Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Lakier do paznokci wysycha w mniej niż 60 sekund, aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi trwa zaledwie 1 sekundę, co zapewnia ekspresowy kolor na paznokciach w każdych warunkach. Głębokie nasycone kolory, piękny połysk i wysoka trwałość.

lakiery do paznokci
przedłużające trwałość lakieru
szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Lubie

Uwazam ze to niezly lakier, fajne. kolory i faktycznie super szybko wysycha. Minus ze szybko matowieje. Pamietam ze jak wszedl pierwszy raz to byl przelomowym rozwiazaniem i byle mega modny. Lubie te marke i kojarzy mi sie z Kate Moss, ktora uwielbiam.

Bardzo lubię tą serię lakierów

Używam ich od dłuższego czasu, tyle ile mam kolorów z tej serii to nie zliczę. Wygodnie nakłada się go na płytkę paznokcia, posiada przyjemną lekko gęstą konsystencję, a co najważniejsze nie tworzy mi smug na paznokciu. Dodatkowo kolory są bardzo mocne i wystarczy jedna warstwa żeby nie było prześwitów. Cena jak za tą jakość jest ok.

Przeciętnie...

Lakier chwyta nas marketingową obietnicą szybkiego schnięcia i super pokrycia. I teoretycznie spełnia tutaj swoją rolę - schnie rzeczywiście szybciej od typowych lakierów (chociaż te 60 sekund to chyba za mało) i mocno kryje, dajac całkiem ładny i intensywny kolor.

Jednocześnie całośc wygląda bardzo "zwykle" i brakuje mu odczuwalnego nabłyszczenia czy wyróżniania się wizualnie na tle przeciętnych lakierów do paznokci. Do tego były u mnie bardzo widoczne "linie" malowania.

Ponadto aplikacja jest średnio wygodna przy docelowym pędzelku a trwałośc raczej mizerna - po dwóch dniach paznokcie są już do poprawki.

Przeciętny lakier

Osoby oczekujące schnięcia w 60 sekund muszę rozczarować-schnie szybciej, niż inne lakiery, ale nie ma aż takiego efektu "wow".
Kolor jest bardzo mocny, a lakier świetnie kryje. Konsystencja w połączeniu z pędzelkiem może sprawić problemy w nakładaniu.
Innym minusem, który zauważyłam to trwałość. Niestety obietnice producenta o trwałości też niekoniecznie są spełnione-u mnie odpryski pojawiły się bardzo szybko (zaledwie po 2 dniach), więc również mocno przeciętnie. Tak, jak cały lakier.
(używałam koloru 320-rapid ruby)

Niee

Bez przesady z tym, że aplikacja trwa jedną sekundę!:) Lakier zwyczajny, ze zwyczajną trwałością. Łatwy w aplikacji dzięki szerokiemu pędzelkowi. Nie zauważyłam żeby wysychał tak szybko jak w opisie. Dlatego używam z topem szybko schnącym i dopiero top przedłuża trwałość lakieru.

Super krycie, gorsza trwałość

Lakier rzeczywiście schnie zauważalnie szybciej niż konkurencja, ale większym plusem jest dla mnie jego bardzo mocne krycie - już jedna cienka warstwa daje docelowy, pożądany kolor (u mnie to odcień 320 rapid ruby - piękna, nasycona czerwień), dzięki czemu nie trzeba nakładać kolejnej warstwy.
Pędzelek jest gruby - dla mnie to zaleta, bo pozwala pomalować cały paznokieć jednym pociągnięciem.
Niestety mam kłopot z trwałością tego lakieru, nazajutrz po pomalowaniu kolor na końcówce paznokci zaczyna się ścierać, a 2-3 dni po nałożeniu odpryski są już na tyle widoczne, że trzeba taki manicure zmyć.
Na codzień noszę manicure japoński, paznokcie maluję rzadko, więc jako odskocznia lakier Rimmel jest dla mnie zupełnie w prządku, jednak gdybym miała go używać regularnie, konieczność zmywania i ponownego nakładania manicure co drugi dzień byłaby trochę uciążliwa.
Problem z trwałością może być u mnie związany z tym, że naturalnie mam bardzo gładkie płytki paznokci, a japoński mani jeszcze dodatkowo je wygładza, więc u innych osób lakier prawdopodobnie będzie się utrzymywał dłużej.
Ogółem uważam, że to przyzwoity, wart wypróbowania kosmetyk:-)

Rozczarowanie....

Przeczytałam kilkanaście opini na temat tego lakieru więc podczas Rossmanowej promki odrazu sięgnełam po jeden z tych lakierów.
Oceniam więc kolor nr 312 -BE RED-Y

Z opakowania krzyczy do Nas napis że schnie w 60 sekund i jest super lśniący.
Czy rzeczywiście tak jest ?
No nie do końca.
Lakier sam w sobie jest faktycznie dobrze napigmentowany ,mocno kryjący i wysycha zdecydowanie szybciej niż inne "zwykłe " lakiery.
Czy jest to jednak efekt "wow"?Dla mnie nie.

Zabrakło mi tu przede wszystkim nabłyszczenia i żelowego efektu ,widać że to tradycyjny zwykły lakier.Nierówności i "linie " malowania są bardzo widoczne.

Buteleczka ma standardową pojemność 8 ml.Pędzelek jest jak dla mnie bardzo nieporęczny,zdecydowanie za gruby.
Sam lakier ma bardzo płynną konsystencję,trzeba być naprawde szybkim i dokładnym przy nakładaniu.

Trwałość-nijaka.Bardzo przeciętna.2/3 dni maks i już są odpryski.
Za tą cenę to typowy średniaczek-przeciętniaczek.
Reczej już się nie skusze.

Jest dobrze

Dobre krycie i co najważniejsze szybkie schnięcie sprawiło, że ten lakier skradł moje serce. Po kilkunastu sekundach mamy niemal pewność, że się nie rozmaże. Jednak cena jest według mnie trochę za wysoka. Produkt jest wydajny i trwały wystarczy nawet jedna warstwa, by uzyskać pełne krycie.

Całkiem fajny

Lubię te lakiery bo maja ciekawą paletę kolorów szczególnie na lato. Często można spotkać promocję na nie. Pęd zelektryfikowana jest dość wygodny lecz włoski wydaje się nieco krótkie. Lakier dobrze się nakłada lecz szybko gest niejednokrotnie i nie ma już czasu na poprawki. Buteleczka Starcza na dość długi czas. Trwałości jest średnia u mnie około 2-3 dni

Dobry

Lakier kupiłam do malowania stóp.

Oceniam kolor czerwony.

Konsystencja: dość gęsta.
Pędzelek: odpowiedniej długości i grubości, wygodnie się nim maluje.

Właściwości lakieru:
Lakier ładnie pokrywa płytkę paznokcie, 2 warstwy wystarczą do 100% krycia.

Po nałożeniu dość szybko schnie, po wyschnięciu jednak trzeba trochę odczekać bo przez jakiś czas się jeszcze odbija.

Kolor ma soczysty, bardzo ładny.

Na stopach utrzymuje się długo, nie odpryskuje.

Mam zamiar uzupełnić niedobór w najbliższym czasie

Lakiery firmy Rimmel były pierwszymi szybkoschnącymi lakierami, jakie dane mi było wypróbować, i zawsze do niego wracam w okresie wakacyjnym.
Lakier jest umieszczony w szklanej porecznej zaokrąglonej butelece, z wielką informacją 60 sekund, wiec nie można się pomylić wydaniem normalnym.
Na rączce pedzelna możemy napotkać różne kolorowe naklejki, które pokazują nam skąd dany odcień pochodzi czy od kogo. Chyba wiekszość z Was pamienta wielki szał na kolor od Rita Ora gdzie grafika była znaczek postowy z wizjerunkiem artystki w formie kreskówki.

Pędzelek i tu mam innych ulubienców, chociaż ten nie jest zły. tak zwana szyjka jak dla mnie za krótka, a włosie pedzelka nie jest aż tak szerokie, by ułatwić nakładanie lakieru a płytkę paznokcia.
Pigmętacja hmm jest ok, ale też zależy od koloru który wybrałeś. Jak to bywa z lakierami do paznokci o ciemniejszej barwie, potrzebujesz wiecej warstw lakieru by zakryć nierówności pigmętacji.

Co do schnięcia w 60 sekund – nie mierzyłam nigdy czasu, ale na pewno schną błyskawicznie, bez porównania do zwykłych lakierów.
Co do ich trwałości na paznokciu, hmm bym powiedziała są ok, zazwyczaj latem, dużo cześciej moje paznokcie są narażone na różne nie przyjazne dla lakierów zjawiska, wiec co trzy dni nakładam nowy.

Na awarynje sytuacje

To nie jest zły lakier, ale nie jest bardzo dobry.
To co w nim uwielbiam najbardziej to szeroki pędzelek, którym szybko, sprawnie i precyzyjnie można nałożyć lakier.
Właściwie 1 warstwa wystarcza, by nadać paznokciom oczekiwany kolor, lakier ma naprawdę świetne krycie.
Co do tego szybkiego wysychania to po części jest to prawda. Po minucie faktycznie lakier jest suchy, ale bardzo miękki, najmniejsze dotknięcie pozostawia rysy. Więc summa summarum muszę czekac tyle co przy innych lakierach, żeby nie poniszczyć lakieru.