Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Pojemność 3,2 g

Szminka Avon Ultra Colour Bold zawiera 50% więcej pigmentów w porównaniu z klasyczną szminką Avon dla uzyskania nasyconego koloru już po jednej aplikacji. Szminka Avon Ultra Colour Bold jest bogata w odżywcze olejki, witaminę E i SPF 15 zadba o usta latem. Zapewnia pełne pokrycie ust i delikatny połysk. Szminka ma odkręcane opakowanie, dzięki któremu wystarczy jeden ruch, aby ją otworzyć,

w sztyfcie
kryjące
Efekt
transparentne

Fajne !

Klasyczna pomadka z wykończeniem błyszczącym.
Poamdka nie ma długiej trwałości, ale jest dłuzej trwała niz błyszczyki.
Pomadka o mocnym kryciu wystraczy jedno pociągnięcie by usta pokryły sie kolorem.
Pomadka zjada się ładnie nie robi odcięć.
Opakownie ma plastkowe, ale do końca przetrwała w całości.

Oceniam Lava Love

Uwielbiam czerwone, soczyste szminki i ta właśnie taka jest.
Odcień jest intensywny, mocny i z dużym połyskiem.
Świetnie prezentuje się na ustach i się nie rozmazuje podczas jej noszenia.
Zauważyłam jednak, że robi ślady na naczyniach np. jak coś pijemy.
Utrzymuje się kilka godzin, więc jest naprawdę dobrze.
Schodzi dość równomiernie i nie zostawia nam brzydkich ust, łatwo ją poprawić. Nie ma w sobie jakiegoś zapach, więc całkiem neutralna.
Bardzo atrakcyjna cena jak za taką jakość.

Pomadki, Avon, Ultra Colour Bold

Pomadki są naprawdę mocno napigmentowane, dzięki czemu wystarczy w zasadzie jedna warstwa, aby uzyskać pełne krycie. Szminki są przyjemnie kremowe, łatwo się aplikują i nie wysuszają ust. Ich wykończenie określiłabym jako satynowe. Dobrze się trzymają, ale jak większość, schodzą podczas jedzenia i picia, potrzebne są więc poprawki w ciągu dnia. Nie wałkują się, ładnie schodzą z ust. Opakowanie wygląda elegancko. Jak na ten produkt cena jest dobra.

Trwałe, nawilżające i w dodatku w boskich kolorach - Fearless Fuchsia to ideał! <3

Przyznam szczerze, że nigdy nie używałam pomadek z Avonu - tak, tak, uchowałam się, głównie dlatego, że nie miałam pod ręką konsultantki.
Oczywiście, to nie jest tak, że nie miałam przedtem styczności z tą firmą - miałam, bo gdy byłam małą, nieopierzoną gąską, to siostra mojej mamy była konsultantką Avonu. Rzecz działa się we wczesnych latach 90', ledwo odrosłam od ziemi, a już fascynował mnie świat kosmetyków - kolorowe cienie, kredki, szminki i perfumy...Wspaniałe czasy :)
Ale, przechodząc do sedna - wiosną tego roku dzięki mojej kochanej koleżance i wizażowym ekspercie w dziedzinie avonowej kolorówki (i nie tylko tej, maladaga, wiem, że przeczytasz! ;)) weszłam w posiadanie chyba kultowej już szminki Avonu - Ultra Colour Bold w odcieniu Fearless Fuchsia.
Przyznam szczerze, że już pierwsze otwarcie mną wstrząsnęło (pozytywnie, oczywiście) - pomyślałam sobie :''Boooziu, jaki ten róż jest piękny, neonowy ocz***bny, widoczny z daleka, taki mój!!!''.
Bo istotnie, Fearless Fuchsia to neonowa fuksja - wściekła, intensywna, niesamowicie napigmentowana. O kremowym wykończeniu, ale bez żadnych drobinek. Mimo tak intensywnego odcienia, nie ma w sobie grama tandety czy kiczu - to ten elegancki odcień różu, nie zaś ten preferowany przez bywalczynie dyskotek w remizie ;).

Opakowanie pomadki zachwyca - eleganckie połączenie czerni i srebrna, z wytłoczonym logo marki, zamykane na klik. Plastikowe, ale jest to plastik wysokiej jakości, nawet gdy noszę szminkę w torebce czy też ją upuszczę (taka łajza ze mnie trochę, no co ja poradzę?), to nic złego się ze szminką nie dzieje.
Sztyft jest osadzony porządnie i wysuwa się płynnie.Sama szminka jest miękka, niezwykle łatwo ją rozprowadzić na ustach - sunie gładko i precyzyjnie, pokrywając wargi nasyconym kolorem i apetycznym połyskiem.
Oczywiście, zazwyczaj przy aplikacji wspomagam się konturówką (polecam te z Golden Rose, genialne i doskonale współpracują z tą pomadką!), aczkolwiek nawet i bez tej pomocy szminka nie spływa z ust i nie wychodzi poza ich kontur.
Krycie jest bardzo dobrze, przy dwóch warstwach mam efekt taki, jakiego oczekiwałam - czyli kolor zgodny z tym, co widzę w opakowaniu, ot co ;).
Nosi się ją bardzo komfortowo, nie wysusza ust i nie podrażnia ich.
Jest dość trwała, przy właściwej pielęgnacji oraz aplikacji spokojnie wytrzyma kilka h, z piciem i jedzeniem włącznie - ba, nawet i z bezustanną paplaniną, którą mam w zwyczaju uprawiać.
Ściera się równomiernie, bez zostawiania plam lub białej kreski na styku warg (nienawidzę tego, a zdarzyć się to może niezależnie od firmy i ceny produktu).
Zostawia delikatne ślady na szklankach, ale...mało która tego nie robi ;). Mimo to, trzyma się bardzo dobrze - spokojnie możemy użyć jej na ważną okazję, do pracy lub na spotkanie, wytrzyma bez poprawek.
Szminka jest wydajna, mam nadal swój egzemplarz i wiem, że wypróbuję chętnie inne kolory - tym bardziej, że cena jest zachęcająca.

Serdecznie polecam, jeśli szukasz szminki, która jest trwała, dobrze napigmentowana, nie wysusza ust i występuje w wielu kolorach, to trafiłaś idealnie - Ultra Colour Bold na pewno cię nie zawiedzie! :)

UWIELBIAM

Polecam z całego serducha. WSPANIAŁA SZMINKA.
Długo pozostaje nienaruszona na ustach. Na ustach pozostawia efekt lekkiego nawilżenia i pięknego połysku. Co najważniejsze nie wysusza ust.

Dobra

Szminka ma ładne, eleganckie opakowanie. Po otwarciu czuć bardzo ładny i przyjemny zapach. Bardzo ładne kolory; myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na ustach daje efekt ładnego połysku. Jest dość trwała i nie wysusza. Nie podkreśla suchych skórek i nie roluje się. Polecam.

Polecam bardzo. Jestem bardzo zadowolona ze szminek marki Avon, odpowiednia cena do produktu. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, co prawda kolory z katalogu odbiegają od rzeczywistych, ale zawsze są bardzo ładne.

Mocna pigmentacja

Zamówiłam jeden kolor i jestem bardzo zadowolona. Mocna pigmentacja, ładnie kryje, przyjemny posmak, bardzo wydajna, nie wysusza ust warto było kupić.

Dobra na co dzień!

Pomadka jest mocno napigmentowana i ma dobrą trwałość. Na ustach daje połysk, który wygląda bardzo korzystnie. Nie rozmazuje się, nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek. Ma bardzo szeroką gamę kolorystyczną i wspaniały zapach.

Wykorzystała: kilka próbek

Mega napigmentowane

Oceniam zakupione próbki.Mam wszystkie kolory.Są mocno napigmentowane , kremowe i maja mokry połysk.Nie posiadają drobinek.łatwo suną po ustach, dobrze kryją po jednej warstwie.
Duża paleta barw od nude, korali , róży i czerwieni po mocne wino(Bold Bordeaux)
Niestety szminki nie są jakoś specjalnie trwałe, mogą się rozmazywać i szybko znikają podczas jedzenia, odbijają się na szklankach itp
Ulubione kolory to neonowa fuksja-Fearless fuchsia
Neonowy pomarańcz idealny na lato -Bright nectar
Jagodowo-śliwkowy-Power plum i mój faworyt którego mam zamiar zamówic pełnowymiarowe opakowanie-Hi-def Plum różowo-fioletowy
Mają dziwny zapach ale nie jest on jakiś brzydki tylko jakiś taki sztuczny
Mam w nowym opakowaniu sygnowanym logo Mark

Mega napigmentowana szminka

Mam dwa odcienie: starburst pink oraz fearless fuchsia.
Są to szminki bardzo mocno napigmentowane i dosyć trwałe. Piękna gama kolorów i cena na promocji całkiem przystępna.
Bardzo wydajny produkt, niewielka ilość pokrywa usta cudownym kolorem - szczególnie pokochałam odcień fearless fuchsia, jest naprawdę efektowny i pięknie podkreśla wargi.
Opakowanie eleganckie, dzięki okienku widzimy jaki odcień bierzemy :-)
Ogólnie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubiona z Avon !

Dzięki możliwości zamówienia próbek - mam wszystkie kolory tej szminki. Zdecydowanie najbardziej uwielbiam Power Plum, niestety zawsze jak zamawiam, to nie ma pełnego wymiaru szminki i muszę się zadowolić próbkami.

Jak na szminkę w takiej cenie długo się trzyma bez poprawek - do 3 godzin, a poprawki trzeba nanieść małe. Nie wysusza, nie podkreśla skórek, nie zjada się od razu.
W gamie są piękne, żywe kolory, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dalej będę polować na swój ulubiony kolor :)