klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Oto najlepsze matowe i satynowe szminki Bourjois! Poznaj w wyniki testu

Marka Bourjois nie bez powodu słynie z najlepszych pomadek dostępnych w drogeriach. Wybrane Wizażanki miały ostatnio możliwość wypróbowania matowej szminki Velvet the Lipstick oraz satynowej, Rouge Fabuleux. Sprawdź, jak wypadły w teście!
Materiał partnera
maj 20, 2019

Obie są bezkonkurencyjne pod względem pigmentacji i trwałości (utrzymują się nawet do kilkunastu godzin!). Oprócz tego, mają lekką, kremową konsystencję, dzięki czemu są niewyczuwalne na ustach i ich nie wysuszają. Mowa o testowanych ostatnio przez użytkowniczki Wizaz.pl szminkach marki Bourjois: matowej Velvet the Lipstick oraz satynowej Rouge Fabuleux. Jesteś ciekawa, jakie jeszcze są ich zalety? Poznaj opinie i wybierz efekt dla siebie!

Matowa szminka Velvet the Lipstick – wyniki testu

Myślisz, że matowe pomadki nie są dla ciebie? Mylisz się! Velvet the Lipstick jestem najlepszym dowodem na to, że mat na ustach nie zawsze musi je wysuszać!   

9 na 10 Wizażanek jest zdania, że Velvet the Lipstick ma najpiękniejszy matowy efekt wśród szminek dostępnych na rynku.

Na tym nie koniec zalet kosmetyku! Velvet the Lipstick ma przyjemną, kremową konsystencję – potwierdza to aż 100% Recenzentek.

9 na 10 dziewczyn uważa, że testowany produkt to najbardziej komfortowa szminka na rynku.

Aż 94% użytkowniczek Wizaz.pl zgadza się ze stwierdzeniem, że Velvet the Lipstick nie wysusza ust, a zamiast tego sprawia, że są gładkie.

Według 8 na 10 Wizażanek szminka jest odporna na ścieranie.

Niemal wszystkie Recenzentki, bo aż 98% z nich, oceniają, że końcówka w kształcie łezki zapewnia idealną precyzję przy aplikacji.  

9 na 10 dziewczyn po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk.

Aż 98% użytkowniczek Wizaz.pl poleci testowany produkt przyjaciółce.

Moim zdaniem to naprawdę dobry kosmetyk i ma same zalety. Piękne kolory, łatwość aplikacji, brak efektu wysuszenia na ustach, trwałość – to jej główne zalety. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdej dziewczynie, która oczekuje pięknego i trwałego matu na ustach – asiaostra.

Zawsze myślałam, że maty nie są dla mnie – moje wiecznie wysuszone usta nie wyglądały apetycznie, więc omijałam szminki o tym wykończeniu, w duchu płacząc (…). Velvet the Lipstick odmieniła moje spojrzenie i mój makijaż – mogę nosić mat każdego dnia, bez uszczerbku na kondycji ust i wyglądam elegancko. Love, Bourjois – mega trwałość, kolor i extra matowy efekt! – MissYou00.

Kremowa konsystencja pomadki idealnie rozprowadza się na ustach. Intensywny kolor pokrywa je w stu procentach, nie wysuszając warg. Szminka delikatnie odciśnięta na chusteczce oraz lekko przypudrowana po aplikacji jest praktycznie nie do zdarcia. Jestem zachwycona i z pewnością sięgnie po inne jej odcienie – Nathaliee85.

Satynowa szminka Rouge Fabuleux – wyniki testu               

9 na 10 Recenzentek zgadza się ze stwierdzeniem, że Rouge Fabuleux zapewnia najlepszy satynowy efekt wśród szminek dostępnych na rynku.

Aż 100% dziewczyn przyznaje, że kosmetyk ma przyjemną, kremową konsystencję.

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl potwierdza, że Rouge Fabuleux to najbardziej komfortowa szminka na rynku.

Zdaniem zdecydowanej większości Wizażanek – aż 99% - szminka jest niewyczuwalna na ustach.

8 na 10 Wizażanek twierdzi, że testowany produkt jest odporny na ścieranie.

Oprócz tego, na Recenzentkach pozytywne wrażenie zrobiła także końcówka w kształcie łezki - aż 97% z nich zadeklarowało, że zapewnia precyzyjną aplikację.

9 na 10 dziewczyn po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk.

Aż 95% użytkowniczek Wizaz.pl poleci testowany produkt przyjaciółce.

Szminka posiada precyzyjną końcówkę, jest wygodna w użytkowaniu. Praktycznie nie czuć jej na ustach, jest trwała. Opakowanie jest solidne – szeri2255.

Odcienie są intensywne i nasycone, wystarczy jedna delikatna warstwa, aby osiągnąć pożądany efekt. Konsystencja jest bardzo kremowa, dobrze się rozprowadza i nie przesusza ust – intelpentium.

Fantastyczna szminka! Miałam okazję testować ją w ekstremalnie wymagających warunkach dla makijażu - podczas urlopu w Dubaju. Szminka spisała się świetnie! Jest trwała, ale również niewyczuwalna na ustach, przez co nosi się ją komfortowo przez cały dzień. Nie ściera się mimo upału. (…) Poleca, polecam i jeszcze raz polecam! – lakomskaja.

materiał powstał we współpracy z marką Bourjois

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze