Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

29 lipca 2015 o 13:26 asiulkaa pochwaliła recenzję kociooka
27 lipca 2015 o 14:29 asiulkaa oznaczyła produkt jako hit
27 lipca 2015 o 14:29 asiulkaa dodała recenzję
9 lipca 2008 o 11:24 asiulkaa dodała recenzję
9 lipca 2008 o 11:04 asiulkaa dodała recenzję
9 lipca 2008 o 10:37 asiulkaa dodała recenzję
Oriflame, Beauty, Lash Extreme Mascara (Tusz do rzęs)

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Marka:
Kategoria:
9 lipca 2008 o 10:22 asiulkaa dodała recenzję

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
Kaisja

Dodanych produktów: 254

Napisanych recenzji: 479

4 / 5

Poskramia puszenie naturalnych fal z cienkich, lekkich włosów, oraz ładnie pachnie, ale matowi włosy i ciężkich, misternych upięć nie utrzyma

Wszystko, co należy wiedzieć o piance już zawarłam w zasadzie w opinii, i Osoby nie przepadające za "wodolejstwem" – typowym dla mnie – mogą Sobie resztę spokojnie darować, natomiast z wrodzonego poczucia obowiązku – myśl rozwijam. Mam bardzo słabe gatunkowo włosy – cieniutkie i delikatne, a jedyną ich zaletą – na szczęście jakąkolwiek – jest to, że ładnie falują, ale żebym nie miała za dobrze, to – puszą się. Potrzebuję więc czegoś łagodnego do ujarzmienia puszenia się mojego naturalnego boba – i utrzymania przez cały dzień formy fryzury. Ta pianka wydaje się być w tym celu stworzona, zapewnia bowiem naturalny efekt dobrego utrwalenia naturalnych fal, natomiast nie wydaje mi się, że byłaby w stanie utrzymać upięcia lub ciasne loki z bardzo długich, ciężkich włosów. Co do aplikacji, muszę przyznać, że przy pierwszym zastosowaniu, specyfik mnie wystraszył. Z buteleczki buchnął od razu spory kłąb zwartej, gęstej, sztywnej piany, i obawiałam się efektu zlepionego hełmu na głowie, ale po wyschnięciu na włosach, wystarczyło przeczesać je tylko grzebieniem, aby uzyskać efekt miękkich, sprężystych, i trzymających formę fal – trwałych do końca dnia. Do tego pianka, zarówno na etapie butelki, jak i rozprowadzona na włosach - pięknie, kwiatowo pachnie, bez syntetycznych nut. Rozczesując włosy zauważyłam jednak pod światło, wirujące wokół mojej głowy drobinki kurzu – z wyczesanej, suchej pianki. Dostrzegłam też minimalne zmatowienie włosów, a ten efekt jest akurat dla mnie bardzo istotny – słabe te moje włosy, więc niech chociaż zdrowo lśnią. I jeszcze jeden minus, który finalnie złoży się na obcięcie kosmetykowi jednej gwiazdki z punktacji – cena. Piankę zamknięto w butli o pojemności 150 ml, czyli niemal dwukrotnie mniejszej, niż zwyczajowo przyjęte dla tego typu produktów 250 ml, przy cenie wyższej o kilka złotych. Kupiłam swój egzemplarz na wyprzedaży, związanej z krótkim terminem przydatności do użycia, niemal trzykrotnie taniej, czyli za 6 zł. I tyle kosmetyk maksymalnie jest wart – bynajmniej nie blisko 20 zł za małą butelkę.

Przejdź do recenzji
Mela345

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 219

5 / 5

Świetny

Plusy(+) - nawilża - odżywia - szybko się wchłania - lekka konsystencja - dostępność - ładny zapach - skład - wygładza Podsumowując balsam sprawdza się bardzo dobrze, nie jestem mamą ale doceniam dobre produkty, zauważyłam że na działach dziecięcych można dorwać dużo perełek :) Polecam.

Przejdź do recenzji