Mario Dedivanovic to obecnie jeden z najbardziej popularnych makijażystów na świecie. Swoją sławę po części zawdzięcza współpracy z Kim Kardashian - wspólnie sprawili, że mocne konturowanie i baking stały się silnymi trendami w makijażu. Mario od dłuższego czasu nie pozostaje już w cieniu Kim Kardashian, bo sam jest już gwiazdą w swojej branży. Prowadzi warsztaty Masterclass, na które przyjeżdżają miłośniczki makijażu z całego świata, na Instagramie śledzi go ponad 7 milionów osób, a do tego... właśnie wypuścił akcesoria do makijażu sygnowane własnym nazwiskiem.

Reklama

Pędzle Makeup by Mario x Sephora

Mario Dedivanovic do tej pory tworzył kolekcje kosmetyków we współpracy ze swoją muzą - Kim Kardashian. Tym razem nie współpracuje już z KKW Beauty, ale z Sephorą. Co ciekawe, Mario swoją karierę zaczynał od pracy konsultanta w Sephorze, a teraz we współpracy z siecią perfumerii stworzył kolekcję pędzli do makijażu Makeup by Mario x Sephora. Kolekcja została zaprezentowana 12 grudnia w San Francisco, a już 26 grudnia wejdzie do sprzedaży. Makijażysta Kim Kardashian wypuścił trzy kolekcje pędzli, które mają sprawdzić się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i po prostu do wykonywania makijażu codziennego.

Mogliśmy współpracować nad stworzeniem czegoś, co idealnie spełnia zarówno moje potrzeby jako artysty, jak również daje klientom akcesoria, dzięki którym będą mogli odtworzyć niektóre z moich najbardziej kultowych makijaży w swoim domu - powiedział o współpracy z Sephorą Mario.

Zobacz także

Pędzle makijażysty Kim Kardashian

Kolekcja pędzli do makijażu Makeup by Mario x Sephora będzie dostępna w sprzedaży od 26 grudnia i jest kolekcją limitowaną. Pędzle makijażysty kupić będzie można na stronie internetowej perfumerii. Wybierać możemy spośród trzech zestawów pędzli (każdy z nich zawiera torbę).

  • zestaw do makijażu oczu - 189 zł,
  • zestaw pędzli do makijażu twarzy - 279 zł,
  • zestaw do makijażu profesjonalnego - 479 zł.

Zestawy pędzli do makijażu na zdjęciach wyglądają bardzo obiecująco - mają eleganckie trzonki i są wykonane z wegańskiego włosia syntetycznego. Podejrzewamy, że makijażysta nie pozwoliłby sobie na sygnowanie swoim nazwiskiem produktów złej jakości. Może to właśnie dzięki odpowiednim pędzlom jego makijaże są tak perfekcyjne? ;)

Reklama

Zobacz także: Makijażysta Kim Kardashian zdradza zupełnie nowy trik na rozświetlanie cery!

Reklama
Reklama
Reklama