Średnia ocena: 3.68/5

93313 opinie
E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zapach wykreowany w 2002 roku. Lekki i świetlisty, pełen żywotności i energii. Delikatny i zmysłowy, zmienia się z minuty na minutę, zaskakuje ciągłą metamorfozą. `Chance` zapach zdecydowanie młodzieńczy, dla tych, które nie boją się marzyć. To Twoja szansa... wykorzystaj ją! Liczy się każda chwila!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, hiacynt, różowy pieprz
nuta serca: wanilia, jaśmin, irys
nuta bazy: paczula, wetiweria
Dostępna jest też wersja EDT.

kwiatowe, orientalne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody perfumowane

37% jesień/zima 63% wiosna/lato

• Flakon: 5

Cytrus, kwiaty i słodka wanilia w jednym

Chanel Chance to super fajny zapach! Jest świeży jak cytrusy, a potem pachnie kwiatami. Trochę też czuć ciepłe nuty drzewne i słodką wanilię. No i ten jaśmin - uwielbiam go w nutach zapachowych perfum.To taki zapach, co dodaje energii i jest super na różne okazje.

Flakon jest elegancki i klasyczny, a zapach jest taki, który podkreśla Twoją wyjątkowość. To jakby mała butelka pewności siebie i radości. Świetny wybór dla tych, co lubią klasykę w nowoczesnym wydaniu.

Butelka perfum jest okrągła, przezroczysta, prosta. Powiedziałabym- klasyczna. Ładnie prezentuje się na mojej toaletce. Chanel po raz kolejny stworzyło fajne, kwiatowe i kobiece perfumy, które możesz używać na codzień i na wieczorne wyjście.

Chanel, Chance EDP

Ten lekki i świetlisty aromat jest prawdziwym arcydziełem, które emanuje żywotnością i energią. Od pierwszego psiknięcia, Chance oczarowuje swoją delikatnością i zmysłowością, a jego ciągła metamorfoza zaskakuje i fascynuje.
To to zapach zdecydowanie młodzieńczy, idealny dla tych, którzy nie boją się marzyć i dążą do wykorzystania każdej chwili. Jest to zapach, który inspiruje i motywuje, przypominając, że każda chwila jest cenna i że warto ją wykorzystać.

• Flakon: 4

Świeże pranie

Dostałam w prezencie, od siostry, która dostała w prezencie, ale okazało się nie w jej stylu ☻. Latem wydawało mi się, że zapach jest zbyt mocny, ale teraz odkryłam go na nowo. Idealnie otula w chłodny dzień, uwielbiam wtulać nos w szalik pachnący Chance. I najśmieszniejsze, zapach kojarzy mi się ze świeżym praniem suszonym na wietrze. Ten akord pojawia się po jakimś kwadransie i zawsze mnie zaskakuje. Piękny i trwały zapach.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

• Flakon: 3

Nie trzymają się na skórze

Jestem zawiedziona tymi perfumami.
Są drogie i markowe, więc myślałam że będą długo się utrzymywać. Niestety już po ok pół godziny nie było ich w ogóle czuć na mnie...
Zapach jest Delikatny, raczej słodki ale mało intensywny.
Cena tak wysoka, że spodziewałam się czegoś innego.
Nie kupię ich ponownie.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Kolejny ideał od Chanel

Kiedyś używałam różnych perfum: YSL, Guerlain etc. Od chwili kiedy w moje ręce wpadło Coco Mademoiselle, nawet nie patrzę na inne zapachy. Chanel jest o klasę wyżej od innych producentów (w mojej ocenie) zarówno pod względem kompozycji jak i trwałości.
Chance posiadam od kilku mscy i … absolutnie nie wyobrażam sobie bez nich życia! Są cudownie eleganckie, mocne, otulają jak jedwabna apaszka. Czuję w nich wanilię, białe kwiaty ale też cytrusy. Niezwykle zmysłowe, trudne do zapomnienia.
Pachnąc nimi, nawet ubrana w jeansy i sneakersy czuję się jak w najlepszej kreacji.
Perfumy są trwałe jak cholera! Skóra pachnie aż do kąpieli a ubrania aż do kolejnego prania. Warte każdej wydanej złotówki!

Codzienny

Przeczytałam kilka poniższych recenzji i utwierdziłam się w przekonaniu, że perfumy są dodatkiem bardzo indywidualnym.

Dla mnie Chanel Chance idealnie wpasowałyby się etymologicznie w określenie wody toaletowej. Przy czym to woda toaletowa na bardzo wysokim poziomie. Niby zapach jest płaski, nie rozwija się, trzyma jednego ciągu dnia ale to nie taki zwykły zapach czystości, to zapach zadbania klasy premium, który daje skojarzenie z bardzo eleganckimi kobietami. Zdecydowanie nie jest wieczorowy. Nie ma w nim kuszenia i zadziory.
Ogólnie perfumy mi się podobają ale uważam je za prezentowe, zapach to elegancka czystość. Przy czym chciałabym otrzymywać je w prezencie.

Kupić sobie samej do codziennego stosowania? - Nie. Za drogie.
Podarunek dla ukochanej mamy? Tak.
Podarunek od współpracowników dla przełożonej? Tak.
Miałby kupić chłopak swej dziewczynie? Nie! W tej cenie należy kupić coś gwałtownego i mocnego niczym miłość.

Naprawdę super

Chance używam praktycznie od początku pojawienia się na rynku. Ten zapach jest stworzony wprost dla mnie:) Genialny, zmysłowy, tajemniczy i uwodzicielski:) W ciągu dnia utrzymuje się na skórze:)
Opakowanie różowe, początkowo mnie zniechęcało, ale wypróbowałam i zakochałam się. Wiem, że będę do niego wracać. mało tego jego woń sprawia, że często ludzie zaczepiają mnie pytając czym pachnę:) Uwielbiam go i jestem pewna że będę do niego wracać:) Inne moje zapachy: wieczór: dior addict; eternity ck; euphoria ck; noa noa cacharel:)

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Moje ulubione

Uwielbiam perfumy, mam zawsze kilka różnych flakonów, ale te chanelki są stałym bywalcem mojej półki od wielu lat. Dlaczego? Ten zapach to po prostu chyba ja! Idealnie dopasowuje się do mojej skóry, kocham mieszankę cytrusów, wanilii, kwiatów i pieprzu. Są szalenie eleganckie, mocne i jednocześnie seksowne. Chyba nigdy mi się nie znudzą i oby do Chanel nie przestał ich produkować ;)

Uwielbiam

Tej marki nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. Jeśli szukasz zapachu podkreślającego delikatną urodę i wyrafinowany gust wybór jest dość łatwy. Bukiet zapachów Chance jest bardzo charakterystyczny i dobrze rozpoznawalny. Zapach jest rzeczywiście dość intensywny, ale nie ma mowy o tym żeby był on duszący. Moim zdaniem jest idealnie wyważony i bardzo trwały

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

ciekawa kompozycja, jednak mnie za bardzo otumania

Wiem, że zapach ma mnóstwo zwolenniczek od lat.
Budowa oflaktoryczna Chance jest inna niż standardowa. Nie mamy tutaj typowych nut głowy, serca i bazy, które następują jedna po drugiej. W tym zapachu wszystko wiruje i przenika. Przez moment można wyczuć różę, jaśmin, wanilię i znów różę. Nie ma tu żadnej zasady. Ciekawe jest to, że przenikanie to jest różne na innych posiadaczkach zapachu. Nutami, które można schwytać są: różowy pieprz, jaśmin, irys, paczula, piżmo i wanilia.Połaczenie bardzo wyważone.
Zapach zamknięty jest w typowym dla całej rodziny Chance okrągłym flakonie. Mi osobiście bardzo się podoba.
Plusem dla mnie jest bogato rozbudowana linia uzupełniająca ( żele pod prysznic, balsamy, mgiełki także do włosów oraz czyste perfumy)
Trwałość jest na bardzo wysokim poziomie
Intensywność dla mnie aż za mocna. Zapach mnie otumania, jest go za dużo. Mimo, że kompozycja jest bardzo ładna, źle się w nim czuję.
Zapach podobny do Mademoiselle, ale zdecydowanie grzczniejsza, łagodniejsza wersja.
Cena jak to za dobre perfumy wysokiej jakości - jest adekwatna. Sama marka bardzo się ceni w swoich produktach. W swoim życiu miałam 1 flakon, który nie byłam w stanie wykończyć i na tym zakończę swoją przygodę z Chance póki co.
Generalnie zapach oceniam na 4 gwiazdki

Zaskakująco dobry zapach

Na wstępie chciałabym powiedzieć, że ten perfum mogłam ocenić dzięki próbce i jest duża szansa, że kiedyś skuszę się na dłuższe używanie i przetestowanie ich w pełnym wymiarze. Nie jestem zatem wstanie powiedzieć zbyt dużo o samej wydajności, a buteleczkę mogę ocenić jedynie za pomocą zdjęć.

Najważniejszy jest jednak sam zapach, o którym przed przetestowanie sporo słyszałam i doskonale wiedziałam, że jest spora szansa, że mogę się zawieść gdyż absolutnie nie wpisywał się on w moje upodobania. Tym bardziej zaskakuje mnie to do teraz jak bardzo mi się spodobał. Jestem fanką lekkich, rześkich zapachów, powiedziałabym że takich wiosennych. W przypadku Chanel, Chance EDP mamy do czynienia z zapachem z grubsza innym, gdyż słodkim, ale czy ciężkim? Absolutnie nie i to dla mnie wyjątkowy plus, który sprawił, że perfumy są dla mnie zdecydowanie na 5. Rzadko kiedy spotykam słodkie aromaty w perfumach, które przy okazji nie są tak ciężkie. Na pewno kiedyś się jeszcze spotkamy z Chance EDP, gdyż nasze pierwsze spotkanie było bardziej niż przyjemne

• Flakon: 4

Perfuma Chanel

Perfuma przepięknie pachnie, trwała - zapach długo utrzymuje się na skórze, jest wydajna. Buteleczka ładnie wygląda. Minusem jest cena - dość droga. Z czystym sumieniem polecam.