Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

28 listopada 2014 o 8:50 blueey oznaczyła produkt jako hit
Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

4.2 /5 na 3104 recenzji

1143 HIT! 71% kupi ponownie

Marka:
Kategoria:
28 listopada 2014 o 8:50 blueey dodała recenzję
27 września 2012 o 20:22 blueey oznaczyła produkt jako hit
27 września 2012 o 20:22 blueey dodała recenzję
27 września 2012 o 20:16 blueey oznaczyła produkt jako hit
27 września 2012 o 20:16 blueey dodała recenzję
25 maja 2012 o 15:00 blueey oznaczyła produkt jako hit
25 maja 2012 o 15:00 blueey dodała recenzję
25 maja 2012 o 14:51 Recenzja produktu Veena Velvet Foundation Base (Sypki podkład mineralny) została usunięta przez blueey

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
rushingback

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 3

5 / 5

Kupiłam kiedyś na promocji, z ciekawości bo wyświetliła mi się reklama w internecie.

Kupiłam kiedyś na promocji, z ciekawości bo wyświetliła mi się reklama w internecie. Szampon przyjemnie pachnie, nie trzeba nakładać go dużo, dobrze myje włosy i ładnie się pieni. Duża i wydajna butelka, cenowo też bardzo ok, a często są promocje. Stosuję miesiąc i nie przetłuszcza włosów.

Przejdź do recenzji
*Cafe Latte*

Dodanych produktów: 15

Napisanych recenzji: 216

3 / 5

Nie dla mnie

Plusami maskary Bourjois są na pewno mocny czarny kolor, trwałość i porządne pogrubienie rzęs. I na tym mogłabym właściwie skończyć recenzję i go polecić, jeśli tego właśnie oczekujecie od tuszu do rzęs. Jednak ja jako nieco bardziej wymagająca już pani po 30stce ;-) mam większe wymagania, których nie omieszkam opisać poniżej. Dlaczego powiem temu tuszowi "sayonara" ? Ponieważ od pewnego czasu w kosmetykach kolorowych szukam też pielęgnacji a przynajmniej nieszkodzenia. W przypadku tuszu Twist Up dyskwalifikuje go piekielnie trudne zmywanie. Mam dobry płyn dwufazowy, który radzi sobie bez problemu z innymi tuszami a z tym muszę zużyć kilka płatków a oczy są i tak niedomyte. Drobinki wpadają do oczu i je podrażniają a rano wstaję z podpuchniętymi oczami. Poza tym cierpi na tym moja biedna, wysuszona strefa pod oczami o którą dbam jak mogę. Następne do czego się doczepię to zbyt mocne oblepianie rzęs tuszem- zarówno w jednej jak i drugiej opcji wykręcenia szczoteczki. Ząbki szczoteczki (swoją drogą twardej i sztywnej) są za szeroko rozstawione przez co robią się duże przerwy między rzęsami czego naprawdę nie lubię. Całość wygląda więc mało elegancko. Mało tego - tusz jest bardzo mokry i to już od miesiąca używania, dzięki czemu opuszcza rzęsy, które uprzednio wywijam zalotką. Nie tworzy ładnego łuku z rzęs więc nie podkreśla spojrzenia. Są one powykręcane we wszystkie strony, suche i obklejone tuszem. Nakładam zwykle dwie warstwy tuszu i w przypadku mojej ulubionej maskary dr Ireny Eris pozostają one miękkie i nieprzesadzone tak w przypadku Bourjois uzyskuję już efekt Drag Queen. Ehh... to nie to czego szukam. Zużyję do końca ale bez przyjemności. Nie mniej jednak staram się patrzeć obiektywnie i jestem pewna, że ten produkt znajdzie swoje fanki.

Przejdź do recenzji