Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Średnia ocena: 3.49/5

11879 opinii
vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne
lakiery nawierzchniowe
przedłużające trwałość lakieru

Najlepszy top coat

Jak w tytule, nie znam drugiego takiego produktu. Warstwa, którą tworzy jest nie do zdarcia, nie pojawiają się na niej rysy jak na typowym topie czy lakierze. Wygląda gładko i przepięknie, no i jest trwały.

Piękna tafla nabłyszczenia

Od lat uwielbiany top przedłużający trwałość lakieru. Polecam w szczególności na pedicure, ponieważ zdarzyć się może że lekko ściąga lakier. Przy manicure mnie to czasem drażni ;) oprócz tego pięknie nabłyszcza i przedłuża trwałość zwykłego lakieru,a o to tu przede wszystkim chodzi.

Absolutny ulubieniec

Nie wyobrażam już sobie malowania paznokci bez niego, nie tylko pomocny w ich szybkim schnięciu ale przede wszystkim cudowny zabezpieczacz trwałości lakieru
To właśnie dzięki niemu lakier jest w stanie wytrzymać na moich trudnych paznokciach nawet 5 dni co wcześniej nie było możliwe
Do tego daje cudowny błysk i podbicie koloru
Bardzo wydajny, buteleczka ma dużą pojemność, niestety zdarza się że produkt gęstnieje, dlatego już zawsze zaraz po zakupie rozlewam go na dwie buteleczki i bezproblemowo jestem w stanie wykorzystać cały produkt do końca

Manicure domowy jak z salonu

Utwardzacz lakieru Seche Vite podpatrzyłyśmy kiedyś z siostrą u Red Lipstick Monster i od tego czasu kupujemy regularnie.

To cudo wysusza mokry lakier w parę minut, pozostawiając na paznokciach gładką, błyszczącą taflę. Przedłuża też jego trwałość. Jest w stanie wysuszyć nawet dość stary lakier.

Coś, co mogę też zauważyć i dodać, że po okolo 4 dniach, trochę przyciemnia lakier.
Warto wyczuć i dobrać odpowiednią ilość, aby nakładając nie naruszać lakieru pod spodem, ale też, aby nie nałożyć za dużo- wówczas zalewa skórki i trudniej wysycha.

Kiedyś można je było kupić w wersji mini i to była świetna opcja, bo im jest świeższy, tym lepiej działa.

Ogółem- jest to stały bywalec w mojej toaletce. Gorąco polecam przetestowanie go.

Musiałam sprawdzić

Po przeczytaniu opinii w necie zamówiłam produkt i nie mogłam doczekać się sprawdzenia go. Marzy mi się malowanie paznokci raz na tydzień, a nie 2-3x w tygodniu. Moje pierwsze malowanie nie wyszło najlepiej, ponieważ albo nałożyłam na zbyt suchy lakier, albo na zbyt mokry, co spowodowało ściągnięcie lakieru z części paznokcia :/ Bardzo zwracam uwagę na szczegóły, więc zaczęło mnie to drażnić w świetle dziennym, jak to było widoczne, zatem znów postanowiłam pomalować paznokcie. Nie wyszło mi to dobrze na każdym z nich (jeden mi nie wyszedł), jednak kilka dni przebolałam ;) Ponownie sięgnęłam po utwardzacz i najnowszy lakier, który miałam i.. udało się! Teraz wiem, jak do tego podejść, kiedy nakładać utwardzacz i mam nadzieję, że więcej mnie nie zawiedzie. Aktualnie ostatni lakier mam na paznokciach 4 dni i to już coś :) Jednak nie jest to produkt idealny, ponieważ trzeba się nauczyć go nakładać, a ja jestem dość niecierpliwa :) Natomiast dałam mu szansę i póki co nie zawodzi. Warto jednak dokładnie pomalować paznokcie lakierem, żeby przy odrastaniu nie było widać niedociągnięć. Jeszcze jedna rada- nakładajcie utwardzacz dokładnie pokrywając lakier, gdyż później widać, gdzie został nałożony, a gdzie nie. Ja dalej będę doskonalić sztukę nakładania Seche Vite i próby pogodzenia go z lakierami różnych firm. Na razie dobrze się dogaduje z Golden Rose ;)
Na chwilę obecną nie spotkałam się z lepszym. Powodzenia przy nakładaniu :)

Kupiłam około rok temu. Parę razy malowałam paznokcie u stóp, bo u rąk nie maluję. Jako bazę dawałam Semilac 2 in1. Lakier trzymał się bez zmian, aż były duże odrosty i po prostu go zmyłam. Trzyma mi się lepiej niż hybrydy. Bardzo się błyszczy i paznokieć jest twardy. według mnie wygląda lepiej od hybrydy, bo nie daje takiego plastikowego efektu. Nie będę już eksperymentowała z innymi lakierami. Będę się trzymała tego, bo naprawdę jest super. Jeśli podczas malowania wyjdą jakieś nierówności to ten top jakby podczas zasychania wyrównuje się i powierzchnia jest równa i gładka.

Pewniak

Mam z nim styczność od około dekady z przerwą na hybrydy i czasem żelowe paznokcie. To niezawodny top, przedłuża trwałość każego lakieru niezależnie od marki, raz krócej raz dłużej, na paznokciach u nóg to moj must have, Nie zawodzę się nigdy nim od lat. Jak nie mam weny na nowość wracam do niego.

Odkrycie roku!

Po kilku latach robienia hybryd chciałam wrócić do zwykłych lakierów, żeby nie męczyć paznokci i ogólnie je wzmocnić, bo zrobiły się słabe i cienkie. Ale po hybrydach to nie potrafiłam już czekać, aż lakier wyschnie ;) Aż odkryłam ten top w Hebe. Pierwsze próby z jakimiś tańszymi lakierami nie były udane. Top dziwnie sie utwardzał, było go widać w taki nieestetyczny sposób, czasem marszczył lakier. Aż w końcu trafiłam na lakiery marki Orly, które same w sobie szybko schną. I generalnie taki system mi sie sprawdza:
- warstwa lakieru i czekam 5 minut
- druga warstwa lakieru i czekam kolejne 5 minut
- nakładam top i czekam 8-10 minut i normalnie paznokcie są twarde jak po hybrydzie i co najważniejsze - suche, nic sie nie odbija!

Co fajniejsze- jak zetrą mi sie już końcówki lakieru, to nie zmywam, tylko maluje 3 warstwę lakieru i znowu nakładam top- i pazy jak nowe!

Polecam gorąco, połączenie tego topu i lakierów Orly jest mega! Edit: z lakierami Sally Hansen Pure tez rewelka!

Nie znalazłam lepszego!

Trochę zapomniałam o tym produkcie przez to, że jest dosyć trudno dostępny.
Niesamowity utwardzacz. Dzięki niemu lakier na paznokciach utrzymuje się naprawdę długo i nie ma odprysków. Testowałam go na przeróżnych lakierach, zarówno tanich jak i tych z wyższych półek. Świetnie się sprawdza na każdych.

To mój pewniak.

Naprawdę dobry produkt

Na ten top coat trafiłam przypadkowo, był na przecenach w Hebe, a ja potrzebowałam czegoś na szybko przed wyjazdem na wakacje. Jakie było moje zaskoczenie jak pięknie wyglądają paznokcie. Top daje efekt hybrydy, ma piękny połysk i trwałość w zaledwie kilka chwil. Przyjaciółka nie mogła uwierzyć, że to zwykły top i w dodatku bez użycia lampy :)

wow!

Szczerze? Nie wierzyłam, że jakiś top coat jest w stanie znacząco poprawić trwałość mojego manikiuru. Na moich paznokciach lakier trzyma się BARDZO krótko, maksymalnie do 3 dni, czy to z topem czy bez. Jednak nie w idealnym stanie, ścierać lub odpryskiwać zaczyna zazwyczaj już po kilku godzinach. Na co dzień noszę więc lekkie róże i nudziaki, a zdecydowane kolory tylko na kilka godzin, na wyjścia.

Seche Vite stosuję wg instrukcji, na mokry lakier kolorowy. Po kwadransie wszystko jest już twarde i można lecieć podbijać świat. Co do skuteczności - cudów nie ma. Zazwyczaj już nazajutrz lakier zaczyna się lekko ścierać na końcach paznokci. Zmywam po 4-6 dniach, co jest dla mnie świetnym wynikiem. To najlepszy top coat, jaki miałam, jednak o tygodniu czy dwóch z jednym manikiurem mogę tylko pomarzyć.

Niezastąpiony

Mój wieloletni ulubieniec, rzadki, dobrze się rozprowadza, dobrze zabezpiecza lakier. Minusem jest to że potrafi lekko rozpuścić/rozmazazać jakieś zdobienie ale odkąd znudziło mi się zdobienie paznokci i maluje na jednolity kolor to problem jest dla mnie marginalny.