Hakuro, Pędzel do nakładania pudrów sypkich H55

Hakuro, Pędzel do nakładania pudrów sypkich H55

Pędzel do nakładania pudrów sypkich, prasowanych, brązujących, mineralnych.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna. Włosie syntetyczne średniej gęstości, bardzo miłe w dotyku. Całkowita długość pędzla: 17,5 cm, długość włosia: 4 cm.

pędzle
do pudru brązującego, do pudru, do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

gitarka

Bardzo go lubię, jest znacznie bardziej zwarty niż większość typowych pędzli do pudru, co za tym idzie też i twardszy ale osobiście nie widzę tego jako problem. Pędzel bardzo fajnie wklepuje produkt w cerę, według mnie wpływa to pozytywnie na czas utrzymywania się makijażu i trzymanie matu dłużej. Lubię go też do podkładu mineralnego.

• Design produktu: 5

Towarzyszy mi codziennie od wielu, wielu lat! Jest porządnie wykonany, świetnie się z nim pracuje i pomimo upływu czasu jest dalej jak nowy.

Mam w swojej kolekcji dosyć sporo pędzelków od Hakuro. Maska jest dosyć droga i zanim zdecydowałam się na zakup przeczytałam setki recenzji. Pędzle pojawiały się też na youtube u popularnych wizażystek, korzystały też z nich makijażystki u których się malowałam.
Większość opinii była pozytywna, wychwalano markę za jakość i trwałość produktu, więc miałam zielone światło!

Pędzel H55 jest duży, mocno zbity, jak dla mnie idealny do pudru transparentnego. W tym modelu trzonek jest gruby, czarny z matowym wykończeniem. Na tej części znajdziemy logo i model pędzla. Skuwka trzymająca włosie jest srebrna. Pędzel mam już ok 5 lat, myję go regularnie co 2 użycia. Po tym czasie logo nie wytarło się, a skuwka nie rdzewieje.
Włosie u nasady jest białe, przy końcówkach przechodzi w brąz i biel. Pędzel jest bardzo delikatny i milutki.

Dzięki temu pędzlowi makijaż jest szybki i wygodny. Długo zastanawiałam się nad kupnem, a teraz nie żałuję! Pędzel na lata !

• Design produktu: 5

Jak dla mnie za mocno zbity

Pędzel Hakuro H55 był moim pierwszym pędzlem jakikolwiek kupiłam i choć mam do niego sentyment to po dłuższym czasie przestałam go używać.

Pędzel posiada miękkie włosie, jednak dla mnie do aplikacji pudru jest stanowczo za zbity. Lubię omiatać twarz pędzle lub przykładać w miejsca, gdzie cera wytwarza nadmiar sebum aczkolwiek on nie jest do tych zadań odpowiedni. Pewnie! Na początku, gdy miałam wyłącznie ten H55 był idealny! Po czasie, kiedy wdrożyłam się w makijaż itd. (to było daawno temu) to wywnioskowałam, że są inne, stanowczo lepsze pędzle do aplikacji pudrów.

Pędzel H55 powodował niekiedy, że robił mazgaje z podkładu a to jest niewybaczalne. Pędzel oddałam a ja zaopatrzyłam się w inne.

• Design produktu: 5

Praca z nim to czysta przyjemność....

Posiadam dużą kolekcję różnych pędzli, jednak Hakuro to moje ukochane pędzle, zdecydowałam się na zakup kilku sztuk i nie zamieniła bym ich na żadne inne.
H 55 jest podobny do H 54 z tym iż ten jest większy i bardziej puchaty, posiada gęste syntetyczne włosie które jest bardzo mięciutkie.
Nadaje się idealnie do aplikacji pudru zarówno prasowanego jak i sypkiego. Świetnie też spisuje się w aplikacji kosmetyków mineralnych zarówno pudru jak i bronzera czy różu.
Włosie umieszczone zostało w aluminiowej skuwce.
Trzonek pędzla wykonany jest z naturalnego drewna w kolorze czarnym, jest dobrze wyważony i fantastycznie trzyma się go w dłoni co sprawia, że nakładanie pudru należy do przyjemności.
Na każdym modelu pędzla znajdziemy nadrukowane logo marki oraz numerek pędzla.
Nie gubi włosia, nie zmienia kształtu, bardzo dobrze się go myje.
Służy mi już ponad 2 lata i jak dla mnie jest idealny.

Pędzel niezniszczalny

Swoje pędzle z Hakuro kupiłam ponad 5 lat temu i do dziś są jak nowe.
Pędzel do pudru jest dość duży (ale nie za duży jeżeli będzie używany do omiatania twarzy pudrem), włosie jest całkiem gęste i miękkie, ale dość zbite przez co nie ugina się aż tak łatwo pod naporem dłoni. Używałam go zarówno z pudrami sypkimi jak i prasowanymi, pędzel zawsze sprawował się dobrze. Trzonek jest wygodny, nawet po wielu latach używania, czyszczenia nie widać na nim śladów zniszczenia ani rys - farba nie schodzi. Skuwka nie rdzewieje, dobrze trzyma włosie.
Włosie dobrze się myje, do tego celu używam szamponów, pianek do twarzy, czasem na włosie nakładam tez odżywkę. Jedna uwaga - podczas suszenia pędzel trzeba zostawić w dobrze wentylowanym miejscu. Przez to, że włosie jest całkiem zbite nie schnie on w tempie ekspresowym.
Włosie nie odkształca się nawet po latach używania. Jestem bardzo z tego pędzla zadowolona.
Cenowo wypada dość korzystnie, na pewno da się znaleźć tańsze pędzle, ale może nie będą tak samo dobre.

Dobry

Pędzel jest solidnie wykonany i poręczny. Używam go do nakładania pudru i w tej roli sprawdza się świetnie. Włosie jest miękkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowo nie wypada i nie zmienia kształtu nawet po umyciu. Pędzel jest w sam raz do przypudrowana twarzy, nie jest zbyt mały ani za duży.

Miłość od pierwszego użycia♥

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o firmie Hakuro dlatego w końcu zdecydowałam się wypróbować ich pędzle. Wybrałam pędzel którego napewno będę używać codziennie, dlatego postanowiłam kupić ten przeznaczony do nakładania pudrów sypkich, czyli H55.

Pędzel prezentuje się bardzo ładnie, widać że jest on solidnie wykonany.
Jego włosie jest bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Używam go codziennie rano w celu nałożenia na moją buzię odrobinę pudru. Dzięki jego objętości wystarczy kilka ruchów aby przypudrować całą twarz.

Po wielokrotnym czyszczeniu pędzel wygląda tak samo dobrze jak na początku- plastik się nie rysuje a włoski z pędzla nie wypadają ani się nie odkształcają.

Polecam bardzo fajny pędzel który posłuży mi na długi czas :)

Spoko

Pędzel kupiłam w zestawie z jakimś kosmetykiem, dlatego wyszło dość tanio, coś do 25 złotych. Używam go od około dwóch lat codziennie i produkt nadal jest w dobrym stanie. Służy mi do nakładania sypkich pudrów. To jest jedyna jego rola, chyba że przesadzę z innymi produktami do twarzy to wtedy lekko rozblendowuję i zdejmuję nadwyżkę ;)

Nie jest to puder o włosiu jak chmurka, który będzie delikatnie omiatał twarz. Nie do końca, bo co prawda pędzel jest przyjemny, ale włosie ma zbyt krótkie i mocno zbite. Ja nim stempluję twarz i makijaż wychodzi super. Trzonek jest porządny, nic się z niego nie starło, nie wyblakł, ani nie przetarł się. Podobnie skuwka cały czas jest błyszcząca. Włosie nie wypada podczas makijażu, nie wypada też podczas mycia.

Jedynym minusem jest to, że włosie bliżej połączenia z trzonkiem jest bardziej toporny do umycia. Niby już jest czysty, ale po wyschnięciu zostają jakieś ciemniejsze przebarwienia. A zaznaczam, że używam go tylko do pudru, brudzi się tylko trochę od podkładu.

Ogólnie pędzel oceniam bardzo dobrze. To wart zakupu przedmiot codziennego użytku. Pod warunkiem, że się o niego dba.

Kupuję ❤

Cudowny pędzel bardzo dobrej marki. Pędzel używam do aplikowania pudrów sypkich, prasowanych, brązujących, mineralnych. Pędzel jest bardzo ładny, posiada drewniany trzonek. Włosie pędzla jest syntetyczne. Ogólnie jest to duży pędzel i bardzo poręczny. Rozprowadza pudry łatwo i bez smug. Dobrze rozblendowuje. Jest trwały, włosie nie wypada.

Fajny

Pędzel jest fajny, praktyczny, Pędzel ma miękkie dość zbite włosie, bardzo przyjemne w dotyku. Wygodna gruba rączka.
Porządnie wykonany - używam od niedawna, ale coś mi się wydaje że prędko się nie zniszczy.

• Design produktu: 3

Sama nie wiem...

To mój pierwszy "porządny" pędzel. Kupiłam go głównie z myślą o nakładaniu pudrów sypkich, do tej pory używałam jakiegoś pędzla z alliexpress (nawet ok ale chciałam czegoś lepszego). No i nie wiem, czy nie umiem go używać czy co... Pędzel jest jak dla mnie zbyt mocno zbity, źle nakłada mi się nim zarówno produkty sypkie jak i w kamieniu. Sam pędzel jest dobrze wykonany, włosie jest mięciutkie ale jakoś nie umiem się nim obsłużyć i wciąż "jadę" na chińszczyźnie z alli. Być może jeszcze z nim popróbuję popracować ale póki co mam mieszane uczucia. Kupiłam go za ok 40 złotych i jeśli chodzi o stosunek ceny do wykonania to jest super. Nie wiem czy go polecić, bo wnosząc po opiniach to raczej ja jakoś nie umiem się nim posłużyć. Na ten moment daję 3, jeśli coś się zmieni i się z nim dogadam, na pewno podwyższę ocenę.

• Design produktu: 5

Bardzo dobry do omiatania całej twarzy

Puder dedykowany jest do nakładania pudrów sypkich, w opisie znajdziemy informacje, że posłuży nam do produktów: sypkich, prasowanych, brązujących, mineralnych. Moim zdaniem ten przedmiot posłuży nam do utrwalania naszej buzi pudrem. W moim przypadku akurat gąbeczka wyparła całkowicie pędzel w tej funkcji, ale używam go do takiego omiecenia twarzy, czyli połączenia produktów czy zdjęcia nadmiaru kosmetyków. Polecam dla osób które nakładają puder pędzlem, z pewnością będą zadowolone z tej propozycji. Do bronzera uważam, że się nie nadaje, ponieważ jest zbyt duży i pokrywa spory obszar naszej twarzy. Kosmetyki przy jego użyciu rozprowadza się prosto wystarczy kilka ruchów i cała twarz przypudrowana. Aplikator jest dobrze zbity, ale mięciutki i przyjemny w pracy. Pędzel jest wykonany z wysokiej jakości włosia oraz jest bardzo trwały. Aplikatora używam już od lat i nie mam żadnego uszczerbku mimo upływu czasu. Przekonałam się, że warto kupić solidny pędzel i mieć go na lata, niż skusić się na coś taniego co do niczego się nie nadaje. Narzędzie do malowania było przez mnie czyszczone wielokrotnie i można spokojnie myć je zwykłym mydłem i opłukać wodą, a włosie będzie cały czas w idealnym stanie. Wysoka jakość, posłuży na długie lata. Bardzo ładny klasyczny wygląd stanowi dekoracyjny element w naszej łazience.