Wibo, Róż z jedwabiem i witaminą E

Wibo, Róż z jedwabiem i witaminą E

Pojemność 5,5 ml

Nadaje jedwabistą gładkość. Formuła bogata w witaminę E, dzięki czemu cera jest odpowiednio nawilżona. Łatwy w użyciu, nie pozostawia smug. Modeluje kształt twarzy.

Skład: .

Cena: ok. 8zł / 5,5g
/s/

Może być

Róże z wibo mają naprawdę cudowne kolory, które ślicznie wyglądają na twarzy. Odcienie są delikatne i dzięki temu trzeba by się mocno napracować żeby zrobić nim sobie krzywdę. Jedynym minusem jest chyba trwałość ponieważ w ciągu dnia muszę przynajmniej raz dołożyć produkt.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Dobry róż w dobrej cenie

Kupiłam ten róż na wyprzedaży 49% w Rossmannie w maju. Za tę jakość kosmetyku cena jest naprawdę dobra.
Plusy:
- niska cena,
- dobra wydajność, używam od maju od czasu do czasu i różu jest jeszcze sporo
- delikatne kolory
- podręczne opakowanie
- nie kruszy się
Minusy:
- jak dla mnie słaba trwałość: Szybko się "rozciera".

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona. Czy kupię drugi raz ten róż? Nie wiem, może spróbuję przetestować inne produkty.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Pierwszy i najlepszy

Wiem, że produkt jest już wycofany, ale gdyby nie był to z pewnością bym go kupiła ponownie. Obecnego egzemplarza używam od dwóch lat, i jeszcze się nie skończył. Mam numer 9, bardzo ładny i naturalny kolor. Róż trzyma się cały dzień, jest matowy, trwały i dobrze napigmentowany. Nie widzę w nim wad :)

Używam tego produktu od: 2 lata

Fenomen

Jak można było wycofać tak doskonały róż?! Do dzisiaj nie znalazłam mu zastępcy. Nawet sławny bourjois nie pasuje mi tak jak ten tani róż z vibo.
+ mimo niewielkiej gamy każdy znajdzie odcień dla siebie
+ równomiernie się nakłada
+ długo utrzmuje się na twarzy nawet bez pudru
+ cena
+ dostępność (kiedyś była dobra :( )
+ wydajny

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mega wydajny

Mam go już jakieś 3 lata i nadal go używam. Był to mój pierwszy róż. Ma bardzo ładny kolorek, ja posiadam 1. Delikatny, aksamitny, bardzo przydatny.

+cena
+opakowanie
+wydajność!
+kolory
+trwałość
+aplikacja

-brak

Pierwszy i najlepszy

Był to mój pierwszy róż do policzków i chyba najlepszy mimo wszystko
Plusy:
-fajne odcienie
-łatwa aplikacja
-tani
Minusy:
-z trwałością jest mały problem,ale i tak trzyma mi 6h
-wycofali go,a bardzo szkoda

Używam tego produktu od: 1 rok

Dobry, ale nie ulubiony.

Ten róż mam już w kosmetyczce ładnych parę lat i lubię do niego wracać raz na jakiś czas. To jeden z lepszych kosmetyków Wibo jakie miałam i trochę szkoda, że nie ma go już na półkach.

Posiadam kolor nr3 - jest to pomarańczowa brzoskwinka, raczej ciemna. Nie jest to do końca mój kolor (za dużo pomarańczu), ale czasem się przydaje. Ten kolor jest odpowiedni do jesiennych makijaży.
Wykończenie jest ciekawe - niby to mat, ale jest też nutka satyny. Bardzo ładnie wygląda to na skórze.

Róż jest dość mocno napigmentowany, więc trzeba nauczyć się go \'wyczuć\', aby nie narobić sobie brzykich plam. Całkiem fajnie się roziera, dobrze trzyma się pędzla i jest wydajny.

Opakowanie plastikowe - nie za ładne, trochę tandetne, ale mimo wszystko trzyma się cały czas. Nie jednokrotnie lądowało na podłodze, ale się nie rozwaliło :)

Warto też wspomnieć, że jest to produkt długowieczny :) Mimo, że data przydatności już dawno minęła nie zmienił się jego zapach, konsystencja, nie powoduje żadnych nieprzyjemności skórnych - nie widzę więc przeszkód, by używać go nadal.

Może nie jest to ulubieniec, ale jak za 10zł - super kosmetyk. Trochę szkoda, że został wycofany.

Daję 3 mocne gwiazdki i pewnie jeszcze przez jakiś czas ten ten róż mi posłuży, mimo upływu lat trzyma się świetnie!

Używam tego produktu od: 3 lata

fajny

To był mój pierwszy róż, a na początek zawsze wolę kupić coś niedrogiego, co by potem nie żałować, gdyby efekt był hm...średni :D
Zużyłam w sumie dwa kolory, jeden brzoskwiniowy, drugi różowy (brzoskwinka lepiej się komponowała z moją cerą). Potem testowałam inne róże, a teraz się okazuje, że tego już nie dostanę bo został wycofany..no szkoda.
+cena
+opakowanie
+/-trwałość

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Gdybym miała możliwość na pewno bym kupiła ponownie

Mój pierwszy róż do policzków w życiu i od razu skradł serce.

Pierwszy szok - jak takie malutkie opakowanie może pomieścić tyle wydajnego kosmetyku. Róż starczył mi na niemal półtora roku niemal codziennego użycia.

Róż po aplikacji wygląda badzo dziewczęco i naturalnie. Fajnie wkomonowuje się w skórę i nie tworzy efektu clowna. Dobrze dobrany odcień względem karnacji sprawia, że buzia nabiera wyrazu i jest świetnie podkreślona.

Opakowanie jest malutkie i poręczne oraz posiada aplikator, który rewelacyjnie nadaje się w terenie i wyjazdach, gdy nie mamy możliwości bądź czasu na zabawę z pędzlem. Jest solidnie wykonany, włosie pozostaje na miejscu.

Kolejnym plusem jest jego pozostanie na miejscu w ciągu całego dnia i brak osypywania się. Nieraz zapominając o róży przetarłam dłonią policzek po czym nadal pięknie się prezentował. Jest trwały i "trzyma" się twarzy.

Nie powodował u mnie absolutnie żadnego podrażnienia. Żadnych wyprysków, zapchanych porów ani uczuleń.

Do polecenia przyjaciółkom :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Za taką cenę warty uwagi.

Róż dobrze się nakłada, jest nieźle napigmentowany, aczkolwiek raczej nie zrobimy sobie nim plam, co jest plusem. Kolorki są bardzo ładne, cena niska, więc polecam.
Jedyne czego mi w nim brakuje, to satynowe wykończenie, bo takie róże kocham najbardziej :)

Przyzwoity

Róż był po prostu dobry, dla niewymagających w sam raz. Sporo kolorów do wyboru, gratis mini pędzelek. Róż był dobrze napigmentowany i trwały dość przeciętnie, był też tani. Nowej wersji nie miałam, więc nie mam porównania.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Szkoda mi go..

Bardzo zaluje, ze roz zostal wycofany, byl to moj pierwszy i jakze udany kosemtyk tego typu. Ostatnio kupilam roz z Lovely, ale nie dorownuje temu. Ciezko bedzie go zastapic.

+ idealne kolory, nawet dla bladziochow
+ duza gama kolorystyczna
+ estetyczne i trwale opakowanie
+ aplikator w zestawie
+ nie pyli
+ rownomiernie sie go naklada, efekt nie ejst sztuczny
+ jest bardzo wydajny
+ cena