Kryjący podkład do twarzy maskuje niedoskonałości i daje matowe, zastygające wykończenie, które przetrwa w nawet ekstremalnych warunkach aż do 24 godzin. Ma lekką formułę z niacynamidem, która nie zatyka porów i pielęgnuje. Teraz kupicie go w Rossmannie na promocji za 39,90 zł (obowiązuje 17-31.08.2023). To duża obniżka, bo pierwotna cena podkładu wynosi 73,99 zł.

Reklama

Spis treści:

  1. Właściwości kryjącego podkładu do twarzy z niacynamidem
  2. Stosowanie matującego, kryjącego podkładu do twarzy
  3. Wady i zalety kryjącego podkładu do twarzy

Właściwości kryjącego podkładu do twarzy z niacynamidem

Kryjący podkład do twarzy Infaillible Matte Cover od L'Oréal Paris zapewnia matowe wykończenie i skuteczne zamaskowanie wszelkich niedoskonałości skóry. Jednocześnie nie tworzy na skórze efektu maski i nie "ciastkuje się" po kilku godzinach noszenia. Formuła wzbogacona o 4% niacynamidu wygładza cerę i redukuje zaczerwienienia. Jest to podkład odporny na ekstremalne warunki. Niestraszne mu ścieranie i pot, ponieważ jest to kosmetyk wodoodporny. Sprawdzi się więc m.in. na letnich weselach i imprezach. Producent zapewnia, że produkt jest w stanie utrzymać się na skórze bez skazy nawet przez 24 godziny. Jest dostępny w 8 odcieniach o różnej tonacji dla idealnego dopasowania.

Stosowanie matującego, kryjącego podkładu do twarzy

Żeby w pełni wykorzystać potencjał tego matującego podkładu należy nakładać go na odpowiednio przygotowaną skórę. Przed makijażem dobrze jest pokryć cerę bazą wygładzającą, która zapewni podkładowi lepszą "przyczepność" i pozwoli mu dobrze stopić się ze skórą. Podkład nakładamy pędzlem lub gąbeczką do makijażu, dzięki czemu zapobiegniemy plamom i wykonamy makijaż równomiernie. Podkład utrwalamy transparentnym pudrem, który utrzyma go w miejscu i dodatkowo uchroni przed ścieraniem.

Wady i zalety kryjącego podkładu do twarzy Infaillible Matte Cover od L'Oréal Paris

W katalogu KWC kryjący podkład matujący od L'Oréal Paris zyskał wysoką notę 4,5/5 i aż 178 recenzji. Aż 76% Wizażanek kupi go ponownie. Mimo swojej ogromnej popularności ma on jednak swoje wady i zalety.

Zobacz także

Zalety kryjącego podkładu do twarzy:

  • wysokie krycie,
  • duży wybór odcieni,
  • pielęgnujące składniki,
  • trwała formuła.
Mój ulubieniec. Bardzo długo szukałam dobrze kryjącego, długotrwałego podkładu. Znalazłam ideał. Używam codziennie. Po 8h pracy, podkład nadal wygląda dobrze. Mam cerę dojrzała, mieszaną. Podklad nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki, matuje na długo. Używam koloru 110 vanilla rose, doskonale wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski, cera wygląda świeżo

- pisze tuAgata1

Wady kryjącego podkładu do twarzy:

  • dość ciężki na co dzień,
  • wysoka cena bez promocji.
Największą wadą tego podkładu jest jednak wykończenie. Nakładany na grubą warstwę pielęgnacji i filtr SPF podkreśla suche skórki (których w innych podkładać nie widać) oraz zmarszczki

- ocenia Asiiaem

Reklama

Mieliście okazję testować ten produkt? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się swoją opinią w KWC.

Reklama
Reklama
Reklama