Wejdź
Ford Mustang by OPI
materiały PR
Makijaż

Ford Mustang by OPI - na 50. rocznicę legendarnej marki samochodów

Ponieważ kobiety uwielbiają piękne i mocne auta, opowiedzenie historii Mustanga poprzez kolor lakieru do paznokci jest pomysłem specjalnie dla nich. Samochody są synonimem stylu, kobiety wybierając auto dla siebie kierują się jego kolorem, który wyraża ich charakter i indywidualizm. Piękny manicure w ulubionym kolorze zawsze komponuje się z samochodem.
Anna Jastrzębska
lipiec 01, 2014

6 limitowanych odcieni lakierów uchwyciło wszystko, z czym kojarzy się Mustang - wyjątkowego ducha, pasję, poczucie wolności, niezależności i ogromne emocje. Przyciągają wzrok, wzbudzają zachwyt.

Ford Mustang by OPI:

Ford Mustang by OPI

RACE RED – ten kolor jest bohaterem kolekcji. Ta piękna, soczysta czerwień z lekkim odcieniem pomarańczy jest hołdem złożonym temu kultowemu samochodowi.

50 YEARS OF STYLE – symbolizuje Mustanga w odcieniu złotej perły.

QUEEN OF THE ROAD – zainspirowany wnętrzem Mustanga, czarnym, dramatycznym i klasycznym niczym „mała czarna”.

THE SKY‘S MY LIMIT – symbolizuje wolność na otwartej przestrzeni, błękitne niebo nad drogą, przygodę!

GIRLS LOVE PONIES – kobiety lubią kucyki, a siedząc za kierownicą Mustanga mają do czynienia z potężnym kucykiem…

ANGEL WITH A LEADFOOT – czysta biel, na której stworzysz wszystko, noś w połączeniu z innymi kolorami, lub namaluj na niej logo Mustanga!

Lakiery OPI cena - ok. 50zł

Komentarze
Styl życia Kompleks bladej skóry leczyła w solarium. Ten niezdrowy nawyk sprawił, że omal nie umarła…
To, co spotkało tę kobietę jest jednym z wielu problemów, które spotykają kobiety nadużywające wizyt w solarium. Zdjęcia są przerażające…
Milena Majak
luty 16, 2017

December: means loads of contouring and a good red lip #anastasiabeverlyhills #bobbibrown #maccosmetics #marykay #younique #mixandmatch #makeupaddict Post udostępniony przez Jade Peek Thrasher (@jade.thrasher) 6 Gru, 2015 o 1:12 PST Jade Thrasher od 13. roku życia przez ponad 10 lat regularnie chodziła na solarium. Trzy razy w tygodniu przez 20 minut wygrzewała swoje ciało na lampach . A to wszystko przez presję rówieśniczek, których skóra była pięknie opalona. Wtedy każdy chciał być brązowy. W Nashville, czyli tu, gdzie mieszkam, jeżeli ktoś nie jest opalony, to uważa się go za nieatrakcyjnego – powiedziała Jade w rozmowie z serwisem mirror.com. Problemy zaczęły się w 2014 roku, kiedy kobieta zauważyła na swoim nosie zmianę, która ciągle pękała i nie chciała się goić . Niestety po wielu wizytach u lekarzy, potwierdziły się najgorsze obawy. Z wyników przeprowadzonych badań jasno wynikało, że ma raka skóry. Innego ratunku niż operacja niestety nie było… Kobieta przeszła odpowiedni zabieg, podczas którego na jej nosie wycięto dziurę wielkości monety . Aby ją zakryć, przeszczepiono fragment skóry z klatki piersiowej. Round #2 in the books. Hopefully the last! #skincancersucks #saynototanning #skincancerisreal #skincancerisnojoke #skincancersurvivor #skincancer #skincancerawareness #embracethepaste #spf Post udostępniony przez Jade Peek Thrasher (@jade.thrasher) 8 Sty, 2016 o 2:30 PST Tylko dzięki szybkiej reakcji, kobiecie udało się szybko wyzdrowieć. Ku przestrodze Jade postanowiła opublikować swoje zdjęcia z tego okresu. Chcę, aby dziewczyny miały świadomość tego, co może się stać, jeżeli będą nadużywać solarium. Kiedyś w domu miałam nawet własne łóżko do opalania, ale szybko się go pozbyłam. Nie chciałam go sprzedać, żeby inna osoba nie musiała przechodzić tego samego, co ja – dodaje Jade. Hugh Jackman mówi o...

Przeczytaj

Nasze akcje