Wejdź
essie Neon Too Taboo na lato 2014
materiały PR
Makijaż

essie Neon Too Taboo na lato 2014

Pory roku przychodzą i odchodzą, ale zakupy można robić zawsze. Nasza kolekcja Neon Too Taboo essie na lato 2014 wysławia stylowe, opętane gorączką mody dziewczyny z całego świata. Przyświeca nam idea wychodzenia poza przeciętność – stylowa zachcianka może przeobrazić się w prawdziwą obsesję. Jeżeli zakupy to zbrodnia, one przyznają się do winy!
Anna Jastrzębska
czerwiec 02, 2014
essie Neon Too Taboo

Dla grzecznej dziewczynki może to być too taboo ale przyznaj – czyż nie jesteś serial shopper? Odejdź od szafy i powiedz to głośno: i’m addicted. Czujesz
wtedy tylko chills & thrills. Czy może, vices versa, wszystko zależy od punktu widzenia. Ale do następnej okazji będziesz sittin’ pretty.

Kryjący krem CC, wodoodporny eyeliner, spray na porost włosów - oto hity wakacji!

Odcienie essie Neon Too Taboo na lato 2014:

too taboo — jagodowa fuksja
chills & thrills — nasycony niebiesko-fioletowy odcień
i’m addicted — neonowy niebieskawozielony błękit
vices versa — soczysta neonowa limonka
serial shopper — ognisty koralowy odcień
sittin’ pretty — intensywna lawenda

Lakiery do paznokci essie cena - 45 zł

Kolekcja dostępna tylko w salonach manicure.

Komentarze
Karnawałowa kolekcja essie luxeeffects
materiały PR
Makijaż Karnawałowa kolekcja essie Luxeffects
Na ten świąteczny okres wybierz powalający efekt, jaki zapewniają mieniące się essie Luxeffects! Zobacz karnawałową kolekcję lakierów do paznokci essie!
Anna Jastrzębska
grudzień 17, 2015

Karnawałowa kolekcja essie luxeffects: Przycięte, pofalowane, rozkloszowane i zwisające - najnowsza kolekcja wspaniale upiększających topów essie inspirowana jest najnowszymi trendami z pokazów mody: hipnotycznymi frędzlami. Te 4 mieniące się Luxeffect potrafiły uchwycić swobodną dekadencję z dawką niekonwencjonalności. Zawierają płatki i cekiny brokatu w tak typowych dla essie metalicznych i opalizujących efektach - Luxeffects to barwne i pełne życia konfetti dla paznokci, wynoszące modę na wyższy poziom. To prosty sposób na uzyskanie zapierającego dech w piersiach teatralnego efektu. Chcesz uzyskać jeszcze bardziej promienną głębię za pomocą najnowszych odcieni essie? Sięgnij po zestawienia Luxeffects z naszą kolekcją na zimę 2015: frilling me softly na virgin snow - dla mieniącego się stylu tassel shaker na après-chic - dla metalicznego magnetyzmu fashion flares na shall we chalet? - dla nieodpartego uroku fringe factor na haute tub - dla mrocznego romansu Lakiery do paznokci essie cena - 45 zł Kolekcja dostępna tylko w salonach manicure.

Przeczytaj

Nasze akcje