Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

10 września 2019 o 19:50 heterovhromia dodała recenzję
10 września 2019 o 19:09 heterovhromia dodała recenzję
10 września 2019 o 17:44 heterovhromia dodała recenzję
10 września 2019 o 17:44 heterovhromia oznaczyła produkt jako hit
9 września 2019 o 19:11 heterovhromia dodała recenzję
8 września 2019 o 13:51 heterovhromia dodała recenzję
8 września 2019 o 13:33 heterovhromia dodała recenzję
8 września 2019 o 13:33 heterovhromia oznaczyła produkt jako hit
8 września 2019 o 12:10 heterovhromia dodała recenzję
8 września 2019 o 12:10 heterovhromia oznaczyła produkt jako hit
8 września 2019 o 11:35 heterovhromia dodała recenzję
8 września 2019 o 11:35 heterovhromia oznaczyła produkt jako hit
8 września 2019 o 11:05 heterovhromia oznaczyła produkt jako hit
8 września 2019 o 11:05 heterovhromia oznaczyła produkt jako hit
8 września 2019 o 11:04 heterovhromia oznaczyła produkt jako hit

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
redcarpet93

Dodanych produktów: 175

Napisanych recenzji: 948

5 / 5

Dla fanek mocnych zapachów. YSL ma najtrwalsze perfumy świata. Libre rozkwitają z godziny na godzinę, są tak trwałe, że czuję je od rana do wieczora.

Miałam ogromne szczęście, że do zakupów w Douglasie, dostałam próbkę nowych perfum Yves Saint Laurent Libre, które ostatnio reklamowane są wszędzie i zaraz wyskoczą mi z lodówki. :-) Od Yves Saint Laurent miałam okazję używać jak dotąd perfumy Black Opium, w których jestem zakochana i jest mój zapach must have, który to zawsze, ale to absolutnie zawsze stoi na mojen toaletce i nigdy się z nim nie rozstanę. <3 Uwielbiam kupować i testować nowe wody toaletowe czy perfumowane i mogę śmiało stwierdzić, że zapachy od Yves Saint Laurent to najtrwalsze perfumy świata. Nowego Libre byłam bardo ciekawa i nie zawiodłam się. :-) Testowałam co prawda próbkę, ale miałam okazję widzieć oryginalny flakon. Dość prosty design w kolorze złota wygląda bardzo ekskluzywnie i bez wątpienia Libre takie jest. Cena perfum przyprawia mnie o ból głowy... Libre to woda perfumowana. Nuty zapachowe to Nuty głowy: mandarynka, lawenda, czarna porzeczka, petitgrain, jaśmin, kwiat pomarańczy, cedr, ambra, piżmo, wanilia. Perfumy są mocne, wyraziste, z pazurem, czyli takie jakue lubię najbardziej. Czuję głównie wanilię, piżmo, jaśmin. Miałam wątpiliwości co do tych perfum po pierwszym pryśnięciu, były zbyt intensywne, zbyt przytłaczające. Ich przepiękny zapach i mega trwałość poznajemy z biegiem czasu. Uwielbiam w nich to, jak zapach ewoluuje z godziny na godzinę. Jest tak wielowarstwowy i głęboki, że mam wrażenie, że są zupełnie inne tuż po użyciu, po dwóch godzinach, a jeszcze inne wieczorem.Psikając się wczesnym rankiem, czuję Libre jeszcze wieczorem! Podobnie mam z Black Opium i za to kocham YSL. Libre kojarzą mi się z luksusem, pięknem, bogactwem i używając ich, bez wątpienia poczujemy się luksusowo. Są to perfumy idealne dla fanek mocnych, wyrazistych zapachów z pazurem. Idealne, na jesień, zimę, gdy zaczyna robić się chłodniej.

Przejdź do recenzji
niebieskajagoda

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 97

4 / 5

Bez większych efektów, albo...

Sama nie wiem czemu zużyłam aż tyle opakowań tej maseczki. Pewnie dlatego, że zapach mi się bardzo podobał, taki ekskluzywny i profesjonalny :D Można było używać ją na 3 sposoby i wszystkie je przetestowałam. Najgorzej sprawdziła się nakładana po myciu, na mokre włosy, do ponownego spłukania. Oblepiała moje cienkie kłaczki i wyglądało to po wyschnięciu źle. Przed myciem włosów, nakładana na godzinę lub więcej fajnie je nawilżała, dobrze później wyglądały. Były miękkie i błyszczące. Jednak najczęściej używałam maleńką ilość na same końcówki włosów, żeby się nie rozdwajaly itp. itd. Kiedy przestałam jej używać zauważyłam, że stan moich włosów jest taki sam, jak w trakcie kuracji. Czyli albo na moje włosy zadziałała pozytywnie i efekt pozostał, albo było to placebo. W każdym razie dziś, po około 2 latach od ostatniej tubki, już maski nie używałam, mam tylko szampon i odżywkę, a moje włosy nadal wyglądają dobrze.

Przejdź do recenzji