Wejdź
Kolekcja lakierów Bell Tropical Island
materiały PR
Makijaż

Kolekcja lakierów Bell Tropical Island - poczuj moc koloru!

Tego lata koniecznie wybierz się w podróż do krainy kolorów z najnowszą kolekcją lakierów Glam Wear Tropical Island marki Bell. Wesołe, energetyczne barwy zniewolą i uzależnią Cię bez reszty!
Anna Jastrzębska
maj 27, 2014
Bell Tropical Island

Możesz wybrać jeden z gamy siedmiu soczystych odcieni, albo zaszaleć i pomalować paznokcie różnymi odcieniami – wybór należy do Ciebie. Unikalne komponenty oraz specjalny plastyfikator zapewnia elastyczną, niepękającą i nieodpryskującą powłokę na paznokciach. Lakier jest niezwykle trwały, ma doskonałą przyczepność i bardzo szybko schnie. Efekt Glossy Colour zapewnia ekstra mokry połysk, a po aplikacji nie musisz używać preparatu nabłyszczającego. Płaski, szeroki pędzelek ze specjalnym włosiem ułatwia aplikację. Lakier nie pozostawia smug i zacieków.

Dostępny w 7 kolorach.

Cena - 11,50zł

Komentarze
Nowości w Couture Styling
materiały PR
Fryzury Nowości w Couture Styling Kérastase na lato 2014
Niezawodne utrwalenie zmysłowej fryzury, która jednocześnie pozostaje w swobodnym ruchu - to definicja gamy Couture Styling Kérastase. Poznaj najnowsze produkty na lato 2014!
Anna Jastrzębska
czerwiec 24, 2014

Couture Styling Kérastase na lato 2014: Plastyczna, wielofunkcyjna krem-pasta  baume double je -  pasta o kremowej teksturze ułatwiającej modelowanie. Doskonała plastyczność. Pasta dla krótkich i długich włosów. Nadaje formę i strukturę fryzurze oraz naturalny blask z matowym wykończeniem.  Cena - 93zł/75ml Spray spektakularnie unoszący fryzurę  volume in powder  - puder w sprayu charakteryzujący się precyzyjną aplikacją. Zapewnia mocne utrwalenie i długotrwałą ochronę przed wilgocią. Łatwe w użyciu, poziome rozpylenie. Fryzura jest pełna objętości, uniesiona i utrwalona.  Cena - 103zł/250ml Mocny lakier chroniący przed wilgocią  lacque noire - zapewnia  supermocne utrwalenie i chrona przed wilgocią (24 h). Rozpylenie w postaci niewidzialnej mgiełki. Efekt: długotrwałe utrwalenie i perfekcyjna kontrola nad fryzurą. Formuła niezawierająca wody z mikrodyfuzorem.  Cena 93zł/300ml

Przeczytaj

Nasze akcje