klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Nowa pomadka i maskara Bourjois już dostępne! Poznaj wyniki testu

Jak wykonać makijaż we francuskim stylu? Potrzebujesz do tego dwóch produktów!
Materiał partnera
maj 13, 2020

Francuzki uchodzą za jedne z najbardziej zadbanych kobiet na świecie. Na czym polega ich sekret? Mieszkanki Francji cenią sobie naturalność, ale jednocześnie nie rezygnują z makijażu. Nie stawiają jednak na ilość – ich look ma stwarzać pozory niedokończonego. Kochają pomadki w odcieniach nude, różu lub czerwieni i wiedzą, jak subtelnie podkreślić oczy za pomocą maskary. Francuzki są wierne swoim rodzimym markom, z których wiele dostępnych jest na szczęście także w Polsce. Dlatego, chcąc wykonać makijaż w ich stylu, wybieramy produkty Bourjois – marki założonej w samym sercu Francji.

Jeżeli i ty chciałabyś uzyskać look z  paryskim akcentem, sprawdź, jakie wrażenie zrobiły na Recenzentkach pomadka Rouge Velvet Ink oraz maskara Twist Extreme!

Pomadka Rouge Velvet Ink i maskara Twist Extreme marki Bourjois – wyniki testu

Rouge Velvet Ink to nowa matowa pomadka w płynie w 8 intensywnych odcieniach. Mocno nasycony kolor utrzymuje się aż do 24 godzin, jest odporny na ścieranie i rozmazywanie. Cienki aplikator w połączeniu z kremową konsystencją pozwala na precyzyjne konturowanie i wypełnianie ust.

Czy użytkowniczki Wizaz.pl są zachwycone efektem uzyskanym dzięki pomadce Rouge Velvet? Aż 94% z nich zadeklarowało, że tak!

Według 9 na 10 Wizażanek pomadkę cechuje intensywny kolor.

Natomiast aż 96% dziewczyn biorących udział w teście doceniło jej precyzyjny aplikator, który ułatwia malowanie ust.

Pomadka Rouge Velvet Ink to bez wątpienia najlepszy produkt tego typu, jaki dane było mi stosować. Po raz pierwszy spotykam się z tak precyzyjnym aplikatorem, który pomaga perfekcyjnie wyrysować linię ust bez konieczności poprawek. Kolejnym olbrzymim atutem pomadki jest jej trwałość. Kolor utrwala się na ustach dosłownie po kilku sekundach, zapewniając jednocześnie wysoki komfort noszenia (jest niemal niewyczuwalna). Nie sposób również nie wspomnieć o samym opakowaniu produktu, które cieszy oko i będzie prawdziwą ozdobą naszej kosmetyczki. Gorąco polecam! Moim zdaniem aktualnie najlepsza matowa pomadka na rynku! – boszenka69.

Twist Extreme to maskara 2w1: pozycja nr 1 gwarantuje wydłużenie i rozdzielenie, z kolei pozycja nr 2 – pogrubienie. Przekręcana szczoteczka o owalnym kształcie ułatwia aplikację, a mikrowłókna zapewniają niesamowity efekt 3D.

Jak maskara Twist Extreme wypadła w teście? Efektem, jaki daje, zachwyciła się większość Recenzentek (8 na 10).

Aż 94% użytkowniczek Wizaz.pl przyznało, że maskara ma intensywny czarny kolor.

9 na 10 Wizażanek zauważyło, że kosmetyk wydłuża i pogrubia rzęsy.

Ponadto aż 97% dziewczyn uznało, że maskara Twist Extreme także perfekcyjnie je rozdziela.

Na wstępie muszę napisać, że mam wrażliwe oczy, noszę soczewki kontaktowe i moje spojówki są podatne na podrażnienia. Codziennie maluję rzęsy i ważne jest dla mnie to, by produkt, którego używam był trwały, ale też nie uczulał. Maskara od Bourjois ma specyficzną szczoteczkę i przy pierwszym użyciu trzeba się przyzwyczaić do używania dwóch trybów. Kremowa konsystencja, przyjemny zapach i innowacyjna szczoteczka to połączenie idealne. Dzięki aplikatorowi można idealnie rozdzielić rzęsy, precyzyjnie nanieść produkt na każdą z osobna. Otrzymujemy pięknie rozdzielone rzęsy z efektem WOW, wydłużone i pogrubione. Maskara nie kruszy się i nie robi grudek. Jedna z lepszych, których używałam. Z pewnością kupię ją ponownie – kasik2671.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 233 kobiet w dniach 30.03-19.04.2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Bourjois

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze