Dobre pędzle do konturowania to podstawa codziennego makijażu. Wybierając je warto zwrócić uwagę na włosie pędzla oraz jego trzonek. Wspomożemy wasze poszukiwania idealnego pędzla! Sprawdźcie najlepsze z naszego KWC i wybierzcie te odpowiednie dla siebie.

Reklama

Spis treści:

1. Rodzaje pędzli do bronzera

2. Najlepsze pędzle do różu

3. Ranking najlepszych pędzli do rozświetlacza

Zobacz także

Rodzaje pędzli do bronzera

Są trzy rodzaje pędzli do konturowania twarzy bronzerem. Wszystkie mają puchate włosie: naturalne lub syntetyczne i są średniej wielkości. Najbardziej popularne to te o ściętym pod kątem włosiem. Są precyzyjne i z łatwością przesuwa się nimi po skórze - doskonałe na początek nauki konturowania. Aplikując małą ilość kosmetyku trudno zrobić nimi nieestetyczną plamę. Jednak do dokładnego rozblendowania bronzera lepiej sprawdzi się pędzel w kształcie kulki. Trzeci rodzaj pędzla to taki z włosiem ściętym na płasko, czyli tak zwany flat top. Jest nieco podłużny i podobnie jak pierwszy, z łatwością wyznaczy nam miejsce tuż pod kością policzkową, dzięki aplikacja kosmetyków będzie bezproblemowa.

Pędzel do konturowania twarzy Hakuro

Dobrą opinią cieszy się pędzel do konturowania Hakuro H24. Ma włosie syntetyczne, a trzonek pędzla dobrze leży w dłoni. Nada się zarówno do makijażu twarzy matowym bronzerem, jak i różem, jest to więc pędzel wielofunkcyjny i dobry do konturowania twarzy wieloma kosmetykami. Dzięki niewielkim rozmiarom zapewnia precyzje, a ścięty czubek sprawia, że trudno nim zrobić sobie plamy. Z odrobiną bronzera tym pędzlem bez kłopotu nadamy lepszy kształt twarzy.

mat. prasowe

Cena: 38 zł

Ocena w KWC: 4,8/5

Pędzel Hulu do bronzera

Hulu P4 to pędzel w kształcie kulki. Z takim pędzlem rozprowadzenie kosmetyku będzie jeszcze przyjemniejsze, a wraz z dobrym bronzem zapewnimy sobie efekt idealnego konturowania twarzy. Stworzymy z jego pomocą perfekcyjny gradient na policzku, czole i nosie. Pędzel Hulu wykonany jest z świetnej jakości włosia syntetycznego i ma odpowiednią długość pędzla, zaś trzonek został wykonany z naturalnego drewna.Taki zaokrąglony pędzel sprawi, że uzyskamy naturalny makijaż twarzy, a jego miękkie włosie będzie przyjemnie sunąć po skórze. Z jego pomocą poradzimy sobie z nałożeniem wszystkich kosmetyków konturujących, także różu czy rozświetlacza.

mat. prasowe

Cena: 26 zł

Ocena w KWC: 4,3/5

Pędzel do bronzera typu flat top

Kształt pędzla flat top został zaprojektowany tak, aby maksymalnie usprawnić codzienną aplikację. Konturowanie twarzy należy wykonywać nim delikatnie i zawsze dbać o czysty pędzel, bo zapewnia największą pigmentację kosmetyku. Jednocześnie jednak modelowanie twarzy tym pędzlem jest szybkie i daje maksymalne efekty. Taki flat top ma swojej ofercie Golden Rose - to pędzel dobrej jakości, o plastikowym trzonku. Włosie pędzla zostało wykonane z syntetycznego materiału, ale przy tym jest to pędzel miękki i ułatwiający aplikację produktu.

mat. prasowe

Cena: 39 zł

Ocena w KWC: 4,5/5

Najlepsze pędzle do różu

Ściętego pędzla możemy używać wymiennie do aplikacji bronzera oraz do aplikacji różu. Czysty pędzel to podstawa - musimy więc go oczywiście najpierw umyć z resztek poprzedniego produktu. Ścięty kształt pędzla został zaprojektowany tak, aby precyzyjnie nanieść kosmetyk na kości policzkowe. Taki miękki pędzel dobrze rozprowadza produkt i sprawia, że aplikacja różu na policzki jest bezproblemowa.

Dobór odpowiedniego pędzla nie należy jednak do najłatwiejszych. Do nakładania różu możemy użyć także okrągłego puchatego pędzla - podobnego jak do aplikacji pudru utrwalającego, ale nieco mniejszego.

Pędzel do różu Hakuro

Zdecydowanie najlepszy pędzel ścięty do różu to według Wizażanek Hakuro H21. Wykonany jest z naturalnego włosia kozy i zapewnia perfekcyjne konturowanie twarzy, bez obaw o nadmiar kolorowego produktu. Pędzel idealnie leży w dłoni, a dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości będzie także służył wiele lat.

mat. prasowe

Cena: 55 zł

Ocena w KWC: 4,1/5

Pędzel do różu i rozświetlacza Real Techniques

Zaokrąglony pędzel da subtelny efekt zaróżowionych policzków - taki pędzel doskonale sprawdzi się dla osób początkujących. Dobry wybór to pędzel Real Techniques o numerze 407. Jego syntetyczne włosie jest miękkie i nie odkształca się z czasem. Usprawni nakładanie kosmetyków konturujących, a jeśli trzeba, sprawdzi się nawet do nakładania rozświetlacza.

mat. prasowe

Cena: 50 zł

Ocena w KWC: 4,7/5

Ranking najlepszych pędzli do rozświetlacza

Pędzel do rozświetlacza może być okrągły - kształt średniej wielkości 'płomienia' pozwala na precyzyjną aplikację i rozblendowanie produktu na skórze. Taki kształt sprawdzi się doskonale w przypadku sypkich kosmetyków rozświetlających. Jednak najczęściej kojarzony z aplikacją rozświeltacza pędzel to fun brush czyli pędzel o wyglądzie wachlarza.

Pędzel do rozświetlacza Niuqi

Najlepszy pędzel do sypkich rozświetlaczy ma Niuqi. To niewielki pędzel, o zbitym i bardzo miękkim włosiu lekko zaokrąglonym czubku, który sprawia, że możemy uzyskać koncentrację produktu dokładnie w tym miejscu, w którym chcemy. Co więcej, sprawdzi się nie tylko do konturowania twarzy - bez problemu użyjemy go nawet do rozcierania cienia na powiece.

mat. prasowe

Cena: 10 zł

Ocena w KWC: 4,9/5

Pędzel do rozświetlacza typu wachlarz

Pędzel wachlarz pozwala na intensywną aplikację już po pierwszym przeciągnięciu na skórze. Od razu widoczna będzie równomierna, błyszcząca poświata. To zdecydowanie pędzel do rozświetlacza dla tych z was, które lubią błyszcząc makijaż - stosując wachlarz trudno kontrolować dokładne rozproszenie rozświetlającego kosmetyku, ale jednocześnie uzyskany nim efekt jest naturalny. Tego typu pędzel przyda się również do zdejmowania nadmiaru pudru z twarzy. Ten poniżej to pędzel Jessup o numerze 141.

mat. prasowe

Cena: 12 zł

Ocena w KWC: 5/5

Udane konturowanie to zasługa trzech dobranych specjalnie do swoich potrzeb pędzli do makijażu. Mamy nadzieje, że decyzja o ich wyborze będzie teraz o wiele łatwiejsza!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama