klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Pierwszy podkład rozświetlający z przełomową technologią Urban Shield już przetestowany! Poznaj opinie

Makijaż czy pielęgnacja? A gdyby tak nie musieć wybierać? Sprawdź, jak w teście Wizażanek wypadł nowy podkład marki Rimmel i czym różni się od innych kosmetyków tej kategorii.
Materiał partnera
maj 14, 2019

Dobry podkład powinien nie tylko kryć niedoskonałości, ale także pielęgnować skórę. Ze względu na promieniowanie UV i pogarszającą się jakość powietrza, warto wybierać te o bogatej w składniki aktywne, nawilżającej formule, mające szersze zastosowanie niż podkłady w tradycyjnym rozumieniu. Które są najlepsze? Obiecująco zapowiada się podkład rozświetlający Lasting Radiance marki Rimmel - nowa, ulepszona wersja podkładu Rimmel Wake Me Up. Skóra nabiera dzięki niemu zdrowego blasku, a dodatkowo jest nawilżona aż do 24 godzin! W kosmetyku zawarto SPF 25, antyoksydanty (w tym także nieocenioną witaminę C!) oraz przełomową technologię Urban Shield, która zapewnia skórze ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza.

Jak tylko pojawił się na rynku, o przetestowanie produktu poprosiliśmy użytkowniczki Wizaz.pl. Sprawdź, jak go oceniły!

Podkład rozświetlający Lasting Radiance od Rimmel – wyniki testu

Lasting Radiance spełnił oczekiwania 9 na 10 Wizażanek!

Aż 97% Recenzentek zgadza się ze stwierdzeniem, że podkład natychmiast dodaje skórze blasku, a 9 na 10 – że efekt ten utrzymuje się przez cały dzień.

Na tym nie koniec zalet kosmetyku. Poza tym, że daje uczucie nawilżenia skóry i zapewnia jej promienny wygląd, 95% Wizażanek potwierdza również, że łatwo się rozprowadza i stapia ze skórą. Koniec z efektem maski! 

Dziewczyny cenią sobie ten podkład przede wszystkim za efekt blasku, ale zapytaliśmy też, jak ważne są dla nich właściwości ochronne Lasting Radiance. Dla 95% istotne jest, że kosmetyk chroni skórę przed zanieczyszczeniami powietrza, a dla aż 99% - że zawiera SPF 25! Rimmel Lasting Radiance to idealny miejski podkład!

Lasting Radiance od Rimmel – takiego podkładu jeszcze nie było!

Aż 92% Wizażanek zadeklarowało, że poleci podkład przyjaciółce.

8 na 10 Recenzentek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk.

To najlepsza rekomendacja, żebyś ty też wypróbowała go już teraz!

Fajny podkład na co dzień. Posiadaczki cer suchych i normalnych powinny być zachwycone. Podkład, pomimo że rozświetlający, dobrze kryje i długo się utrzymuje (nawet na mojej mieszanej i problematycznej cerze) (…) – embrace2.

Podkład jest rewelacyjny, łatwo się rozprowadza, nie tworzy efektu maski, nie pozostawia smug, a cera wygląda promiennie i świeżo. Do tego posiada wysoki SPF i chroni skórę przed zanieczyszczeniami – anilab.

(…) Używałam go razem z moją mamą. Ja cera mieszana, mama dojrzała, sucha. I u mnie i u niej sprawił się rewelacyjnie! Na pewno zakupie następne opakowanie - O_lliwka.

materiał powstał we współpracy z marką Rimmel

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze