CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

jedwab
ochrona końcówek, odżywiające, nabłyszczające
z silikonami

Ten olejek do włosów jest moją miłością

Używam olejków/serum do włosów po każdym myciu włosów i nakładam wyłącznie na wilgotne końcówki.

Od takich produktów do włosów zawsze oczekuję nawilżenia, ochrony końcówek i ładnego zapachu.

Kupuję ten olejek od około roku.
Buteleczka jest mała, ale wystarcza mi na około 2 miesiące.

Mój ulubiony

Olejek zamknięty jest w małej plastikowej buteleczce w której robię tylko malutką dziurkę wtedy wylewa się tylko odpowiednią ilość ,i nie wylewa się niepożądana ilość ????olejek jest bardzo wydajny mała buteleczka starcza mi na kilka miesięcy stosuje co drugi dzień po umyciu włosów ,nakładam od połowy włosów i na końcówki malutką kropelkę .dzięki temu olejkowi mam wygładzone błyszczące włosy ,olejek ułatwia rozczesywanie i ma piękny zapach ,to moje już nie wiem które opakowanie ❣️

Sprawdza mi się

Moje włosy mają tendencję do puszenia się i ogólnie są niesforne. Dlatego stosuję kosmetyki wygładzające. Ten jedwab kupiłam w Rossmannie. Buteleczka jest plastikowa i niewielka bo o pojemności 15 ml. Zapach jest dość intensywny. Konsystencja jest oleista. Na wilgotne włosy nakładam niewielką ilość by ich nie obciążyć. Ale działać, działa. Włosy są wygładzone i nie obciążone. Fajny kosmetyk.

Nie dla mnie

Kupiłam CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów) niestety u mnie się nie sprawdził mam bardzo zniszczone włosy i suche przesuszone. Kiedy inne kosmetyki pomagały po użyciu tego kosmetyku miałam wrażenie że włosy są jeszcze bardzie przesuszone. Włosy były szorstkie matowe. Niest kosmetyk dlie dla mnie poproś tu nie każdy kosmetyk nadaje się dla wszystkich typów włosów.

CHI Silk Infusion bardzo dobry jedwab do włosów!

Produkt CHI Silk Infusion ładnie wygładza spuszone włosy i jest bardzo wydajny. Należy jednak uważać by zbyt dużo do nie nałożyć, bo może nieco przetłuścić włosy i będą wyglądały na nieświeże. Zalecam stosować na głównie na końcówki. Zapach produktu jest bardzo ładny, mimo że nie przepadam za zapachowymi produktami, ten mi nie przeszkadza i jest ok. Zużyłam wiele opakowań tego produktu i polecam!

Dobry jedwab fajnie nawilża

Bardzo lubię ten produkty. Jak tylko kończę opakowanie zaraz kupuję następne.

Jestem posiadaczką włosów grubych, które są przesuszone i mają tendencje do puszenia się. Moje włosy poddawane są zabiegom takim jak częste suszenie oraz prostowanie.

Zawsze po umyciu włosów i nałożeniu odżywki lubię niewielką ilość nałożyć na wilgotne włosy, dzięki temu po wysuszeniu moje włosy są błyszczące, a końcówki zabezpieczone.

Zabezpiecza końcówki.

Produkt który faktycznie robi to, co deklaruje producent, czyli chroni końcówki włosów, ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy. Nie zauważyłam, żeby odżywiał włosy, ale wspomaga redukcję dalszych uszkodzeń. Ma w składzie silikon, ale dla mnie to nie jest wada, moje włosy lubią ten składnik. Malutkie opakowanie, które można wszędzie ze sobą zabrać, trzeba tylko uważać, żeby zakrętka była mocno zakręcona- inaczej lubi się wylewać,

Na końcówki najlepszy

Ten produkt już na drugim miejscu w składzie ma lekki silikon, czyli taki który zmywa się z użyciem zwykłego detergentu. I jest to jedyna odżywka w której ten silikon akceptuję ale tylko dlatego że używam go na końcówki włosów. Dzięki niemu zapuściłam 20 centymetrów włosów bez podcinania i pięknie zadbał o moje końcówki nie przesuszając ich a używałam go długo. Więc do zabezpieczenia końcówek jest świetny i może do niesfornych kręconych włosów bym go poleciła ale tego już nie będę oceniać.

jeden z lepszych

bardzo lubię ten olejek. Zamknięty w małym opakowaniu (mam na myśli pojemność 15ml - zawsze się zmieści w torebce czy w kosmetyczce) o przepięknym zapachu (przypomina mi trochę zapach męskich perfum).
Olejek jak to olejek jest delikatnie tłustawy, ale użyty w odpowiedniej ilości nie przetłuści nam włosów. Po użyciu włosy są gładkie, sypkie, miękkie i błyszczące.
Włosy wyglądają na zregenerowane, odbudowane, wzmocnione. Chroni przed działaniem wysokiej temperatury.
Nie zawiera alkoholu.
Polecam. Zużyłam już nie jedno opakowanie i jeszcze nie jedno przede mną :)

Super!

To silikonowe serum zabezpieczające końcówki kupiłam już jakiś czas temu na shopee. Nie zapłaciłam za niego dużo, bo kupowałam z kuponami. Jestem nim zachwycona! Buteleczka jest mała i nie jest przezroczysta, więc nie widać ile olejku zostało w środku. Serum ma bardzo mocny zapach przypominający męskie perfumy, który długo utrzymuje się na włosach. Ja nakładam głównie na mokre włosy od ucha w dół. Czasami nakładam drugi raz już na wysuszone włosy. Nie skleja końcówek, nie tłuści ich, nie wyrządza żadnej krzywdy. Robi za to doskonały efekt miękkich włosów, błyszczących, sypkich. Końcówki są zabezpieczone, nie rozdwajają się ani nie dzieje się z nimi nic złego. Jestem mega zadowolona i polecam mocno!

Jedwab ma piękny zapach dość długo się utrzymuje na włosach poprzez są miękkie, lśniace, gładkie, piękne pachną. Warty polecenia. Opakowanie ma praktyczne bardzo w stosowaniu malutki mega

mała buteleczka z genialną zawartością

Używam już od dawna i zawsze do niego wracam. Bardzo go lubię, ma fajną, gęstą konsystencję i działa cuda na włosach. Ujarzmia puszące się włosy, ciekawie pachnie i nadaje włosom blasku. Jest naprawdę godny polecenia.