klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Jak zakryć niedoskonałości jednym produktem?

Tylko nam Chanel Temple, Global Makeup Artist marki Hourglas zdradziła jeden kosmetyk, który poradzi sobie ze wszystkimi niedoskonałościami!
Milena Majak
kwiecień 19, 2019

Pewnie myślicie, że taki nie istnieje? Błąd! :) Działanie tego produktu nie bez powodu przyniosło mu aż tak duży rozgłos. Jest zachwalany na całym świecie - i to nie tylko przez beauty influencerów, ale również wizażystów. W Polsce wielokrotnie mówiła o nim chociażby Patrycja Dobrzeniecka

Jeden produkt, który zakryje wszystkie niedoskonałości

Za efekt wygładzonej i rozpromienionej słońcem skóry odpowiedzialna jest technologia rozproszenia światła. Formuła zawiera bardzo dużo pigmentu, ale nie obciąża cery i tworzy na niej warstwę pokrywającą zaczerwienienia, drobne niedoskonałości oraz przebarwienia. Produkt, o którym mowa w naszym wideo, dostępny jest w pięciu odcieniach:

  • Gold Flash
  • Bronze Flash
  • Champagne Flash
  • Pink Flash
  • Rose Gold Flash

Produkt, o którym mówi Chanel Temple, Global Makeup Artist marki Hourglass to perełka wśród kosmetyków tej marki. Wizażystka uświetniła w tym roku swoją obecnością event Sephora Open Door. To właśnie z nią miałyśmy przyjemność porozmawiać o sposobie zakrywania niedoskonałości tylko jednym produktem. Odpowiedź na pytanie w tytule znajdziecie w naszym materiale wideo!

Wygląd jest dla Ciebie ważny? Zobacz produkty w promocji na stronie Eobuwie kupony rabatowe.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Komentarze