klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kosmetyczny Patrol

Makijaż wieczorowy wykonany kultowymi kosmetykami z Sephora Polska

Przed wami wielkie wyjście? W makijażu postawcie na sprawdzone kosmetyki. Mamy dla was materiał, w którym prezentujemy hitowe produkty, które znajdziecie w Sephora Polska - dzięki nim makijaż na imprezę będzie trwały i przede zrobi wrażenie na wszystkich.
Agnieszka Pulikowska
czerwiec 17, 2019

Perfumeria Sephora to prawdziwa kopalnia kosmetycznych "perełek". Wcześniej pokazywałyśmy wam m.in. idealne paletki cieni do powiek czy pudrów matujących, które znajdują się w jej asortymencie. 

Tym razem z okazji 20. urodzin Sephora Polska przygotowałyśmy dla was video, na którym prezentujemy, jak łatwo możecie wykonać trwały makijaż na imprezę. Wykorzystałyśmy do niego kosmetyki, które są hitami w perfumerii. Niektóre z nich są nam znane od lat, a inne dopiero niedawno pojawiły się na polskim rynku, ale już stały się kultowe. 

Przy okazji przypominamy wam, że perfumeria hucznie świętuje swój jubileusz! Z tej okazji m.in. powstała kolekcja gadżetów (parasol, power bank, notes, etui na okulary i torba), do których grafikę zaprojektowała Ola Osadzińska. Czeka na was też wiele atrakcyjnych zniżek na kosmetyki! 

Sprawdźcie, które kosmetyki z oferty Sephora Polska warto mieć w swojej kosmetyczce i pędźcie na zakupy:)

Komentarze