klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Julia Wieniawa zdradziła nam, jakiego używa rozświetlacza

5 września odbyła się wielka gala Flesz Fashion Night zorganizowana przez dwutygodnik "Flesz", która była oficjalnym otwarciem sezonu modowego jesień-zima 2017/2018. Tego wieczoru mogliśmy podziwiać 10 najpiękniejszych kolekcji polskich projektantów, w których znalazły się kreacje haute couture zaprojektowane specjalnie dla swoich muz. Na imprezie pojawiły się między innymi Joanna Krupa, Agnieszka Kaczorowska, Zosia Ślotała, Agnieszka Szulim i Julia Wieniawa.
Zosia Gil-Wąsowicz
wrzesień 06, 2017

Julia Wieniawa to młoda aktorka, którą znamy z serialu „Rodzinka.pl”, a od jakiegoś czasu z powodzeniem spełnia się jako piosenkarka. Jej utwór "Na zawsze" cieszy się wielką popularnością i poszerzył jej i tak niemałą już grupę fanów. Julia coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie, gdzie prezentuje się zawsze w modnych stylizacjach i pięknym makijażu, którego sekretem są rozświetlacze

Podczas imprezy zapytałyśmy więc Julkę, jakie są jej ukochane kosmetyki do rozświetlania twarzy. Każda z was może w prosty sposób uzyskać taki efekt i cieszyć się świeżym i pełnym blasku makijażem!

Obejrzyj nasze wideo!

Zobacz także: MASZ OPADAJĄCĄ POWIEKĘ? ZOBACZ, JAK NIE POWINNAŚ SIĘ MALOWAĆ

Foto: ONS / instagram.com/juliawieniawa

Komentarze