Wejdź
Cienie MAC Veluxe Pearlfushion Shadow
materiały PR
Makijaż

Cienie MAC Veluxe Pearlfushion Shadow - 5 kremowo-pudrowych kolorów w jednym

Cienie MAC Veluxe Pearlfushion Shadow to 5 pudrowo-kremowych uzupełniających się wzajemnie odcieni, zamkniętych w jednym opakowaniu.
Anna Jastrzębska
lipiec 10, 2013
mac Veluxe Pearlfushion Shadow

Cienie MAC Veluxe Pearlfushion Shadow nałożone na mokro daje supernasycenie i kolor błyszczący metalicznym blaskiem, zaś nałożone na sucho dają lekki kolor z delikatnym, lśniącym wykończeniem.

Sześć paletek zawiera po pięć uzupełniających się odcieni prześlizgujących się z tych dziennych, do wieczorowych:

  • Pinkluxe
  • Bleuluxe
  • Pastelluxe
  • Greenluxe
  • Smokeluxe
  • Brownluxe

Cena: ok. 160zł

Komentarze
Terra Tropica Guerlain
materiały PR
Makijaż Terra Tropica Guerlain - zainspirowana tropikami promienna opalenizna
Legendarna formuła Terracotty - słynnego pudru brązującego – przybrała formę limitowanej edycji. Od kultowego produktu po obiekt kolekcjonerski – stał się bronzerem i różem 2-w-1… Niezwykle uwodzicielski w swoim formacie XXL, puder Guerlain zdobi unikatowy design. W tym sezonie będzie to must-have, który pozwoli uzyskać promienną opaleniznę emanującą pięknem!
Anna Jastrzębska
lipiec 11, 2014

Wyruszamy w egzotyczną podróż, otuleni delikatną bryzą – Guerlain zabiera nas w serce amazońskiej dżungli. Terra Tropica naśladuje wyjątkowo korzystne światło, które pada na skórę podczas wschodu i zachodu słońca. Czarny szykowny kompakt skrywa dwa słońca, które tworzą dwukolorowy duet zaprojektowany tak, aby zapewnić cerze zdrowy blask.  Bronzer w ultranaturalnym, uniwersalnym odcieniu łagodnie ociepla karnację, podczas gdy delikatny róż dodaje policzkom zdrowych rumieńców. Złoto w kształcie iskrzących się gwiazd, nałożone za pomocą pędzla, na skórze staje się niemal niezauważalne. W zależności od pożądanego rezultatu, Terra Tropica niczym za sprawą magii spełni każde letnie życzenie. Pędzel pobiera dwa odcienie pigmentu, i nanosi je na całą twarz, aby stworzyć delikatną, równomierną opalenizną jak po wakacjach. Stosowany jako puder brązujący, za pomocą swojego najcieplejszego odcienia wdzięcznie rzeźbi twarz za sprawą „metody trójkowej” opracowanej po mistrzowsku przez dyrektora kreatywnego makijażu Guerlain Oliviera Echaudemaison: od czoła do kości policzkowych, od kości policzkowych do brody, i następnie do szyi – właśnie te zaokrąglone części twarzy są najbardziej wyeksponowane na słońcu , i najszybciej się opalają… Może być także stosowany jako róż – wystarczy omieść czubki kości policzkowych różowym odcieniem, Dzięki temu, że puderniczka kolektorskiego pudru Guerlain ma imponujące gabaryty, jest on niezbędnym towarzyszem lata, który możesz stosować do woli! Twarz i dekolt – podkreślaj do woli każdy fragment widocznej skóry ;) Przesiąknięty słońcem aromat kwiatu tiaré pozostawia na skórze zmysłowy i smakowicie egzotyczny zapach. Czy trzeba czegoś więcej na niezapomniane wakacje? Cena Terra Tropica Guerlain - 286zł

Przeczytaj

Nasze akcje