Max Factor, 2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

2000 Calorie ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

niewodoodporne
hipoalergiczna
Efekt
podkręcające, pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Nie przekonał mnie

Tusz wygląda ładnie na rzęsach, faktycznie pogrubia i podkreca (choć nie na bardzo długi czas) Ale ma jedna duża wadę strasznie się osypuje. Za każdym razem gdy mam go na sobie mam po nim pande pod okiem! Przez co nie chetnie sięgam po niego w mojej kosmetyczce.

Najukochańszy

Najukochańszy, najulubieńszy, najlepszy tusz na świecie! Nie ma sobie równych! Zadnen Dior, Lancome, Chanel...itd. próbowałam setki tuszy od najtańszych Maybeline, Rimmel, po średnie Bourjois, Max Fak tor, Clinique, po te najdroższe Estee lauder, Shiseido i te już wymienione.

Ciekawe rezultaty

na dzień dzisiejszy od kilku lat moj ulubiony tusz i już nie będe szukać innego. Kupione w międzyczasie okazały się niewypałami. Tusz jest dobry, nie robią się grudki, dobrze się utrzymuje na rzęsach - nie odbija się w ciągu dnia i całkiem dobrze schodzi żelem do mycia twarzy. Szczoteczka jest naprawdę dobrze wyprofilowana i fajnie wyciąga rzęsy. Zadowolona. Zużytych z przyjemnością użytkowania opakowań około 8 szt.

Słaby tusz

Tusz kupiłam czytając i słysząc sporo pozytywnych opinii. Niestety u mnie kompletnie się nie sprawdził. Nakładając tusz na rzęsy, niestety nie zauważyłam obiecywanych efektów. Kosmetyk nie pogrubiał rzęs i ich nie podkręcał. Nakładanie kilku warstw powodowało sklejenie rzęs ( robiłam to tak samo jak w przypadku innych maskar i takiego problemu nie było). Po dłuższej walce z ich rozczesywaniem efekt nadal nie był taki jakiego oczekiwałam.
Dodatkowo po około godzinie od nałożenia produktu oczy strasznie mnie piekły. Dałam maskarze kilka szans, ale niestety musiałyśmy się rozstać.

Naturalny efekt wydłużonych rzęs

To mój ulubiony codzienny tusz do rzęs.
Daje bardzo naturalny efekt wydłużenia pogrubienia i podkręcenia.
Nie klei się i nie rozmazuje ani nie kruszy.
Łatwo się zmywa, nie robi "pandy" i nie brudzi potem ręczników.

najlepszy

Idealna konsystencja tuszu w połączeniu z klasyczną szczoteczką daje naprawdę rewelacyjny rezultat - piękne, długie i pogrubione kruczoczarne rzęsy :) Jedyny - ale to bardzo mały mankament - to zapach

świetny

Bardzo dobry! Swietnie rozczesuje rzesy, wydluza, jedyne moje zastrzezenie co do niego to male pogrubienie rzes, ale jakos to przezyje :)
Szczoteczka jest genialna- idealnie podkreca i rozczesuje, tylko trzeba nauczyc sie jak sie nia poslugiwac. :) Mi to zajelo 3 dni i teraz jestem nia zachwycona. :) Wystarczy wytrzec nadmiar tuszu ze szczoteczki i czubka, a efekt bedzie naprawde swiatny.

Nie wiem czy kupie ponownie, bo lubie nowosci, ale ten tusz jest na pewno godny polecenia :)

Bubel

Tusz porażka dobrze ze kosztował jakieś śmieszne pieniądze.tusz nie spełnia swojej podstawowej roli czyli nie podkręca rzęs,odnoszę wręcz wrażenie ze moje rzęsy po nim są jak wyprostowane prostownica.Spodziewalam się po tej marce czegoś lepszego bo ich klasyk jest bardzo dobrym produktem.

Fajny, ale bez przesady

Ładnie zaznacza rzęsy, podkreśla, wydłuża i podkręca. Zdarzyło mi się jednak, że nieładnie mi posklejał rzęsy, ale to może kwestia techniki - nie jestem profesjonalistką. U mnie lepiej sprawdzały się tusze z Eveline, a są znacznie tańsze. Raczej nie kupię ponownie.

Tak

Używałam jej zamiennie z 200 Calorie z klasyczną szczoteczką. W sumie nie widzę różnicy, nie widzę aby ta maskara jakoś bardziej podkręcała czy pogrubiała rzęsy natomiast efekt i tak jest bardzo ładny: czarne, mocno wydłużone i pogrubione rzęsy. Jest w porządku jednak jeśli nachodzi mnie tęsknota za kaloriami to biorę wersję klasyczną mimo wszystko.

Warto kupić

Fajny tusz w niezłej cenie.Faktycznie pogrubia rzęsy, aczkolwiek trzeba uważać z jego ilością, bo może je sklejać. Plusem jest to że łatwo się zmywa i nie podrażnia przy tym skóry powiek.

Efekt zalotki

Tusz ma klasyczną szczoteczkę o kształcie łuku. Włosie jest w niej bardzo blisko siebie, ale wbrew pozorom- nie powoduje to sklejania rzęs. Szczoteczka dociera do każdej rzęsy, nawet do tych najmniejszych do których dostęp jest utrudniony.
To co zauważyłam w pierwszej chwili, gdy nałożyłam pierwszą warstwę tuszu to nieziemskie podkręcenie. Wystarczyło dosłownie dotknąć rzęs, ale uzyskać taki efekt jaki dają inne tusze po kilku warstwach. Rzęsy były widocznie podkręcone i rozdzielone. Każda kolejna warstwa powoduje, że rzęsy nabierają jeszcze bardziej wyrazistości. Są bardziej czarne, wydłużone i ekstremalnie podkręcone.
Dla mnie tusz ten daje nieziemski efekt, do którego nie potrzeba ani zalotki ani bazy pod tusz. Rzęsy są niemal jak sztuczne, grube, czarne, długie i piękne.
Tusz nie powoduje u mnie alergii ani podrażnienia. Zmywa się bezproblemowo. Jest długotrwały, nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia.