klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Limitowana kolekcja #wibomood już dostępna! Zobacz tutoriale makijażowe z Karoliną Pisarek i Sandrą Kubicką

Podkreśla największe atuty kobiecej urody, a twarzy dodaje świeżości i rozpromienia ją. Prawidłowo wykonany potrafi również wizualnie odjąć lat.
Materiał partnera
maj 08, 2019

Te wszystkie zalety tyczą się naturalnego makijażu, który każda z nas potrafi wykonać. Potrzebuje do tego tylko odpowiednich wskazówek.

Gwiazdy zdradzają triki na zrobienie dziennego makijażu

Make-up no make-up, czyli makijaż niewidoczny na pierwszy rzut oka, jest prosty w wykonaniu, a zarazem bardzo efektowny. Ten styl nie tylko idealnie wpisuje się w panujące trendy, ale też doskonale podkreśla kobiecą naturę oraz zmienność nastroju każdej z nas. 

WIBOmood dopasuje makijaż do niemal każdego kobiecego nastroju. W końcu zmienność to cecha kobiecej natury, a make-up jest jej wyrazem :). Pomoże nam w tym kolorystyka kolekcji WIBOmood, która została utrzymana w odcieniach beżu, brązu i brzoskwini. Dzięki nim z łatwością uda się podkreślić naturalne piękno i temperament każdej z nas. Doskonałą ilustracją tego, są tutoriale makijażowe z udziałem kobiet o unikalnej urodzie. 

Dlatego też nie bez powodu przywołujemy właśnie w tym temacie jedne z najbardziej znanych w Polsce gwiazd. Honorata Skarbek, Sandra Kubicka, Karolina Pisarek i Joanna Opozda - te cztery tak bardzo różniące się od siebie temperamentem kobiety, biorą udział w promocji najnowszej kolekcji WIBOmood

Makijaż Karoliny Pisarek możecie zobaczyć powyżej. Opiera się przede wszystkim na charakterystycznym zdrowym glow. Makijażystka osiągnęła ten efekt po pierwsze dzięki rozświetlającej bazie pod makijaż z kolekcji WIBOmood, a po drugie dzięki odpowiednio dobranym odcieniom produktów do konturowania. Skóra pięknie połyskuje, więc wygląda świeżo i przede wszystkim naturalnie.

Z kolei makijaż Sandry Kubickiej charakteryzuje mocny kontur oka, który równoważy matowa skóra muśnięta bronzerem imitującym opaleniznę. Najważniejszym kosmetykiem, dzięki któremu taki makijaż wytrzyma cały dzień, jest puder do wypiekania z kolekcji WIBOmood. Wygładził skórę modelki, zakrył rozszerzone pory, no i zmatowił oczywiście cerę. Same zobaczcie:

Limitowana kolekcja WIBOmood to ukłon w stronę kobiet - podkreślania ich naturalnego piękna, ale i nastroju. Wierzymy, że ze wskazówkami Sandry Kubickiej oraz Karoliny Pisarek uda wam się odnaleźć własną technikę podkreślenia atutów waszej urody.

materiał powstał we współpracy z marką WIBO

zdjęcia i wideo: materiały prasowe 

Komentarze