Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Szminka jest jednym z kosmetyków Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London, czyli kosmetyków sygnowanych własnoręcznym podpisem modelki. W kolekcji jest strażacka czerwień, jaskrawy róż, lila glamour, soczysty pomarańcz, pastelowy róż, beż nude lub perłowy. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich formuła zawiera czarne diamenty, dzięki czemu nadają wargom intensywnego koloru, a technologia Color Protect sprawia, że utrzymują się na nich do 8 godzin!

Efekt
perłowe, matowe
w sztyfcie
kryjące

Wysokojakościowy produkt za niską cenę

Na co dzień nie używam tego typu kosmetyków do makijażu, ale swego czasu na imprezach towarzyszyły mi dość często.
Łatwo i przyjemnie nakłada się na usta, w niewielkim stopniu również je nawilża.
Zdarzało się, że szminka podkreślała suche skórki, ale przy odpowiednio wypielęgnowanych ustach nie mam do niej większych zastrzeżeń.
Wyjątkowo trwałe i intensywne kolory.

Jestem na nie

Rzadko używam szminek do ust, więc stwierdziłam, że "zainwestuję" w coś lepszego. I niestety się zawiodłam. Mimo dobrej pielęgnacji ust ta pomadka podkreślała wszystkie niedoskonałości, nawet takie, których bez pomadki widać nie było. Do tego wcale nie była taka "lasting", jak obiecuje producent.

Z plusów muszę jednak wymienić dobrą pigmentację, przyjemną, jakby kremową konsystencję i fajny design opakowania.
Uważam jednak, że za taką cenę można znaleźć lepsze szminki.

Klasyczna szminka od Kate Moss

Produkt zakupiony w Rossmann zamknięta w klasycznym czarnym opakowaniu pomadka jest taka sama jak klasyczna Lasting Finish ma waniliowy zapach kremową konsystencję świetną pigmentację krycie dobrze nawilża usta ma wspaniałą trwałość Plus za ładna gamę kolorów
Wybrane kolory
05 ciemny róż w chłodnym odcieniu
08 ciemny brudny róż w chłodnym odcieniu

Mocny, intensywny kolor

Szminka skusiła mnie swoim pięknym, intensywnym kolorem (jaskrawy róż). No co dziej wybieram jasne lub bezbarwne pomadki, ale lubię czasem zaszaleć z kolorem przy okazji różnych wyjść czy spotkań.

Kolor okazał się naprawdę piękny, szminka jest mocno napigmentowana i nałożenie jednej warstwy nadaje nam już mocnego kolorytu. To co zawsze będzie mi się z nią kojarzyć to właśnie kolor, kolor i jeszcze raz kolor - mocny i intensywny.

Szminka ma przyjemny zapach, a dzięki dość miękkiej konsystencji z łatwością się rozprowadza. Jeżeli chodzi o trwałość to jest raczej przeciętna, pod wpływem picia czy jedzenia zmywa się, ale uważam, że nic w tym dziwnego - nie jest to żadna pomadka matująca. Ja doceniam to, że nie przesusza ust i wolę częściej ją aplikować, niż borykać się z wysuszonymi i łuszczącymi się wargami.

Opakowanie jest proste, czarne, podoba mi się szata graficzna sygnowana podpisem Kate Moss.

Piękny kolor i bardzo trwała

To moja ulubiona czerwona szminka. Jestem w trakcie używania drugiej sztuki, jest bardzo wydajna. Na ustach trzyma się wiele godzin. Podoba mi się efekt, nie jest błysząca ani matowa, coś pomiędzy, co jest moim ulubionym wykończeniem. Przystępna cena, będę kupować w przyszłości.

Przyjemna szminka

Bardzo lubię jej używać a co też jest ważne nadaje się nie tylko na usta ale jako róż też się sprawdza. Bardzo przyjemna formuła i bardzo nawilża usta. Jest dość trwała.

Kolejny hit :)

Świetny produkt za niską cenę.
Używam od kilku lat.
Pomadka matowa, trwała.
Nie wysusza ust.
Mój ulubiony odcień to 08, wpadający w brudny, ciemny róż.
Świetna na codzień, do lekkiego makijażu, jak i na wieczór, imprezę.

Rimmel, Lasting Finish Lipstick by Kate Moss (Szminka do ust)

Dobre szminki w świetnych cenach.
Lubie wszystkie odcienie nudes.
Daje ladny matt, nie wysusza ust. Zostaje na ustach i trochę na kubkach ale mi to nie przeszkadza.

Szybko znika

Pomadki mają fajny wybór odcieni. Ja używałam akurat numer 20, jaskrawy róż.
Ma bardzo wyrazisty odcień, który ładnie zakrywa usta, wystarczy jedno maźniecie. Równomiernie rozprowadza i szybko wysycha. Kolor faktycznie jest mocny, lekko jaskrawy, czasami mam wrażenie, że usta mi wręcz świecą.

Trwałość pozostawia wiele do życzenia. Niestety nawet podczas spożywania trunków ta szybko się ściera, pozostawiając ombre albo całkowicie znikając. Z dwojga złego już wolę drugą opcję...
Myślałam, że jest trwalsza, tym bardziej, że fajnie matowieje na ustach i podczas picia nie zostawia śladu ust na szklance.

Ma fajny smak

Piękny kolor... i tyle.

Szminka ma piękny, głęboki czerwony kolor (nr 10 lub 01) i przyjemny zapach.

Na tym zalety się kończą, bo długo na ustach to ona nie wytrzymuje.
Do tego bez konturówki nieraz wchodzi w drobne linie na skórze przy ustach i jakby "rozlewa się".
Kupiłam 3 razy, bo kolor bardzo mi się podoba, ale już nie kupię - wolę trwałe szminki.

Szminka jak szminka

Skusiłam się na nią podczas promocji w rosku- akurat brakowało mi żywego różu, więc pomyślałam, że spróbuję czegoś nowego. Jest ok, w miarę trwała, wykończenie ok. Wszystko poprawnie, ale bez szału i fajerwerków.

Idealna!

Oceniam kolor 05. Jest dla mnie idealny! Nie za łagodny i nie za ostry - piękny róż! Pokochałam tę szminkę i bez niej nie ruszam się z domu!

plusy:
+ bardzo duża gama kolorów
+ wygodnie się nakłąda
+ ładnie pachnie
+ jest trwała - po zjedzeniu kanapki oczywiście troszkę zejdzie ale jak się jej nie poprawi to też sie nic nie stanie ;)
+ jak już schodzi to równomiernie a nie "kawałkami"
+ bardzo wydajna - rok codziennego stosowania a jestem może w połowie.

jedyny minus to może że jest troszkę za mało "wilgotna" ale odczuwam to bardzo rzadko - moze mam szminkowe gorsze dni ;))