć je w korzystnej cenie - nawet gdy nie ma promocji. Odpowiada mi ich konsystencja, poziom krycia, a także ich trwałość. Na przestrzeni lat - korzystałam z lakierów różnych firm.
Dzięki trwałości i naprawdę zadowalającemu kryciu - lakiery są bardzo wydaje i wystarczają na dość długi okres czasu.
W przypadku lakierów Sally Hansen nigdy nie zauważyłam negatywnego wpływu na płytkę paznokci (w postaci np. przebarwień).

Do tego - lubię pędzelek, który jest wykorzystywany w tych lakierach. Bardzo wygodna jest również rączka do trzymania pędzelka. W porównaniu do innych lakierów, z których korzystałam - myślę, że należy ona do moich ulubionych i najwygodniej mi się z nich korzystało. Przechodząc przez różne etapy paznokciowego zaawansowania zauważyłam, że pędzelki te są odpowiednie dla każdego - zarówno dla początkującej użytkowniczki, która rozpoczyna swoją przygodę z lakierami, poprzez etap pośredni, aż do bardziej zaawansowanego etapu.

Na każdym etapie mojej pasji związanej z paznokciami bardzo doceniałam tempo wysychania tych lakierów. Same w sobie wysychają naprawdę szybko, a gdy jeszcze zastosuje się preparaty przyspieszające wysychanie - malowanie paznokci staje się szybkie i przyjemne.

Na mojej liście kosmetyków - zdecydowany hit i kosmetyk wszech czasów.

Całkiem całkiem

Mam bardzo jasny kolor tego lakieru w domu. Dlatego nałożenie jednej warstwy nie daje spektakularnego efektu. Raczej ten proces trzeba powtórzyć jeszcze z raz lub dwa. Lakier ma dość rzadka konsystencję, co może wpływać na jakość krycia. Poza tym aplikuje się go łatwo.

Kunszt zamknięty w pięknej buteleczce

Marka Sally Hansen kojarzy mi się z profesjonalym wyglądem paznokci. W dobie hybrydy, wydaje się że "zwykłe" lakiery mają marginalne znaczenie. U mnie jednak produkt znajduje swoje stałe zastosowanie.

Posiadałam dwa odcienie, jeden piękny ponadczasowy blady fiolet i drugi szary, który mam do dziś. Zakupiłam je parę lat temu, kiedy nie stosowałam jeszcze hybrydy. Buteleczka ma bardzo ładny kształt, do tego srebrna zakrętka z czarnym pierścieniem sprawiają, że całość wygląda bardzo profesjonalnie, zgodnie z nazwą, jak z salonu. Pojemność 14,7 ml, dla mnie nie do zużycia, co daje dożywotnią wydajność;-). Podoba mi się opływowy kształt pędzelka, pozwala bardzo sprawnie pomalować całą płytkę, nawet jej brzegi. Konsystencja lakieru to kolejny plus, dość płynna (nawet po upływie paru lat!) sprawia że można przez chwilę operować pędzelkiem nim produkt całkowicie wyschnie, dzięki czemu możliwe jest robienie drobnych poprawek na bieżąco. Krycie jest bardzo dobre, nawet moje jasne odcienie wymagały nałożenia max dwóch warstw, a jak się śpieszyłam to nawet jednej. Co do trwałości, to tutaj szału nie ma, określiłabym ją standardową jak na lakier nieutrwalany w lampie UV. Obecnie ze względu na obecność hybrydy, produktem wykonuję pedicure i tutaj trwałość jest dla mnie zadowalająca. Całości dopełnia cena, kiedyś te lakiery kosztowały dużo więcej, obecnie możemy je nabyć za kilkanaście czasem nawet kilka złotych. Wybór kolorystyczny jest ciekawy, dużo odcieni uważam za ponadczasowe.

Podsumowując, ten lakier ma wszystko, czego wymagam od tego typu produktów. Z ogromną chęcią kupię ponownie.

Ukochany!

Duży, a raczej ogromny wybor mocno napigmentowanych kolorow. Lakier jest w wielkim opakowaniu ale nic mu sie nie dzieje. Nie gestnieje. Utrzymuje sie dlugo na paznokciu i poprostu jest rewelacyjny. Pedzelek idealny, szeroki. Kocham, koooochaam..!! Polecam.

Nie wiem

Cena lakieru jest bardzo wysoka. Uważam, ze nie jest on tyle wart. Jeszcze jak nie robiłam regularnie hybryd to sięgałam po takie właśnie lakiery i swego czasu byłam bardzo ciekawa tej marki. Na promocji wyczaiłam ten lakier za 15 zł i go kupiłam i muszę stwierdzić że ten lakier niczym się nie różni od lakierów tańszych marek. Moim zdaniem nie warto przepłacać.