Sephora, Long Lasting Eyeliner (Eyeliner o przedłużonej trwałości (nowa wersja))

Kategoria
Marka

Zarówno w stylizacji prostszej jak i bardziej wyrafinowanej eyeliner zapewnia powiekom ostateczny powiew kobiecości.
Nakładany cienką kreską u nasady rzęs, zdobi oko zmysłowością i urokiem. Grubsza kreska z lekkim podkręceniem w górę lub w dół otwiera oko i uwypukla je.
Absolutnie nowy Long Lasting Eyeliner marki Sephora oferuje wyjątkowe połączenie: ultra trwała formuła o zdecydowanej kolorystyce pozwala na narysowanie linii w intensywnej barwie za pomocą długiego cienkiego elastycznego aplikatora.

w pędzelku
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

To nie ty to ja

Nie jestem pewna czy to kwestia tego, że eyelinery w płynie nie są dla mnie, czy chodzi o coś innego, ale źle mi się go używało. Ścierał się w niektórych miejscach przez co moja kreska zamieniała się w linię przerywaną, bardzo mocno czułam go na oczach i był nieprzyjemny w użytkowaniu

Najlepszy eyeliner na rynku

Jak do tej pory nie miałam lepszego eyelinera od tego. Czarny, głęboki mat, pięknie wysycha, nie kruszy się, nie rozmywa, nie rozpuszcza. Wystarczy cieniutka warstwa i jedno pociągnięcie, żeby narysować kreskę. Duży plus za metalową kuleczkę w środku, która pomaga rozmieszać eyeliner. Cudeńko.

Prosty, mały i dobry kolor

Kupiłam ten eyeliner dawno temu, stosuję co najmniej dwa lata i nie wysechł. Gdy czułam, że jest przesuszony dodałam kropelkę wody i dalej działa. Lubię go za wielkość, pędzelek jest dokładny, butelka mała i w wielu miejscach ze mną podróżował.
Jest idealny do cienkich linii, dla osób potrzebujących grubą linie, odpada - za mały pędzelek. Ja jestem fanką jedynie zwiększenia wrażenia że mam oko i więcej rzęs ;) Więc na moje potrzeby jest idealny. Można go stosować codziennie, przez linię jest bardzo kobiecy i delikatny.
Zasycha momentalnie, trudno schodzi, więc poprawki trzeba w mig robić bo zaschnie. Zmywanie go jest trudne, bywa i tak że po śnie jeszcze resztki wycieram. Lecz ta oznaka trwałości jest też dobra, bo długo ze mną zostaję nie zależnie jak dzień/wieczór się wydłuży :)

Trwały i dający ładną kreskę

Lubię ten eyeliner. Kreska jest wyraźna, nie rozmazuje się, grubość można z łatwością regulować.
Po namalowaniu kreski szybko wysycha, dzięki czemu nie mam mowy o rozmazaniu, nie trzeba jej co chwilę poprawiać.

Klasyk

Pamiętam go jeszcze ze starej wersji. Jest niezniszczalny i nie do zdarcia. Uwielbiam ten eye liner, tworzy kreski bardzo ładne, nasycone głęboką czernią. Eyeliner bardzo długo wytrzymuje, jest wydajny, cały czas tak samo nasycony kolorem. Kreskę rysuję bardzo płynnie i prosto. Aplikator jest w sam raz, nie za twardy nie za miękki. Troszeczkę podyskutowałabym nad ceną, bo jest dość wysoka, aczkolwiek za taką jakość kresek, które są praktycznie niezmywalne można mu to darować. Polecam.

Idealny

Eyeliner ma precyzyjny aplikator. Jest mocno czarny, nie odbija się, nie kruszy, nie ściera, wytrzymuje cały dzień. Mimo, że nie przepadam za taką formą eyelinera ten jest naprawdę dobry.

Doskonały

Mój jest doskonały..:) Zielony..piękny zielony jakby lekko perłowy czy świecący ..no trudno powiedzieć, ale prezentuje się naprawdę dobrze..
Kupiony z przypadku- był w jakieś mega promocji za niecałe 20 zł..:)więc jak robiłam zakupy na sephora.pl po prostu dorzuciłam go do koszyka..z myślą..a co mi tam..spróbuję:)
Chciałam zobaczyć jak się będzie prezentował taki eyeliner przy moim zielonych oczach..:)
Polubiłam go za to ,że tak łatwo nim namalować idealną kreskę. Nie jestem fanką eyelinerów w buteleczce i z pędzelkiem..wolę pisaki i kredki ale ... No właśnie ten pędzelek jest wyjątkowo idealnie cienki , jest bardo precyzyjny. Nabiera tyle koloru le potrzeba i gładko sunie po powiece. Łatwo bardzo nim operować. Jest nieduży.
Dodatkowo wyjątkowo trwały .
I tak przypadkowy zakup stał się hitem:)
Ciekawa jestem czy czarny i inne kolory są tak samo doskonałe? W ogóle to jedną z jego zalet jest to ,że jest w rożnych kolorach..takich nawet rzadziej spotykanych,..
Polecam wszystkim serdecznie

Nie dla mnie

Patrząc po opiniach myślałam, że zostanie moim ideałem, no cóż niestety ale będę musiała szukać dalej, lub dam mu jeszcze szansę z bazą.
Mam problem ze lzawiacymi oczami, i niestety ale ten eyeliner sobie z tym nie radzi. Czasami mi się też zdarzy potrzec palcem w okolicach gdzie mam nałożony eyeliner i znika na dobre. A tak ogólnie to kolor ładny intensywny, dobrze się go nakłada. Myślę, że jeśli ktoś nie ma dużych wymagań co do eyeli era to spoko nie może zakupić ten :)

Sztos

Ten eyeliner jest mega! Korzystam już kilka lat i nie będę zmieniać, bo to jest marzenie każdej dziewczyny! Polecam zainwestować w dobry kosmetyk;) W ogóle Sephorę lubię , ale kosmetyki są drogie...

Świetny

Na początku muszę powiedzieć, że traciłam już nadzieję na znalezienie dobrego eyelinera. Moje powieki są wymagające - opadające plus dosyć tłuste natomiast moje oczy dosyć łatwo łzawią. Każdy eyeliner, który wcześniej miałam (a miałam ich mnóstwo, również tych bardzo chwalonych) schodził mi w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku oka (nie było mowy o jaskółce) i wyglądał po prostu strasznie po dosłownie 3 godzinach. Obiecałam sobie, że ten eyeliner wypróbuję jako ostatni i jeżeli się nie sprawdzi, dam sobie spokój z eyelinerami.
Okazało się, że eyeliner był strzałem w 10! Wytrzymuje cały dzień, trzyma się nawet jaskółka! Kreska w wewnętrznym kąciku pomimo łzawienia wytrzymuje. Można nim precyzyjnie wyrysować kreskę. Co jest dla mnie również bardzo ważne nie skleja rzęs przy malowaniu kreski. Wiele eyelinerów skleja rzęsy i potem tusz do rzęs wygląda bardzo nieestetycznie. Ten eyeliner tego nie robi. Jest idealny. Zakończyłam poszukiwania swojego eyelinera :)

Zawiodłam się

Przeczytałam tak wiele pochlebnych recenzji, a u mnie się nie sprawdził. Wystarczy, że troszkę mi się łzawi oko w kącikach i już spływa. Kilka osób zwracało mi uwagę, że mam rozmazany eyeliner. Szkoda, bo nie był tani.

Od 7 lat jest ze mną, codziennie.

Nie wyobrażam sobie innego eyelinera niż ten. Jak dla mnie idealny w każdym calu. Jestem osobą, która bez kreski praktycznie nie wychodzi z domu. Ten eyeliner jest tak trwały, że nawet po całym dniu, dosyć intensywnym praktycznie pozostaje nierozmazany. Jeśli chodzi o rysowanie to pędzelek po mimo iż jest miękki, bardzo ładnie trzyma strukturę eyelinera nie powoduje rozmazań i maluje piękną kreskę.
Mam zawsze w domu trzy opakowania tego eyelinera, dwa zamknięte i jeden w użyciu. Odkąd Pani w Sephorze oznajmiła mi któregoś dnia, że Sephora nie wiedzieć czemu wycofała ten produkt, myślałam że się załamie. Jednak, któregoś dnia (około rok po informacji o wycofaniu) będąc w perfumerii przez przypadek poszłam zobaczyć na eyelinery i zobaczyłam że jest, z powrotem. Wtedy bez wahania kupiłam 3 opakowania i od tamtej pory jak mi się skończy to lecę dokupić jeden, a dwa mam zawsze w zapasie. Na wszelki wypadek.