Listerine, Antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej

Listerine, Antyseptyczny płyn do płukania jamy ustnej

Płyn do płukania jamy ustnej zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, głównej przyczynie chorób dziąseł. Chroni przed tworzeniem się kamienia nazębnego, dzięki redukcji płytki nazębnej, która po krystalizacji formuje kamień nazębny. Dzięki zawartemu w płynie fluorowi wzmacnia szkliwo. Zabija bakterie, zapewnia 12 godzinną ochronę zębów i dziąseł. Pozostawia długotrwały świeży oddech.
W Polsce dostępny w dwóch wariantach: ziołowym i miętowym; za granicą dostępne także wersje owocowe.

ochronne, odświeżające
z fluorem
płyny do płukania jamy ustnej

Mocny ale skuteczny

Płyn do płukania jamy ustnej to produkt bez którego nie wyobrażam sobie higieny jamy ustnej. Po każdym szczotkowaniu zawsze używam tego typu produktów. Ten zapobiega powstawaniu płytki nazębnej dlatego też zdecydowałam się go wypróbować. Co zauważyłam to, że chroni przed tworzeniem się kamienia nazębnego który niestety tak często osadza się na naszych zębach. W płynie tym znajdziemy fluor który ma wzmacniać szkliwo. Po użyciu tego płynu miałam poczucie odświeżenia i ochrony zębów i dziąseł. Mój świeży oddech utrzymywał się jeszcze kilka godzin po płukaniu tym płynem. Jedynie do czego mogę się doczepic to bardzo intensywny smak do którego trzeba przywyknąć bo opakowanie tego płynu jest naprawdę ogromne i wykorzystanie go wymaga dłuższego okresu czasu.

Płyn jest mocny, daje odświeżenie.

Płyn jest mocny, daje odświeżenie, kupiłam go w super markecie za kilkanaście złotych, jest wydajny. Idealny jako uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej, zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego, ma smak miętowy.

Bardzo mocny, trzeba rozcieńczać z wodą

Płyn jest okej, ale moim zdaniem nie na da się go stosować bezpośrednio z butelki, ja zawsze muszę rozcieńczyć go z wodą.

Mimo rozcieńczenia efekt nadal jest zadowalający, bardzo dobrze odświeża i pozostawia uczucie świeżości.

Zęby są dobrze doczyszczone i błyszczące.

Produkt bardzo wydajny, starcza na około rok.

Przydatny

Po pierwsze nie zastąpi mycia zębów. Bo może i zmniejsza ale nalot na zębach jest wyczówalny językiem jeśli nie umyje ich przynajmniej dwa razy dziennie. U nas najwięcej tego typu płukanek używa mąż. Pojawiają się różne płyny. Mu nie przeszkadza że jest mocny, mi trochę tak. Sprawdza się po zjedzeniu posiłku i nie smaku w ustach. Warto mieć go w łazience i na wyjazdach ale nie jest to niezbędny element codziennej higieny.

Dobry

Płyn towarzyszy mi od dawna, przez cały okres noszenia aparatu ortodontycznego. Jest idealny jako uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Odświeża oddech i dba o żeby zapobiegając tworzeniu kamienia. Ma smak miętowy, przypomina mi zioło a gumę orbit w smaku. Wystarczy niewielka ilość, by wypłukać jamę ustna, nie ma potrzeby lania pol nakretki.

Tylko tego używam

Jest bardzo mocny przy płukaniu ale da się wytrzymać ,zmniejsza powstawanie płytki nazębnej. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżego oddechu.Doskonale dezynfekuje jamę ustną.Poręczna butelka.

Świetny płyn do odświeżania choć odrobinę dla mnie za mocny

Płyn jest w całkiem w przyzwoitej cenie oraz łatwo dostępny. Płyn ma wygodne, w przezroczystej butelce opakowanie. Płyn świetnie odświeża jamę ustną, choć dla mnie osobiście jest za mocną i troszkę podrażnia mi dziąsła. Płyn po zastosowaniu pozostawia czystą płytkę zęba. Płyn jest wydajny.

Odświeżenie

Lubię płyny do płukania jamy ustnej niektóre pasty okazują się być mało odświeżające płyn daję mega świeżość ładny zapach z ust utrzymuję się dość długo nie spowodował żadnych podrażnień produkt bardzo wydajny cena ok 11 złotych

Zawsze ze mną

Jest to jeden z moich must have, który przydaje się zawsze, w każdej okazji i w każdym miejscu. Produkt ma tak wiele właściwości i działań, że aż grzech go nie mieć. Płyn idealnie odświeża jamę ustną, więc kiedy w ciągu dnia czujemy lekki niesmak, wystarczy przepłukać ją płynem, by mieć miętową świeżość przez długie godziny. Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, kamienia i jest idealnym uzupełnieniem pasty do zębów. Bardzo dokładnie oczyszcza jamę ustną z bakterii i rzeczy, których nie usunęła pasta do zębów ze szczoteczką. Jest bardzo wydajny, do stosowania dla całej rodziny. Super produkt!

Szybkie odświeżenie ust

Płyn pozwala w błyskawiczny sposób odświeżyć oddech i poczuć przyjemną miętę. Mnie trochę szczypie w buzię przy stosowaniu, ale z większością płynów tak mam. Płyn świetnie sprawdza się na co dzień zaraz po myciu zębów jak i na szybkie odświeżenie, kiedy na mycie nie ma czasu. Stosuję niewielką ilość na raz, żeby ograniczyć pieczenie w buzi.

Mocne uderzenie

To chyba najmocniejszy płyn do płukania jamy ustnej jaki miałam. Czasem aż za mocny. Trzeba przyznać, ze odświeża na calu dzień. Może dla niektórych być niemal drażniący, fajne jest to, ze można go bez problemu dostać w hipermarkecie i drogerii. Często bywa na promocjach. Moim zdaniem lepszego płynu nie ma.

Znam lepsze płyny do płukania jamy ustnej

Ogólnie to jest to czego oczekujemy.. W 100% zgodność z producentem. Daje uczucie świeżości.. tylko w składzie listerine nie jest za ciekawy.. po dlugim stosowaniu efekt może nie być taki jak miał być zamierzony.