Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję arinika109
Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję kamoni7
Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję kamoni7
Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję Summer
Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję Michalina974
Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję kasia489
Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję kasia489
Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję kasia489
Bamer, Olejek bergamotowy

5 /5

Kupi ponownie

Przed chwilą Marshall11 pochwaliła recenzję bbozenka

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
Mikmal

Dodanych produktów: 102

Napisanych recenzji: 599

5 / 5

Idealny prdukt. Już wiem, że staje się moim must have bez względu gdzie się udam wiem będzie mi towarzyszył. Idealnie komponuje się z hasłem: zapobiegać niż leczyć...

Historia, która połączyła mnie z tym produktem w zasadzie nie jest przyjemnym wspomnieniem. Ciągłe wizyty w szpitalu itp. Nie ma o czym gadać. Siedlisko chorych, bakterii- no cóż. Są sprawy ważne i ważniejsze... Jednak nie oznacza to, że w trosce o bliską osobę trzeba zapominać o sobie. W niektórych szpitalach przy łóżkach chorych są podajniki z żelami antybakteryjnymi- i tam właśnie pierwszy raz miałam styczność z tym produktem. Poszperałam , zaznajomiłam się w temacie i tak właśnie zakupiłam dla siebie moje pierwsze opakowanie żelu antybakteryjnego CUSSONS CAREX. Mam władnie przed sobą koneweczkę mojego pierwszego opakowania żelu antybakteryjnego w wersji SENSITIVE. Ze spraw czysto technicznych. Jest to solidna plastikowa buteleczka z pompką. Taka forma aplikacji jest idealnym rozwiązaniem. Łatwa, praktyczna- chwali się. Formuła jak wiadomo bezbarwny żel- trochę galaretka. Ogólnie po wyciśnięciu na dłoń wszystko stabilnie pozostaje na skórze do momentu rozmasowania na dłoniach. Produkt ekstremalnie szybko się wchłania- daje przy tym uczucie lekko ściągniętej skóry. Co nie oceniam jako minus. Fakt, iż na pierwszym miejscu w składzie jest alkohol zrozumiałe wszystko.... Plastikowa maleńka buteleczka z zawartością 50ml produktu. Producent zaznacza, iż wystarczy go na 100 aplikacji. Co uważam za prawdę- owszem nie liczyłam jednak analizując ilość moich użyć w ciągu dnia ma to sens. Producent zaleca aby przed użyciem wstrząsnąć buteleczka- zależy na tym aby wszystkie składniki dobrze połączyć ze sobą. Samo użytkowanie daje komfort nie tylko fizyczny, jak również psychiczny, że nie przyniosę czegoś niechcianego do domu. Silnie alkoholowe, bakteriobójcze środowisko zabija bakterie, z którymi notabene mamy wszędzie do czynienia. Zaraz po aplikacji zapach alkoholowy dość mocno wyczuwalny -co dla mnie nie jest w żadnym razie minusem. Ekstremalnie szybko się wchłania. Polecam zaopatrzyć się w opakowanie produktu. Naprawdę ma to sens. Cena jak dla mnie w przełożeniu na wydajność zdecydowanie plus. Dodatkowo maleńka poręczna buteleczka zawsze pod ręką. Takim właśnie sposobem moja lista produktów must have się rozszerza o naprawdę sensowne produkty. Istotne jest, ze przy regularnym użytkowaniu żel może powodować przesuszenie się skóry. Dlatego odrazu zaznaczam trzeba zapobiegać niż leczyć. Należy do tematu nawilżania podejść ze wzmocnioną uwagą. Poczałkowo miałam kilka incydentów mniej przyjemnych- sucha skóra. Jednak wiem, ze nie przestanę używać. Opracowałam już metodę właściwego nawilżania i działania bakteriobójczego.

Przejdź do recenzji
Oli852

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 162

5 / 5 HIT!

Polecam

Po przeczytaniu wielu dobrych recenzji podkładu, postanowiłam go również wypróbować. Mam cerę trądzikową, dlatego często muszę mocno zakrywać "niespodziewanych gości" na twarzy. Jestem bardzo mile nim zaskoczona. Nie wysusza skóry (aczkolwiek przy nakładaniu szybko staje się "tępy"), dobrze pokrywa, jednocześnie dając możliwość nałożenie kolejnych warstw. Nie sprawia efektu maski, nie zatyka porów ani nie jest ciężki, co zarzuca wiele osób. Idealnie sprawdzi się podczas specjalnych okazji ale również do codziennego stosowania. Warto kupować przez drogerię internetowe, któe oferują go w bardziej przystępnej i atrakcyjnej cenie niż drogerie stacjonarne.

Przejdź do recenzji