Garnier, Ultra Doux, Sekrety Prowansji, Odżywka do włosów z tendencją do przesuszania `Morela z Rousillon i olejek migdałowy`

Morelowa odżywka do włosów z tendencją do przesuszania. Odżywia i chroni włosy od nasady po same końce. Ułatwia rozczesywanie bez obciążania włosów.
Naturalne bogactwo Prowansji przez wieki było źródłem dobroczynnych roślin. Rośliny i wytworzone z nich składniki pozwoliły odsłonić prawdziwe tajemnice piękna, przekazywane sobie przez kobiety z pokolenia na pokolenie. Zainspirowały słynne zabiegi upiększające, które są popularne do dziś. W odżywce w nowoczesny sposób zastosowano ekstrakty i olejki eteryczne prosto z Prowansji.

Kupowałam ją ze względu na zapach..

Zapach tej odżywki jest dla mnie obłedny! Jednak niestety ona z moimi włosami nie robiła kompletnie nic. W momencie kiedy ją spłukiwałam nie czułam żadnego wygładzenia, nawilżenia, nic. Miałam wrażenie, że włosy były po niej sianowate.

No nawet

Odżywka ładnie pachnie ale działaniem średnio powala. Niby pomaga rozczesywać włosy ale jest bardzo wodnista, przez co mało wydajna. Troche nawilża i wygładza ale sądzę, że bardzo zniszczonym i suchym włosom nie pomoże. Cena taka sobie, można ją nabyć w większości drogerii i czasem w biedronce.

Przyjemna odżywka

Odżywka spisywała się całkiem dobrze, przede wszystkim oczekiwałam od niej tego, aby włosy się dobrze rozczesywały i te zadanie spełniła. :)

Plusy:
- zapach przecudowny,
- wydajność,
- cena,
- wygodne opakowanie,
- włosy bardzo dobrze się po niej rozczesywały,
- zapach pozostawał długo na włosach co mnie bardzo cieszyło, bo jest niesamowity.
- dostępność.

Na pewno jeszcze po nią sięgnę. :)

Typowa drogeryjna odżywka

Nie jest to odżywka dla włosów z tendencją do przesuszania (a także wysokoporowatych, zniszczonych). Zgodnie z zaleceniami producenta ułatwia rozczesywanie włosów, delikatnie odżywia - włosy są miękkie. Nie wpływa na przetłuszczanie oraz zmniejszenie puchu. Przyjemnie pachnie.
Zalety:
-zapach
-ułatwia rozczesywanie
-włosy są miękkie
-cena
Wady:
- wydajność
- za słaba dla zniszczonych włosów

Nic nie robi

Krótko mówiąc nic nie robi z moimi włosami. Konsystencja jest zbyt rzadka, zapach średni, działania żadnego. Mogłam umyć włosy samym szamponem i wydawało mi się, że nie było różnicy czy użyłam tej odżywki czy nie. Zuzylam całe opakowanie i nigdy do niej nie wrócę. Krzywdy nie zrobiła, ale dla mnie chyba za lekka.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Kupiona przez przypadek, ale udana

plusy
+ słodziutki zapach
+ nawilża
+ ułatwia rozczesywanie

minusy:
- za rzadka konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niewydajna
- za droga

dobra do rozczesywania

Odżywka ta z efektów wizualno-dotykowych na włosach nie robi kompletnie nic - należy mieć to na uwadze. Nie zmniejszyła u mnie puchu i suszy, nie zmiękczyła, nie wygładziła, ale też nie przetłuściła.
Używam ją wyłącznie pod olej, kiedy przed myciem chcę gładko rozczesać mokre włosy palcami bezboleśnie, ponieważ w tej kwestii jest świetna, mogłabym stwierdzić, że najlepsza z dotychczas przeze mnie używanych. I do takich celów ją polecam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

do włosów tłustych raczej

Używana jako odżywka bez spłukiwania na loki potrzebujące utrzymania delikatnego, nieobciążonego skrętu:
[+] zapach jest naprawdę ładny i trzyma się włosów nawet i trzy dni, pozostaje świeży i ciekawie komponuje się z perfumami
[+] porządne opakowanie i ładny design
[+] skręt daje radę, nie psuje się z powodu wiatru czy energicznego pomachania głową (a i z takimi odżywkami miałam do czynenia i byłam przestraszona)
[+] utrzymuje włosy sypkie i lekkie
[-] wysusza włosy okropnie!!!!!! wszelkie wcześniejsze zabiegi upiększające znikają, gdy tylko użyję tej odżywki
[-] odbiera włosom blask (o ile można mówić o jego znikomej obecności w przypadku włosów kręconych) i wszelkie wrażenie odżywienia
[-] po czasie plącze włosy i sprzyja dalszemu przesuszaniu i podniszczeniu, nie tworzy żadnej ochronnej powłoki, uwydatnia nirdociągnięcia pielęgnacyjne

Używana jako maska trzymana pod czepkiem i zawinięta ręcznikiem i po 5-10 minutach spłukana.
[-] nałożona na wilgotne włosy nawet wtedy je wysusza! wysysa siły witalne z włosa
[-] plącze włosy niemiłosiernie, mnóstwo ich wtedy wypada, nie ułatwia rozczesywania, a to jeden z głównych powodów używania w formie maski takich produktów...

Jest ok.

Odżywka ma przecudowny zapach, w którym się po prostu zakochałam i jest to zdecydowanie jej największy plus. Co do działania, to nie robi szału na włosach, ale na pewno też im nie szkodzi. Jest idealna tak do stosowania na codzień, bo nie obciąża włosów, a są one po niej fajnie miękkie no i ładnie pachną, bo zapach naprawdę długo się utrzymuje. Odżywka jest tania, ogólnie dostępna, jak i również całkiem wydajna, jak na te pojemność ;)

Używam tego produktu od: używałam około miesiąca

może być

Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, jest lekka, nie obciąża ich, delikatnie ładnie pachnie, jednak na włosach zapach nie utrzymuje się długo.
ICałkiem przyjemny produkt, konsystencja wodnista - odzywa szybko się kończy.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie

przeciętniaczek o pięknym zapachu

Odżywka ma naprawdę urocze opakowanie ( cała seria cieszy oko ). Włosy po jej użyciu łatwo się rozczesują i są miękkie. Niestety odżywka nie daje efektu puszystości i blasku który lubię, a włosy ( moje cienkie i delikatne) po kilku godzinach się strączkują. Myslę że odżywka nada się dla włosów nie wymagających specjalnej pielęgnacji ( suchych raczej specjalnie nie odzywi, wbrew deklaracji producenta) i bez tendencji do strączkowania

Mój KWC!

Niemal codziennie suszę włosy, dlatego postanowiłam wypróbować tę odżywkę. Dorwałam ją na promocji. Nie miałam wielkich nadziei, ale już po pierwszym użyciu zakochałam się w niej.

Spodobała mi się od razu po spłukaniu, dała bardzo fajne uczucie miękkości i nawilżenia. Co najważniejsze w ogóle nie obciążyła włosów. Po wysuszeniu byłam mega zdziwiona: włosy gładkie, nie puszyły się, nie było problemu z rozczesaniem i elektryzowaniem się (a to jest moja zmora). Odżywka spełniła swoje zadanie, ani śladu po suchych włosach. I ten piękny zapach! :)

Z pewnością będę do niej wracać i chyba skuszę się na szampon z tej samej serii :)