Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

27 lipca 2020 o 16:01 emarteczka dodała recenzję
27 lipca 2020 o 15:50 emarteczka dodała recenzję
22 lipca 2020 o 16:48 emarteczka dodała recenzję
22 lipca 2020 o 16:39 emarteczka dodała recenzję
15 lipca 2020 o 22:57 emarteczka dodała recenzję
13 lipca 2020 o 17:22 emarteczka dodała recenzję
13 lipca 2020 o 17:14 emarteczka dodała recenzję
2 lipca 2020 o 16:19 emarteczka dodała recenzję
2 lipca 2020 o 16:14 emarteczka dodała recenzję
Purederm, Maski hydrokolagenowe ze złotem

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Marka:
1 lipca 2020 o 16:30 emarteczka dodała recenzję
La-Le, Masło pod oczy `Zielona herbata `

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

5 czerwca 2020 o 15:04 emarteczka dodała recenzję
5 czerwca 2020 o 15:02 emarteczka dodała recenzję
5 czerwca 2020 o 14:48 Recenzja produktu Eveline, I Love Vegan Food, Silnie odżywczy balsam do ciała `Mango i awokado` została usunięta przez moderację

Powód: Droga Recenzentko,
Dodałaś do katalogu KWC opinię o produkcie.
Niestety musieliśmy ją usunąć z powodu:
nieregulaminowego czasu używania, recenzja łamała pkt 2.1.b.I. Zasad KWC.
Zgodnie z Zasadami KWC nie możesz teraz swojej opinii umieścić w naszym katalogu, ale możesz podzielić się nią na forum plotkowym.
Kiedy minie wymagany Zasadami KWC czas używania z przyjemnością opublikujemy ją w karcie produktu.
Pamiętaj, że Twoje opinie są bezcenne dla pozostałych Wizażanek.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek lub po prostu masz jakieś pytania, śmiało pisz na adres: klubrecenzentki@edipresse.pl
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Zespół Klubu Recenzentki KWC
http://wizaz.pl/kosmetyki/regulamin

29 maja 2020 o 14:55 emarteczka dodała recenzję
JFenzi, Charme Diamonde EDP

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Marka:
Kategoria:
26 maja 2020 o 15:51 emarteczka dodała recenzję

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
kas_fiuka

Dodanych produktów: 51

Napisanych recenzji: 416

5 / 5 HIT!

The-Best-Sponge-EVER

Moja przygoda z gąbeczkami do makijażu zaczęła się oczywiście od Beauty Blendera. Nadal uważam, że jest to jedna z dwóch najlepszych gąbek produkowanych na rynku. Jednak od kiedy poznałam GlamSponge - przepadłam. Nie chodzi tylko o cenę gąbki, ale przede wszystkim o jakiś i przyjemność używania i detale, ale od początku: GlamSponge przychodzi do nas w solidnym, zakręcanym plastikowym pudełku. Opakowanie jest wspaniałe do zabierania w podróż - nie ma opcji żeby się pogniotło i może służyć przez długi czas - w przeciwieństwie do opakowania, w którym przychodzi BeautyBlender. W przypadku miękkości - GlamSponge jest znacznie bardziej miękki i znacznie łatwiej się domywa. Myślę jednak, że ta kwestia jest bardzo indywidualna - niektórzy wolą miększe gąbeczki, a inni - twardsze. Ja zdecydowanie preferuję GlamSponge. Żywotność - tu ciężko mi się wypowiadać. Używam gąbek dość długo, dopóki wizualnie mi nie przeszkadza. Beauty Blender był przeze mnie używany przez około roku, bez żadnych problemów, czy ubytków, czy zmiany działania. Aktualnie używam GlamSponge od lutego i jestem zachwycona. No i w końcu cena - nieporównywalna. Jestem absolutnie zachwycona tym, że kupiłam GlamSponge, bo wg mnie jest to absolutnie najlepsza gąbka do makijażu na świecie. Nie myślę tu zupełnie o cenie jaką musimy zapłacić, ale przede wszystkiem o przyjemności używania, detalach (opakowanie) i dostępności. Dodatkowym plusem jest to, że GlamSponge ma obecnie do wyboru dwa kształty gąbek - klasyczny i ścięty z jednej strony. Czasami jest mi przykro, że cały świat nie ma świadomości o istnieniu tak fantastycznej marki jaką jest GlamShop, ale zaraz potem myślę "jakby cały świat wiedział, to wszystko byłoby "Out of stock"." ;)

Przejdź do recenzji
Oluou

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 11

5 / 5 HIT!

Zdecydowany faworyt!

Miałam przyjemność używać wszystkich masek z tej serii i muszę przyznać, że wersja bananowa najbardziej przypadła mi do gustu! MOJE WŁOSY: Włosy mam średnioporowate, lekko falowane i gęste. MOJA OPINIA: Produktu używałam najczęściej w formie maski trzymanej minimum 30 minut. Po aplikacji włosy były odpowiednio dociążone, a poprawa ich kondycji była zauważalna od razu po zastosowaniu! Nawilżone, miękkie, tworzące lśniącą, zwartą tafle! I ten zapach! Obłędny! W dodatku długo utrzymywał się na włosach! Jest to mój must have :)

Przejdź do recenzji