Specjalistyczny podkład matujący Paese Expert Matt Foundation jest produktem wyposażonym w szpatułkę, która ułatwia aplikację. Jest wodoodporny, trwały i polecany na większe wyjścia. Nie zjeżdża z twarzy i balansuje pomiędzy kremowym podkładem i pudrem. Daje matowe wykończenie z wysokim kryciem. Za podkład do twarzy zapłacimy w drogeriach internetowych ok. 49 zł.

Reklama

Jak działa podkład matujący Paese Expert Matt Foundation

Specjalistyczny podkład matujący Paese, Expert Matt Foundation to produkt o gęstej konsystencji, który przybiera formę musu. Jest ona jednak aksamitna i łatwo się z nią pracuje. Ma silne właściwości kryjące, ale też wygładzające. Maskuje wypryski, przebarwienia. Podkład nie osadza się w zmarszczkach. Sprawdzi się na cerze tłustej i mieszanej. Nie polecamy go do suchej cery, bo może podkreślać skórki - ze względu na działanie matujące. Dzięki temu, że na twarzy zmienia się z musu w pudrowe wykończenie (to zasługa formuły cream to powder), daje pełen mat. Nie sprawia jednak wrażenia oprószonej, niezdrowej cery. Producent zaznacza, że podkład matujący utrzymuje się przez 24h. Tak długo nie miałyśmy go dotąd jednak na twarzy.

Zobacz także: Francuski podkład korygujący jest niewidoczny a upiększa cerę jak apka. Daje 12h trwałości

mat. prasowe

Skład i stosowanie specjalistycznego podkładu matującego

Kryjący podkład matujący aplikujemy dzięki dołączonej łopatce. Pozwala ona na higieniczne nabieranie produktu. Na twarzy najlepiej sprawdza się rozprowadzany palcami. Chcąc zwiększyć krycie, dobrze jest rozetrzeć go pędzlem do podkładu. Dla lepszego rozprowadzania, dobrze jeśli skóra jest odpowiednio nawilżona lub położona została wcześniej baza nawilżająca lub wygładzająca.

W składzie podkładu matującego znajdziemy m.in. tlenek cynku. Odpowiada on za łagodzenie cery. Dzięki temu sprawdzi się na skórze z niedoskonałościami. Zmniejsza też wydzielanie sebum. Nie jest to produkt nawilżający

Zobacz także
Reklama

Znacie ten podkład do twarzy?

Reklama
Reklama
Reklama