Ola Kiepura to jedna z najbarwniejszych uczestniczek pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”. Dziewczyna zyskała wielką sympatię widzów nie tylko dzięki swojej obiektywności i pewności siebie, ale też naturalności. I choć ostatnio ciemnowłosa piękność postanowiła pójść w ślady swoich programowych koleżanek i nieco powiększyła usta, ta niewielka ingerencja w aparycję nie tylko przysporzyła jej jeszcze więcej fanów, ale też mogła mieć wpływ na jej relacje z mężczyznami. Skąd takie wnioski? Ola Kiepura już jest zakochana!

Reklama

Ola Kiepura w „Hotelu Paradise”„Hotel Paradise” bez wątpienia dał Oli w kość. Najpierw dziewczyna została wyeliminowana z programu decyzją Sandry Mosakowskiej, pozostawiając w rajskim hotelu swojego telewizyjnego partnera Adama Radziszewskiego. Później w grze o miłość i duże pieniądze nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i dziewczyna powróciła do programu. Niestety jej dawny „chłopak” nie był już nią zupełnie zainteresowany, lecz skupił całą swoją uwagę na dawnej przyjaciółce Oli – Violi Nowasielskiej. Nowy stan rzeczy doprowadził do licznych frustracji i pomimo, że gry przywrócono także znanego z „Top Model” Szymona Reicha, który bez wątpienia darzył Olę uczuciem, ta stała się nieco wycofana i już nie poszukiwała w rajskim hotelu miłości.

Mimo, że Ola w hicie TVN nie znalazła swojej bratniej duszy, a jedynie wielki zawód i rozczarowanie, to tuż po zakończeniu emisji budzącego wiele skrajnych emocji show, los się do niej uśmiechnął. Dziewczyna nie tylko stała się gwiazdą Instagrama, za sprawą którego nawiązała kontakt z licznymi reklamodawcami, ale też się zakochała!

Ola z „Hotel Paradise” ma nowego chłopaka

Jakiś czas temu ma InstaStories Oli Kiepury pojawił się wymowny post w towarzystwie tajemniczego zamaskowanego mężczyzny. Wszyscy fani dziewczyny zadawali sobie wtedy pytanie, kim jest przystojniak i czy pomiędzy nim, a gwiazdą „Hotel Paradise” jest coś więcej. I choć dziewczyna przez dłuższy czas nie komentowała tej zażyłości, teraz postanowiła ogłosić światu, że wreszcie jest zakochana.

MIŁOŚĆ MOJA.Przedstawiam Wam Janka! Ten jedyny! Tak to on! - podpisała post Ola.
Reklama

Co więcej, Ola postanowiła również nagrać ze swoim nowym partnerem wideo na Instagramie, z którego mogliśmy dowiedzieć się, że przystojniak ma 34 lata i ma na imię Janek. To jednak nie wszystko! Para zdradziła również, że poznała się przez Instagram, zanim Ola wzięła udział w „Hotelu Paradise”, jednak spotkała się na żywo dopiero po powrocie dziewczyny z Bali.Co sądzicie o nowym partnerze Oli? Przystojniejszy od Adama?Zdjęcie: Instagram

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama