Oriflame, Neo Chic Lipstick (Szminka do ust)

Oriflame, Neo Chic Lipstick (Szminka do ust)

Nawilżająca, kremowa formuła nadaje ustom miękkość i zapewnia nieskazitelny efekt kryjący. Odważne różowe odcienie w wersji matowej, edycja limitowana.

Bardzo nietrwała

Kolor jest naprawdę śliczny. Jaskrawy, przyciągający uwagę, ale nie "wściekły". Szkoda, że tylko sam produkt ma taki kolor, a usta pomalowane już nim nie...
Szminka świetnie się rozprowadza i nawilża usta. I nic poza tym.
Ściera się szybko, dzisiaj pomalowałam sobie usta nią przed maturą (9.00 rano), a przed 12 zostały po niej tylko okropne resztki na obramowaniu (?) ust.
Poza tym jest słabo napigmentowana. Spodziewałam się raczej innego efektu- wyraźnego i wyrazistego koloru i rozczarowałam się. Szminka wygląda jak jakaś ochronna pomadka z lekką barwą nie-wiadomo-czego.
Nie polecam. Cena nieadekwatna do jakości i vice versa.

Jak narazie jedna z moich ulubionych!

Posiadam ten kolor jaskrawszy. Uważam, że jest obłędny! Piekny, wyrazisty, wręcz hipnotyzujący. Każdy zwraca uwagę na moje usta, gdy go noszę :) Bardzo fajnie się ją aplikuje. Ma fajną "śliską" konsystencje, dzięki czemu ładnie i mokro sunie po ustach. Nakładam 1-2 warstwy i efekt krycia jest 100%. Duzy plus za brak drobinek czy perłowego blasku :) Dostajemy po prostu mocny, intensywny kolor i nawilżone usta. Żałuję, że firma nie wypuściła więcej kolorów np. w gamach czerwieni czy pomarańczy :(

Dodam, że malowałam tą szminką krewną na jej własny ślub i pomadka trzymała się całą imprezę! Pomalowałam jej usta o godzinie 9 rano a dopiero o godzinie 16 była jedna poprawka! Także szacun. U mnie też trzyma sie bardzo dobrze. Mozna spórbować nakladać ją pędzelkiem do szminek, wtedy efekt jest bardziej matowy :)

POLECAM

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

PIĘKNY KOLOR

Piękny, cudowny, intensywny odcień. Odcień marzenie! NIestety nietrwały. Zbyt szybko się ściera. Kupiłam po cenie promocyjnej, z dodatkową zniżką dla konsultantek. Nie żałuję, bo zachwycił mnie kolor. Pomadka rzeczywiście nawilża, ładnie pachnie. Naprawdę ją lubię.

super nawilża,ale...

Całkiem niedawno przekonałam się do szminek i jestem jak na razie lajkiem w tej dziedzinie.Przekonała mnie własnie szminka z Oriflame,ale Coulor ***--DROP.
W suma to mi ja trochę przypomina,ale od początku:
*Szminka występuje w dwóch odcieniach:
Bright Pink (neonowy róż) oraz Strong Fuchsia .
*Regularna cena wynosi 36 zł-tyle bym za nią nie dała.
Aktualnie kolor Bright Pink jest na promocji za niecałe 10 zł. I właśnie go posiadam.
*Nie pojawia się aktualnie w katalogach,nie wiem jak wcześniej.

+ma urocze opakowanie,aż miło się na nią patrzy
+zapach bardzo przypomina mi krem Nivea klasyczny
+Jest bardzo nawilżająca. Nie zbiera się w załamaniach warg.Super nawilża.

-Szybko znika z ust. Kolor od razu po nałożeniu jest prawie tak intensywny jak w opakowaniu (niestety zdjęcia trochę przekłamały kolory i na ustach wygląda na prawie nie widoczną-na zd.). Od razu po nałożeniu mamy neon,ale bardzo szybko się wchłania i kolor jest wpity w usta,ale już nie jest to neon i nie ma tego mokrego efektu.
Raczej naturalny róż.Może nawet nie zauważalny u kogoś.Ja widzę ,że jest,bo mam z natury bardzo blade usta.A tu wyglądam w końcu nie tak trupio...Nakładałam i wklepywałam w usta kilka warstw,by był neon ale nie ma.
Bez wklepania ona spłynie przy kilku warstwach.

Naprawdę super nawilża,ale szkoda,że tak szybko znika.
W cenie regularnej nie polecam szczególnie wymagającym osobom. Na promocji można spróbować