klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Makijaż krok po kroku z produktami Bell HYPOAllergenic

Zobacz nasz tutorial, dzięki któremu sama wyczarujesz piękny makijaż z wykorzystaniem produktów Bell HYPOAllergenic. Jeżeli jesteś w gronie kobiet, u których występuje nadwrażliwość na kosmetyki, z pewnością docenisz fakt, że z Bell HYPOAllergenic unikniesz przykrych niespodzianek.
Zosia Gil-Wąsowicz
sierpień 04, 2017

Bell HYPOAllergenic to kompleksowa, hypoalergiczna linia kosmetyków do makijażu, która pozwala na podkreślenie naturalnego piękna kobiety bez obciążania jej skóry. Wszystkie produkty Bell HYPOAllergenic pozbawione są substancji zapachowych. Wszystkie przebadane zostały pod kontrolą lekarza dermatologa, a te stosowane w okolicach oczu – okulisty.

Oczy, jak i skóra twarzy, to jedne z najbardziej delikatnych części naszego ciała. W przypadku podwyższonej wrażliwości skóry i skłonności do alergii, codzienny makijaż to prawdziwe wyzwanie. Łzawienie, zaczerwienienie lub opuchlizna nie jest niczym przyjemnym ani pożądanym. Firma Bell wyszła naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które do tej pory nie mogły w pełni oddać się makijażowym fantazjom. Nowa linia kosmetyków HYPOAllergenic została stworzona z myślą o wszystkich kobietach - także tych, u których ryzyko wystąpienia uczulenia jest szczególnie wysokie. 

Makijaż oczu z Bell HYPOAllergenic

Czym różną się kosmetyki BellHYPOallergenic od innych produktów na rynku? Przede wszystkim tym, że każdy z nich został szczegółowo przebadany, a specjalny dobór składników odżywczych i pielęgnujących pozwala utrzymać zdrowie skóry, minimalizując przy tym ryzyko podrażnienia.

Zobacz, jak wypadł nasz test kosmetyków Bell HYPOAllergenic!

W filmie zobaczysz również sprytny trik, który sprawi, że Twoje usta będą wyglądać na większe.

Obejrzyj nasze wideo!

KONKURS

Najwyższa pora na kolejną odsłonę naszego konkursu! Tym razem stawiamy na spojrzenie! Zdradź nam swój ulubiony makijażowy trik, dzięki któremu optycznie powiększasz oczy i wygraj zestaw kosmetyków z linii Bell HYPOAllergenic!

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Opisz (możesz też załączyć zdjęcie) swój sposób na powiększenie oczu makijażem.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x zestaw kosmetyków Bell HYPOAllergenic

Weź udział w konkursie!

Lista laureatów

1. Agnieszka P., Nielisz

2. Natalia K., Katowice

3. Klaudia M., Starachowice

4. Adriana D., Stary Zamość

5. Patrycja S., Przeworsk

6. Weronika K., Sosnowiec

7. Kinga M., Toruń

8. Natalia K.-P., Katowice

9. Aneta W., Rzeszów

10. Alina Ch.-L., Warszawa

Zobacz także: MARCELINA ZAWADZKA ZDRADZA TAJNIKI PRODUKCJI BELL HYPOALLERGENIC

materiał sponsorowany

Komentarze