klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

„Marka KOBO Professional to prawdziwy ekspert w dziedzinie kosmetyków do makijażu”. Sprawdź wyniki testu!

Najwyższej jakości produkty w bardzo przystępnej cenie – tak w skrócie opisać można kosmetyki marki KOBO Professional. Jeżeli jeszcze ich nie stosowałaś, to pierwszym, co zrobisz po zapoznaniu się z wynikami testu, z pewnością będzie... złożenie zamówienia.
Materiał partnera
kwiecień 03, 2020

KOBO Professional to marka założona przez wielkich pasjonatów makijażu, którym przyświeca idea, by profesjonalne kosmetyki były dostępne dla każdej kobiety. O jakości produktów świadczy ich skład, wysoki stopień pigmentacji oraz ponadprzeciętna trwałość, czyli cechy, wydawałoby się, zarezerwowane wyłącznie dla drogich kosmetyków. KOBO Professional ma w swojej ofercie korektory, podkłady, pudry, róże, kredki, eyelinery, cienie do powiek, pomadki... Słowem – wszystko, czego nam trzeba, by wykonać zarówno naturalny makijaż dzienny, jak i bardziej odważny, wieczorowy. Ze względu na to, produkty KOBO Professional są nieodłącznym elementem kosmetyczek wielu profesjonalnych wizażystów, a teraz – także użytkowniczek Wizaz.pl! Część z nich zakwalifikowała się do udziału w teście, w ramach którego otrzymały dwa produkty marki: podkład Pro Formula Full Cover i puder brązujący Matt Bronzing & Contouring. Sprawdź, jakie zrobiły na nich wrażenie!

Kosmetyki KOBO Professional dostępne są wyłącznie w Drogeriach Natura oraz na stronie drogerienatura.pl.

Podkład Pro Formula Full Cover marki KOBO Professional – wyniki testu

Podkład Pro Formula Full Cover spełnił oczekiwania 8 na 10 Wizażanek!

Aż 96% Recenzentek uważa, że kosmetyk dobrze kryje.

Większość kobiet biorących udział w teście (9 na 10) uznała także, że produkt wygładza skórę.

Jednak to nie wszystko! Aż 91% użytkowniczek Wizaz.pl twierdzi, że podkład Pro Formula Full Cover jest bardzo trwały.

Dodatkowo według 9 na 10 Wizażanek jest łatwy w aplikacji.

Nie dziwi więc, że aż 83% Recenzentek po zakończeniu testu dalej będzie go stosować!

Nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków marki KOBO Professional. Był to mój debiut i jakże udany (...) Butelka podkładu jest wyposażona w pompkę, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i przyjemna (...) Podkład doskonale adaptuje się do odcienia skóry, niwelując błyszczenie. Produkt nie zasycha szybko, jest czas na spokojne i dokładne rozprowadzanie go na skórze i wykonanie ewentualnych poprawek. Dobrze kryje, ale bez efektu maski, utrzymuje się wiele godzin. Pięknie prezentuje się na twarzy, nie podkreślając suchych skórek czy niedoskonałości (...)  – roccco20.

Puder brązujący Matt Bronzing & Contouring marki KOBO Professional – wyniki testu

Drugi z kosmetyków także otrzymał ocenę celującą! 9 na 10 kobiet, które wzięły udział w teście, zadeklarowało, że puder brązujący Matt Bronzing & Contouring spełnił ich oczekiwania!

Aż 99% użytkowniczek Wizaz.pl zauważyło, że kosmetyk daje naturalny efekt.

9 na 10 Wizażanek uważa, że testowany produkt ma piękny kolor.

Aż 94% Recenzentek jest zdania, że puder brązujący Matt Bronzing & Contouring jest idealny do konturowania twarzy i ciała.

Oprócz tego 9 na 10 kobiet wysoko oceniło trwałość kosmetyku, a aż 98% potwierdziło, że jest łatwy w aplikacji.

Większość użytkowniczek Wizaz.pl (9 na 10) uznała ponadto, że nie zrezygnuje z niego po zakończeniu testu.

Jeśli szukasz doskonałego produktu do konturowania, to nie możesz przejść obok niego obojętnie. :) Dawno temu, szukając swojego pierwszego produktu do konturowania (nie ocieplania) twarzy, sięgnęłam po odcień Sahara Sand z szafy KOBO Professional. Oczarował mnie kolorem, jakością i tym, z jaką łatwością się z nim pracuje, bez ryzyka zrobienia sobie nieestetycznych plam na twarzy. Po skończeniu pierwszego opakowania dałam szansę innym markom, ponieważ lubię testować nowości, ale żaden kosmetyk mnie tak nie zachwycił (...) Teraz po kilku latach dzięki możliwości przetestowania jego ciemniejszej wersji kolorystycznej Noubian Desert jestem ponownie oczarowana. :) Przypomniałam sobie, za co go uwielbiałam. W dalszym ciągu doskonała jakość w bardzo atrakcyjnej cenie (...) Musisz go mieć! – Carolajn.

Kosmetyki do makijażu KOBO Professional – mamy hit!

Aż 96% Wizażanek poleci produkty KOBO Professional swojej przyjaciółce!

Moje odczucia są bardzo pozytywne! Produkty świetnie nadają się dla osób o jasnej karnacji, zwłaszcza puder do konturowania – wygląda naturalnie i delikatnie. :) Zarówno podkład, jak i puder, są trwałe i nie tworzą efektu maski na twarzy – cu.Kinia.

Cieszę się, że mogłam poznać te dwa produkty, bo zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zachwycają zarówno w duecie, jak i indywidualnie. Podkład jest niezawodny i na pewno stanie się niezbędnikiem w mojej torebce, natomiast bronzer jest świetnym dopełnieniem całego makijażu – Pinakoladka2008.

Podkład i bronzer KOBO Professional to zestaw, dzięki któremu mój makijaż stał się nie tylko trwalszy, ale i bardziej naturalny i efektowny. To było moje pierwsze spotkanie z marką KOBO Professional i chcę więcej spotkań, bo jeśli pozostałe kosmetyki są tak doskonałe, to chcę więcej i więcej! ;) – magdaga.

Kosmetyki KOBO Professional dostępne są wyłącznie w Drogeriach Natura oraz na stronie drogerienatura.pl.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 116 kobiet na przełomie lutego i marca 2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki KOBO Professional

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze