klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Kosmetyki Can’t Stop Won’t Stop już w Polsce! Jak wypadły w teście?

„Poszukiwałam takiego zestawu od dawna. Zapewnia totalny mat przez cały dzień i to bez poprawek”. Marka NYX Professional Makeup wprowadziła do Polski wyczekiwaną serię kosmetyków do makijażu Can’t Stop Won’t Stop.
Materiał partnera
marzec 12, 2019

Na polską premierę kosmetyków Can’t Stop Won’t Stop czekałyśmy z niecierpliwością. Marka NYX Professional Makeup obiecuje, że linia obejmuje kryjące i długotrwałe formuły, które są lekkie i nie obciążają skóry.

Co na to Wizażanki? Recenzentki miały możliwość przetestowania matującego podkładu Full Coverage Foundation, występującego w 45 odcieniach, oraz matującego korektora Full Coverage Foundation, który jest dostępny w 24 odcieniach. Produkty są przeznaczone do wszystkich rodzajów cery. Matują, nie wysuszając przy tym skóry. Nadają jej zdrowy, promienny wygląd. 

Seria Can’t Stop Won’t Stop od NYX Professional Makeup – wyniki testu

1. Podkład Full Coverage Foundation

Wyniki testu nie pozostawiają złudzeń – Full Coverage Foundation to prawdziwy hit! Podkład spełnia oczekiwania aż 85% recenzentek.

Zalet nie ma końca. Zdecydowana większość użytkowniczek, bo aż 90%, przyznaje, że podkład łatwo się rozprowadza.

8 na 10 dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk jest lekki i nie obciąża skóry. Tyle samo Wizażanek ocenia produkt jako długotrwały.

Aż 83% recenzentek poleci podkład Full Coverage Foundation swojej przyjaciółce.

8 na 10 użytkowniczek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk. Oprócz tego większość dziewczyn – aż 68% - deklaruje, że testowany produkt zastąpi ich dotychczasowy podkład!

Zarówno podkład, jak i korektor, sprawdziły się idealnie! Wysoki poziom krycia, brak błyszczenia się skóry nawet po kilku godzinach, długotrwały efekt oraz lekka, delikatna konsystencja. Wszystko to sprawia, że wyrzuciłam stary podkład i korektor i rozpoczynam nową jakość make-upu – DorotaKatarzyna.

2. Korektor Full Coverage Concealer

Jak Wizażanki oceniają korektor Full Coverage Concealer? Aż 92% deklaruje, że kosmetyk spełnia ich oczekiwania.

Zdecydowana większość użytkowniczek – aż 93% – uważa, że korektor jest wodoodporny.

8 na 10 dziewczyn poleci kosmetyk swojej przyjaciółce.

Dodatkowo aż 86% Wizażanek przyznaje, że ponownie sięgnie po testowany produkt. Czy recenzentki wymienią swój dotychczasowy korektor na Full Coverage Concealer? 7 na 10 z nich deklaruje, że tak!

Produkty z linii Can't Stop Won't Stop okazały się być naprawdę świetne. Podkład niezwykle dobrze kryje i zapewnia matowe wykończenie skóry, dzięki czemu nawet moja problematyczna strefa „T” nie miała z nim szans przez cały dzień. Formuła jest przy tym bardzo lekka i nie obciąża skóry. Korektor natomiast genialnie sprawdził się podczas konturowania - lekki, naturalny efekt, a przy tym skuteczny kamuflaż wszelakich niedoskonałości – Salwa23.

A ty? Wypróbowałaś już serię Can’t Stop Won’t Stop?

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 73 kobiet w lutym 2019 r.

zdjęcia: mat. prasowe

materiał powstał we współpracy z marką NYX Professional Makeup

Komentarze