Dobry korektor do twarzy to podstawa! Dzięki niemu ukryjemy przebarwienia, krostki, zaczerwienienia i cienie pod oczami. Powinien dobrze maskować, być trwały, dobrze współpracować z podkładem, a czasami go zastępować. Okazuje się, że jest sporo tak wszechstronnych kosmetyków i można je kupić nie nadwyrężając przy okazji budżetu.

Reklama

Fot.: iStock

Dobry i niedrogi korektor do twarzy

Chyba każdy słyszał o słynnych produktach Tarte, czy Laura Mercier. Nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na zakup tych niezawodnych, ale też dość drogich korektorów do twarzy. Nie znaczy to jednak, że niedoskonałości cery posiadaczek mniej zasobnego portfela muszą rzucać się w oczy. Bo za dobry korektor do twarzy zapłacimy mniej niż 20 zł!

Wodoodporny korektor w płynie Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer

Ten kosmetyk jest mocno napigmentowany i zaskakująco trwały. Pomimo swojej stosunkowo lekkiej konsystencji, korektor do twarzy Catrice radzi sobie z podkrążonymi oczami, zaczerwienieniami, potrądzikowymi przebarwieniami i krostkami. Dzięki wodoodpornej formule będzie się "trzymał" twarzy nawet w upały. W bazie Kosmetyk Wszech Czasów korektor do twarzy Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer ma aż 1454 recenzje i średnią ocenę 4,3 gwiazdki. Kosztuje zwykle około 16 zł, ale można go też upolować za mniej niż 10 zł!

Zobacz także

Kryjący korektor w płynie Lovely Liquid Camouflage

Korektor do twarzy Lovely Liquid Camouflage doskonale radzi sobie ze wszystkimi niedoskonałościami cery. Dobrze "współpracuje" z podkładami. Ma wygodny aplikator, ale na skórze najlepiej rozprowadzać go wilgotną gąbeczką do makijażu. Posiadaczki cery suchej powinny używać go umiarkowanie, bo może im podkreślać zmarszczki mimiczne i suche skórki.W bazie KWC korektor do twarzy Lovely ma 723 recenzje i średnią ocenę 4,3 gwiazdki. Kosztuje nie więcej niż 16 zł.

Hypoalergiczny korektor kamuflujący Bell HYPOAllergenic Cover Eye & Skin Concealer

Ten korektor do twarzy Bell HYPOAllergenic zapewnia dobre i długotrwałe krycie. Jego największą zaletą jest komfort używania – nie podrażnia i nie wysusza cery, w związku z czym nawet wrażliwcy mogą kamuflować cienie pod oczami z jego pomocą. Korektor do twarzy Bell HYPOAllergenic Cover Eye & Skin Concealer ma w naszej bazie 50 recenzji i średnią ocenę 4,2 gwiazdki. Jego cena to zwykle około 18 zł, ale można go kupić nawet za 15 zł.

Płynny korektor kryjący Sensique High Coverage Liquid Concealer

Korektor do twarzy Sensique zapewnia mocne krycie i matowe wykończenie. Chociaż jest dość gęsty, łatwo się rozprowadza, nie roluje się ani i nie ciasteczkuje. Doskonale sprawdza się w tuszowaniu niedoskonałości – w tym cieni pod oczami. Niestety, osoby o bardzo jasnej karnacji mogą mieć problem z dobraniem pasującego im koloru.W bazie Kosmetyk Wszech Czasów korektor do twarzy Sensique High Coverage Liquid Concealer ma 33 recenzje i średnią ocenę 4,2 gwiazdki. Kosztuje około 17 zł, ale można go kupić w promocji kilka złotych taniej. ;-)

Reklama

Zobacz także: Nadal nie znalazłaś idealnego podkładu na co dzień? Oto najbardziej polecane podkłady do makijażu dziennego!Zdjęcie główne: iStock

Reklama
Reklama
Reklama