klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Top Beauty

Produkty uwielbiane przez influencerki trafiły do drogerii Rossmann. Jak kosmetyki Wet n Wild wypadły w naszym teście? Sprawdź!

Mocny, instagramowy makijaż powoli wychodzi z mody. Solidną warstwę podkładu, wyrysowane brwi i konturowanie wzorem Kim Kardashian coraz częściej zastępują: rozświetlona cera, rumiane policzki, naturalne brwi i delikatnie podkreślone oczy. Dowiedz się, jak wykonać idealny make up na lato za pomocą kultowych produktów i kosmetycznych nowości marki Wet n Wild!
Materiał partnera
maj 28, 2020

Zasada „Mniej znaczy więcej” doskonale sprawdza się w makijażu. Nie oznacza to jednak, że musimy na zawsze rezygnować z ulubionego, wieczorowego smoky eye lub mocniejszego konturowania, gdy nasze policzki wymagają wsparcia bronzera.

Minimalistyczny makijaż jest odpowiedni na co dzień, pozwala zaoszczędzić czas przed lustrem i co ważne – daje nam pole do popisu jeśli chodzi o dodatki: biżuterię czy kolor pomadki. Jeśli już jesteśmy przy kolorze ust – podczas naszego wideo przetestowaliśmy dwa rodzaje pomadek Wet n Wild: MEGALAST Shine Finish i MEGALAST Matte Finish. Błysk czy mat? Decyzja jest niezwykle trudna, ponieważ niezależnie od rodzaju wykończenia, każda z wybranych przez nas pomadek sprawdziła się idealnie i razem z delikatnym makijażem stworzyła atrakcyjną całość.

Wszystkie kosmetyki Wet n Wild, których użyliśmy w naszym teście zdały go wzorowo! Są świetnej jakości, mają wegański skład i nie są testowane na zwierzętach. Jesteśmy ciekawi, które z nich trafiły na waszą listę: „Muszę koniecznie przetestować!” .

Zobacz nasze wideo i przekonaj się, jak wykonać delikatny makijaż na lato z akcentem kolorystycznym na ustach za pomocą kosmetyków Wet n Wild!

Materiał powstał z udziałem marki Wet n Wild

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze