klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Nie wiesz, jak dobrać pędzle do makijażu? Zobacz, jak to zrobić z marką Real Techniques!

Rodzajów kosmetycznych pędzli jest mnóstwo! Różnią się wielkością, kształtem, rodzajem włosia – i oczywiście ceną. Jakie wybrać i czy naprawdę te droższe są znacząco lepsze od tych tańszych?
Materiał partnera
luty 24, 2018

Nakładanie kosmetyków pędzlami wpływa na jakość i trwałość makijażu. Często jednak nie uwzględniamy tego, że pędzle do makijażu należy dobierać według indywidualnych potrzeb. Dlaczego? Po prostu, bo każda z nas maluje się inaczej. Niektóre wolą delikatną kreskę i akcent na usta, inne – mocne kocie oko, tymczasem to właśnie nasze preferencje determinują, jaki zestaw pędzli powinnyśmy stosować.

W naszym filmie zobaczysz, jakie cechy powinien mieć idealny pędzel do makijażu oraz których nie może zabraknąć w kosmetyczce. Pod lupę wzięłyśmy markę Real Techniques, którą okrzyknięto numerem jeden w Wielkiej Brytanii i której pędzle podbiły już serca wizażystek w Stanach Zjednoczonych.

Cenisz oryginalny design, wysoką jakość i cenę? Odwiedź koniecznie pierwszy w Polsce sklep internetowy tej marki! Tylko w pierwszym tygodniu od otwarcia czeka na Ciebie aż 25% rabatu na cały asortyment!

Obejrzyj wideo i zobacz, jak sprawdzają się pędzle Real Techniques!

Link do sklepu: www.real-techniques.pl

YouTube Real Techniques: https://www.youtube.com/channel/UCDeQo_d2P0XuAXVCHWnIKWA

Kosmetyki użyte w filmie www.sklep-isadora.pl

Materiał sponsorowany.
Powstał z udziałem marki Real Techniques.

Komentarze