Wejdź
Nowy podkład INGLOT
materiały PR
Makijaż

Podkład do twarzy HD Perfect Coverup INGLOT

INGLOT Podkład do twarzy HD Perfect Coverup, podkład do twarzy Inglot, Inglot
Anna Jastrzębska
październik 10, 2014
INGLOT Podkład do twarzy HD Perfect Coverup

Dostępny w ośmiu kolorach podkład do twarzy HD Perfect Coverup INGLOT łatwo dopasowuje się do odcienia skóry skutecznie maskując przebarwienia i niedoskonałości. Zapobiega nadmiernemu świeceniu, dając naturalny efekt wygładzonej i idealnie zmatowionej skóry przez wiele godzin. Wzbogacony ekstraktem z białej trufli utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Produkt hipoalergiczny, polecany również do skóry wrażliwej. Nowe, większe opakowanie typu airless o pojemności 35 ml umożliwia łatwe dozowanie produktu do ostatniej kropli.

Seria produktów HD marki INGLOT jest niezastąpionym elementem codziennego makijażu i doskonała podczas sesji fotograficznych. Podkład do twarzy HD Perfect Coverup to wyjątkowy produkt, który zapewnia precyzyjne krycie, zachowując naturalny wygląd skóry.

Cena: 75 zł

Komentarze
Oriflame Perfect Fusion
materiały PR
Makijaż Oriflame Perfect Fusion – idealnie gładka i idealnie piękna skóra!
Marzysz o naturalnie pięknej cerze – perfekcyjnie nawilżonej, świeżej i promiennej? Z Perfect Fusion Oriflame nikt nie zauważy, że masz na sobie podkład.
Anna Jastrzębska
styczeń 31, 2014

Dzięki aksamitnej formule i lekkiej konsystencji ten nawilżający podkład działa jak „druga skóra” – idealnie stapia się z cerą wyrównując jej koloryt, zapewniając efekt średniego do mocnego pokrycia oraz satynowe wykończenie makijażu. Innowacyjny kompleks HydraFix pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry, przywracając jej uczucie komfortu.  Już po dwóch tygodniach stosowania podkładu zauważysz wyraźną poprawę elastyczności i nawilżenia skóry.  Dzięki odpowiednio dobranym składnikom podkład nie tworzy sztucznego efektu maski. Dostępny w pięciu odcieniach: Porcelain, Ivory, Rose Beige, Natural Beige, Honey Beige. Oriflame Perfect Fusion cena regularna - 47zł/30ml

Przeczytaj

Nasze akcje