Matujący krem-fluid z apteki od marki Eucerin to lekki produkt, który pozwala zmniejszyć widoczność niedoskonałości bez efektu maski. Upiększa skórę i sprawdza się do wymagających cer, których strefa T szczególnie się wyświeca. Badania kliniczne i dermatologiczne potwierdziły, że aż 95% klientów przyznało, że przebarwienia na tle trądzikowym zostały zredukowane. Krem-fluid dostępny jest w jednym odcieniu, który dopasowuje się do karnacji. W aptekach 50 ml opakowanie dostępne jest za 79,90 zł.

Reklama

Spis treści:

  1. Jak działa matujący krem-fluid z apteki?
  2. Wady i zalety matującego kremu-fluid z apteki
  3. Opinie Wizażanek na temat matującego kremu-fluid z apteki

Jak działa matujący krem-fluid z apteki?

Krem - fluid ochronny SPF 30 DermoPure Eucerin to apteczny hit, który w regularnej cenie możemy kupić za około 79 zł. Według obietnic producenta apteczny fluid zapobiega pojawianiu się wypryskom i zanieczyszczeniom skóry, a do tego tuszuje widoczność niedoskonałości. Łagodzi podrażnienia i wycisza skórę. Ten produkt został poddany badaniom klinicznym i aż 95% testujących potwierdziło, że przebarwienia zostały zwalczone, a taki sam procent przyznał, że wygląd skóry uległ poprawie. Recenzentkom spodobał się także efekt zmatowionej skóry.

Naszą uwagę zwrócił także skład, w którym znalazł się SPF 30. Ochrona przed promieniami słonecznymi się ogromnie ważna, więc obecność SPF w kremie jest zdecydowanie na plus. Dodatkowo innowacyjna formuła zapobiega powstawaniu przebarwień pozapalnych pojawiających się po trądziku.

mat. prasowe

Wady i zalety matującego kremu-fluid z apteki

Wśród zalet matującego kremu-fluid możemy wymienić następujące punkty:

Zobacz także
  • efekt matowej cery,
  • niwelowanie niedoskonałości,
  • działanie nawilżające,
  • efekt wygładzenia skóry,
  • delikatne wyrównanie kolorytu cery,
  • wygodne opakowanie.

Znalazłyśmy opinie w KWC, w których Wizażanki wspomniały również o wadach produktu. Były to pojedyncze recenzje dotyczące tego, że krem roluje się podczas aplikacji i ma drażniący zapach alkoholu.

Zobacz także: Krem wyrównujący koloryt z SPF 50 i kwasem hialuronowym nawilża jak serum i kryje jak lekki podkład

Opinie Wizażanek na temat matującego kremu-fluid z apteki

Po przeanalizowaniu opinii Wizażanek stwierdzamy, że ten krem-fluid jest naprawdę wart zakupu. Jego ocena to 4,6/5 gwiazdek, a 70% recenzentek zadeklarowało jego ponowny zakup. Najczęściej powtarzającym się atutem okazało się tuszowanie niedoskonałości i efekt matowej cery.

Bardzo polecam Fluid SPF 30, ponieważ szybko się wchłania, skóra po nim jest bardziej matowa, dzięki czemu nie wyświecam się szybko w strefie T. Wygodne opakowanie z pompką. Nadaje się jako baza pod makijaż.

- Magdalena1902

Idealny kosmetyk do mojej mieszanej cery. Pięknie się rozprowadza, tuszując niedoskonałości. Jestem zadowolona z efektów. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość testowania tych kosmetyków i z czystym sumieniem mogę polecić znajomym i przyjaciółkom, które mają podobny problem z cerą

- nidalek1964

Reklama

Zamierzacie przetestować ten produkt?

Reklama
Reklama
Reklama