Wibo, WOW Glamour Sand (Lakier do paznokci z efektem brokatowego piasku (nowa wersja))

Pojemność 8,5 ml

Strukturalny lakier do paznokci z efektem holograficznego piasku. Połączenie faktury piasku z różnokolorowymi refleksami odbijającymi światło przenosi na płytkę paznokcia wyjątkowy efekt `glamour`. Lakier długo utrzymuje się na płytce paznokcia, nie odpryskuje. Dostępny w 5 najmodniejszych kolorach.

dobry lakier

Jak na mój gust, to ten lakier jest całkiem dobry. Jest mocno napigmentowany, ma w sobie dużo piasku, jak mówi nazwa glamour sand, nadaje się do stempli i robi efekt wow. Lśni jak należy, aczkolwiek ciężko się zmywa i trzeba paluchy trzymać w zmywaczu.

Polecam!

Dobry jak pozostałe lakiery marki Wibo. Pięknie się mieni i ma genialną strukturę. Nie ściera się, nie odpryskuje, bardzo długo utrzymuje się na paznokciach. Bardzo fajnie wygląda w stylizacjach. Polecam.

Ok!

Posiadam jedną buteleczkę owego lakieru. Na początku byłam bardzo zachwycona tym efektem na paznokciach. Bardzo ładnie się prezentuje. Ma dobre krycie i jest oryginalny. Buteleczka posiada wygodny pędzelek. Niestety lakier szybko wysechł i nie nadaje się do użytku.

Wygodny

Lakiery z tej serii są bardzo efektowne, tanie i wygodne w aplikacji. Lakierów z tej serii używam kiedy chcę mieć coś ciekawego na paznokciach a nie mam czasu i dodatkowo wiem, że może być potrzeba uzupełnienia lakieru gdyby odprysnął. Dzięki piaskowej strukturze nawet po ubytku można zatuszować brak bez malowania jeszcze raz! Jedyny problem to dość szybkie starzenie się lakieru, który bardzo gęstnieje przez dużą ilość drobinek w nim zawartych.

fajny

Fajny produkt, jakość adekwatna do ceny. Kupiłam na jednorazowe wyjście, na codzień nie noszę ekstrawaganckich kolorów na paznokciach. Jednak te lakiery przypadły mi do gustu. Są trwałe, dobrze się nimi maluje i cena jest niska. Lubię malować nimi paznokcie u stóp. Często wtedy słyszę pytanie "co to za lakier". Aktualnie mam już kilka kolorów.

Lakier kupiłam na promocji w Rossmannie. Ma bardzo ładny kolor, fajna struktura. Jest bardzo trwały. Ale.. Strasznie ciężko go usunąć z paznokcia. Trzeba się trochę namachac aby go zmyć

pomiędzy hybrydami

po zdjęciu hybryd zalecana jest przerwa, ponieważ jestem laikiem i wszystkiego uczę się na własnej skórze....przerw nie robiłam....
ale już się poprawiam. podczas przerw, które służą regeneracji/odżywieniu maluję paznokcie zwykłym lakierem. Ciężko mi, ponieważ kto raz zaznał "wygody" hybrydy - zwykły lakier jest przekleństwem. zdjęcie zrobione w okresie "fascynacja szarym".
struktura i kolor to fenomen. uwielbiam taki efekt. trwałość nie najgorsza. wygodny pędzelek i charakterystyczna kwadratowa butelka. niska cena i duża dostępność

Uwielbiam

Mój ulubiony brokatowy lakier (szary nr 5)
Efekt bez kiczu. Takie glamour, które uwielbiam :)
Przy współpracy z Seche wytrzymuje ponad tydzień.
Dobre krycie.
Fakt zmywa się dramatycznie, ale taki już ich urok.

Mój ulubiony lakier i kolor

Uwielbiam brokatowe lakiery ponieważ długo utrzymują sie na paznokciach i ładnie błyszczą. Mam na myśli te które mają dużo brokatu kryjąc cały paznokieć tak je te z Wibo.
Ten lakier kupiłam dwa lata temu w kolorze fuksji na swój ślub i do tej pory zostało mi jeszcze pól buteleczki często nim maluje paznokcie i w ogóle nie zgęstniał.
Niestety nie spotkałam już ich w Rossmannie a chciałabym kupić jeszcze jakiś inny kolor. Pamiętam że nie bylo zbyt dużo wyboru koloru gdyż była to wtedy limitowana edycja.
Lakier długo sie utrzymuje na paznokciach w połączeniu z bazą i lakierem zabezpieczającym.
Pędzelek wygodny ładnie rozprowadza lakier, nie tworzy smug i nie wypadają włoski.
Dodam że lakier szybko schnie.
Dla mnie dodatkową zaletą brokatowych lakierów jest to właśnie ze szybko schną a jesli cos sie odbije na lakierze to tego nie widać.
Często go używam gdy nie mam czasu na jakieś bawienie sie kolorami i lakierami bo szybko wysycha.
Ktoś wspomniał ze ładnie wygląda w pierwszych dniach po malowaniu i to prawda. Później juz traci blask blaknie ale znalazłam na to sposób nakładam wtedy lakier bezbarwny zelowy z Miss Sporty. Jego blask powraca.

Lakier Glamour sand ma swoje wady i zalety jak każdy. Skusił mnie w drogerii swoimi połyskującymi drobinkami brokatu i pięknym fuksjowym kolorem. Jestem w pełni zadowolona z tego produktu biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Konsystencja, opakowanie i szybkie wysychanie sprawiły, ze się polubiliśmy :)

bez szału

Jak ktoś lubi, gdy lakier mu odpryskuje tego samego dnia lub przy dobrych wiatrach na następny dzień, to ok. Efekt i kolory są ok, ale to by było na tyle. Nie warty niestety swojej ceny, bo trzeba z nim chyba chodzić non stop przy sobie, żeby czuć się pewnie, że nic się nie stanie z paznokciami. Nie polecam

fajna alternatywa

Wibo zrobiło dobrą robotę wypuszczając ten lakier. Warto za niewielką cenę go kupić, bo daje niebanalny efekt, a wybór kolorów jest zadowalający.

OPAKOWANIE I APLIKACJA
Typowa dla wibo szklana buteleczka prostokątna z plastikową nakrętką. Pędzelek dość cienki, co jest plusem przy mojej małej płytce paznokcia. Pozwala zrobić dokładny manicure i dojechać do krawędzi, minimalizując ryzyko zalania skórek czy pobrudzenia połowy palca.

PRODUKT
Ciekawe kolory, fajna faktura, która jest połączeniem lakieru brokatowego z piaskowym efektem. Drobinki są i ładnie połyskują, ale nie jest to chamski, tandetny błysk, tylko ładne odbijanie światła, które daje ciekawy efekt. Lakier schnie bardzo szybko, wystarczy jedna warstwa. Stosowałam zarówno na bazy, jak i bezpośrednio na płytkę i w obu przypadkach długo się trzymał. Nie ma tendencji do odpryskiwania, jest trwały. Jedyny minus, to że dość ciężko się zmywa przez swoją fakturę, ale też nie ma tragedii.

Naprawdę warto!