M.A.C., Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

M.A.C., Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Intensywnie kryjący, skoncentrowany korektor w kremie. Pomimo intensywnego krycia jest bardzo lekki. Wodoodporny, bezzapachowy, niekomedogenny. Jest bardzo wydajny - niewielka ilość pozwala perfekcyjnie pokryć niedoskonałości. Polecany do krycia pieprzyków, znamion, cieni pod oczami. Wzbogacony o krzem oraz antyutleniacze (pochodne witamin A i E).
Dostępny w 15 odcieniach.

w kremie
kryjące
do twarzy, pod oczy

Genialny korektor

No wreszcie znalazłam genialny korektor!
Jestem strasznie zadowolona. Mam odcień NC15.
Zakupiłam ten produkt na stoisku MAC-a w Holandii za 16euro bodajże, także cena niska nie jest, ale nie żałowałam ani przez chwile.
Przeczytałam masę opinii o nim, oglądnęłam kilka recenzji na youtube i się skusiłam.
Póki co widzę same plusy (no może poza ceną, ale myślę że warto zainwestować raz a porządnie)
Plusy:
-idealnie kryje rumień na policzkach jak i rozszerzone naczynka na moich policzkach
-nadaję się świetnie również pod oczy-nakładam go delikatnie, cieniutką warstwę bo nie mam większych problemów z cieniami/worami pod oczami
-długotrwały efekt
-pięknie wtapia się w podkład
-nie zapycha
-nie waży się
-neutralny zapach
-gęsty- idealny do aplikacji pędzlem

Najlepszy

Najlepszy korektor jaki w życiu używałam O czym świadczy fakt że odkupuje cały czas nowe sztuki. Jest mały mega wydajny zakryje wszystko. To jeden z tych kosmetyków które nie sprawiają żadnych kłopotów. Zdecydowanie kupię ponownie

Genialne krycie moich cieni i innych niespodzianek!

Bardzo dobre krycie - to jest wlasnie to czego potrzebowalam pod oczy by ukrys moje zylki I since.
Jest bardzo wydajny - uzywalam go punktowo na inne problemy I wystarczyl mi na ponad poltora roku.
Wazne by nakladac gp na dorby krem pod oczy, bo mam wrazenie ze moze przesuszyc skore pod oczami. Choc mi sie tak nie zdarzylo. Nie mialam presji przesuzac sobie skore pod oczami :) Pudelko pod koniec mnie doprowadzalo do szalu, bo po wielu spadaniach, ta wewnetrzna czesc przy nabieraniu kosmetyku palcami, wyskakiwala I spadala . To chyba jedyny minus. Bo cena jak na taka wydajnosc wydaje sie byc nawet rozsadna.

Juz kupilam kolejne opakowanie!

Bardzo go lubię

Kiedyś zakupiłam przypadkowo ponieważ dostałam bon do douglas i musiałam coś wybrać, osobiście jestem zadowolona. Na mojej mieszanej cerze z niedoskonałościami sprawdza się dobrze dobrze miesza się z cerą dość dobrze kryje i współpracuje z innymi produktami nie warząc się i dobrze utrzymuje się na twarzy. Nie pozostawia suchych śladów lub załamań. Ja jestem zadowolona i polecam.

Wcale nie taki kryjący

Zakupiłam go bo naczytałam się opinii jaki to on nie jest kryjący. Na stronie Douglasa pisało, że krycie ma średnie i nie było to kłamstwo;) Myślałam, że będzie moim tańszym zamiennikiem Tarte Shape Tape ale ten bije Maca na głowe w kryciu.Plus za to że nie wysusza i ma SPF. Dobrze się trzyma. Coś tam kryje ale rewelacji nie spodziewałabym się po nim. Drugi raz go nie kupie.

Jest to zdecydowanie mój hit

Niespecjalnie przepadam za produktami MAC do makijażu twarzy, aczkolwiek ten korektor jest zdecydowanie moim ulubieńcem. Jest mega wydajny (przy codziennej aplikacji opakowania wystarcza na ponad rok), bardzo kryjący, nie pozostawia widocznych śladów na twarzy. Jest nieco drogi, ale uważam, że jest tego warty

Zbyt gęsty i szybko wysycha

Uwielbiam produkty M.A.C., ale tego korektora nie. Jest zbyt gęsty, bardzo plastikowy, na pewno nie czuję, żeby skóra pod nim oddychała, przy tym jest tłustawy. Szybko wysechł. Może zużyję jako bazę pod cienie.

absolutny ulubieniec

Mam ten produkt bez przerwy w swojej kosmetyczce od OŚMIU lat, zużyłam 4 albo 5 opakowań (a właściwie to żadnego nie zużyłam, tylko zgubiłam, bądź wyrzuciłam ze względu na koniec daty przydatności). Jest super wydajny, nie żałuję ani złotówki wydanej na niego, przez szeroką gamę kolorystyczną idealnie wtapia się w moją skórę, zakrywa pryszcze i inne niedoskonałości. Lepiej spisuje się latem ponieważ wtedy jego konsystencja jest łatwiejsza (prawdopodobnie substancje oleiste lekko się topią, lecz kosmetyk nawet w największych upałach zachowuje konsystencję stałą!) , i można pokusić się nawet o użycie bardzo niewielkiej ilości na powieki, lub pod oczy.
Bardzo polecam osobom które mają problemy z trądzikiem!

Korektor bardzo dobry. Nie można powiedzieć, że jest niewidoczny na skórze. Jak dla mnie nie nadaje się pod oczy i nie wybierałam go z tą myślą. Mino lekkiej konsystencji, a świetnego krycie .Idealnei nadaje się na wypryski. Bardzo dobrze je zakrywa, współpracuje z podkładem i pudrem.Jest trwały.

Świetny

Korektor ma świetne krycie jest dosyć ciężki dlatego używam go do krycia niedoskonałości i rzadko jeśli zależy mi na pełnym przykryciu cieni.
Jego konsystencja jest kremowa, jest wydajny, bez zapachu. Korektor nie zapycha i nie wysusza skóry. Ma wysoki filtr SPF35. Jest MEGA trwały. Nie wchodzi w zmarszczki.Opakowanie mimo iż plastikowe to bardzo solidne, spadło mi kilka razy i nic się nie stało. Jak dla mnie nr 1. Niestety ma dość wysoką cenę i słabą dostępność.

Niezły korektor

Ten kosmetyk nie jest zły, nie jest też rewelacyjny. Nadaje się do stosowania na niedoskonałości, pod oczy jest za ciężki.
Bardzo fajny słoiczek , świetny na toaletkę i do kosmetyczki. Mam dobrze dobrany odcień- NC20. Wygodny w aplikacji, ja nakładam go zbitym pędzelkiem-kulką do cieni, potem wklepuję palcem. Ten sposób jest higieniczny, a warstwa korektora jest cieniutka, tak, że on sam jest niewidoczny, a krycie dobre.
Dlaczego nie daję pięciu gwiazdek? Z powodu trwałości. Delikatnie potrącony palcem, lub pod wpływem potu i sebum po prostu znika z twarzy. Dużo lepszy pod względem wytrzymałości jest na przykład Shiseido w sztyfcie.
Plus za filtr.

Fajny korektor

bardzo fajny kremowy korektor, który nakładam pod oczy, rozprowadza się jak marzenie, jest lekki, ładnie kryje, dosyć trwały, łatwo łączy się z podkładami, kremy bb cc, przypudrowany nie daje efektu ciastka, ładnie zakrywa przebarwienia i zmiany na skórze