Wejdź
Nowe kolory pomadek Rich Lip Color Bobbi Brown na lato 2014
materiały PR
Makijaż

Nowe kolory pomadek Rich Lip Color Bobbi Brown na lato 2014

Bobbi Brown rozszerza kolekcję Rich Lip Color o cztery nowe, intensywnie połyskujące odcienie żywego różu i pomarańczy!
Anna Jastrzębska
czerwiec 12, 2014
Rich Lip Color Bobbi Brown lato 2014

Nowoczesne pomadki o lekkiej, nasyconej pigmentem formule wzbogacą zestaw kosmetyków każdej kobiety o odrobinę koloru. Połącz błyszczące usta z naturalnym makijażem twarzy, a zyskasz świeżą i łatwą w noszeniu stylizację. Kolekcja Rich Lip Color obejmuje obecnie 24 neutralne i wyraziste odcienie, stanowiące korzystne uzupełnienie makijażu twarzy. Dzięki Bobbi zyskujemy więcej kolorów na każdy sezon i okazję.

Cena - 115zł/3,8g

Nowe odcienie: Blazing Red, Miami Pink, Taffeta, Cosmic Pink.

Kolekcja dostępna od czerwca 2014 w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Bobbi Brown.

Komentarze
Kolekcja The Bobbi Glow Collection
materiały PR
Makijaż Kolekcja The Bobbi Glow Collection
Bobbi Brown Cosmetics przedstawia kolekcję The Bobbi Glow Collection – w delikatnych, połyskujących odcieniach idealnych na rozpoczęcie Nowego Roku. Od odżywczych balsamów do ust w sztyfcie do nowych odcieni naszych długotrwałych „cień-spotyka-eyeliner”, kolekcja Bobbi Glow Collection zapewni Ci delikatny połysk i świeżość, idealną na rozpoczęcie nowego sezonu.
Anna Jastrzębska
grudzień 28, 2015

The Bobbi Glow Collection Bobbi Brown Extra Lip Tint - nowe produkty w linii Extra: balsamy w sztyfcie Extra Lip Tint - wygładzają i zmiękczają usta, pozostawiając lekki różowy odcień, aby podkreślić naturalny kolor ust. Zawierają kompleks z oliwy z oliwek, witamin E i C i olejek z nasion palmy Babassu. Odżywiają usta i z czasem zmniejszają widoczność lekkich linii i zmarszczek. Cena - 146zł Long-Wear Gel Sparkle - nowe Long-Wear Gel Sparkle pozwalają stworzyć mocny, lekko połyskujący makijaż, który utrzymuje się do 12 godzin bez rozmazywania. Porada: dotknij pędzlem Cream Shadow Brush lub czystym palcem cienia. Nałóż na powiekę i rozmaż, wykonując krótkie ruchy. Odcienie: Silver Heather, Brown Metal, Opal, Pink Oyster & Goldstone. Cena - 120zł Highlighting Powder - ten odbijający światło puder idealnie rozprowadza się na skórze, nadając jej doskonały blask. Jego jedwabista i lekka formuła oraz odbijające światło perły pozostawiają skórę pięknie rozświetloną. Porada: przeciągnij pędzlem face Blender Brush po pudrze Highlighting Powder i nałóż na szczyty kości policzkowych, by nadać im naturalny blask. Odcienie: Bronze Glow & Pink Glow. Cena - 219zł Kolekcja dostępna od stycznia 2016 w wybranych perfumeriach Douglas i Salonie Firmowym Bobbi Brown

Przeczytaj

Nasze akcje