Korektor Revolution Eye Bright ma bardzo intensywną pigmentację, która doskonale tuszuje cienie pod oczami. Mimo mocnego krycia, formuła wciąż pozostaje lekka, dzięki czemu jest bardzo komfortowa w noszeniu i nie obciąża delikatnej skóry.

Reklama

Spis treści:

  1. Jak działa korektor Revolution Eye Bright?
  2. Jak używać maskującego cienie korektora?
  3. Opinie o kryjącym korektorze
  4. Jakie korektory dobrze kryją cienie?

Jak działa korektor Revolution Eye Bright?

Revolution Eye Bright to korektor o mocnych właściwościach kryjących. Jeśli szukasz produktu, który da ci efekt 8 godzin snu - nie trafisz lepiej. Ma delikatną, kremową konsystencję, która jest na tyle leciutka, że praktycznie w ogóle jej nie czuć. Łatwo się rozprowadza i możesz ją aplikować za pomocą gąbeczki bezpośrednio pod oczy lub wyłożyć produkt na rękę i nanieść na skórę palcami. Korektor nie zbiera się w zmarszczkach, a po wchłonięciu zostaje w miejscu przez cały dzień! Wyrównuje koloryt skóry i wygląda na niej bardzo naturalnie, jednocześnie rozświetlając i nadając wypoczęty wygląd.

Revolution Beauty (Makeup Revolution), Eye Bright Illuminating Under Eye Concealer
mat. prasowe

Jak używać maskującego cienie korektora?

Na uwagę zasługuje opakowanie produktu. To "różdżka" zakończona gąbeczką. Możesz nią nakładać produkt bezpośrednio na skórę, delikatnie wklepując aplikatorem. Drugi sposób to wydobycie produktu na dłoń i późniejsze nałożenie formuły palcami lub beauty blenderem.

Korektor możemy nakładać solo, bez podkładu, a także przed lub po jego nałożeniu. W każdej z tych trzech opcji doskonale zblenduje się z cerą.

Zobacz także

Opinie o kryjącym korektorze

Korektor Revolution w naszym KWC ma opinię 5/5! Wizażanki bardzo polubiły jego formułę, która nie tylko dobrze wygląda, ale ma też świetną trwałość.

Jest absolutnie genialny, nic się nie zbiera, nie roluje, nie ciastkuje, po prostu fantastyczny produkt. Daje piękny efekt wypoczętej skóry. Polecam

napisała kasinaa.

W opublikowanych recenzjach możemy też znaleźć opinię potwierdzającą łatwość blendowania produktu. Sama aplikacja jest bardzo prosta i zajmuje kilka sekund!

Zamknięty jest w estetycznym opakowaniu z gąbeczką, dzięki której aplikowanie produktu jest bardzo proste i przyjemne (...). Produkt cudownie się blenduje, nie zostawia plam i sam proces blendowania go w skórę lub podkład zajmuje maksymalnie kilka sekund. Raczej nie wchodzi w zmarszczki, ładnie łączy się z podkładem, raczej nie podkreśla suchych skórek. Naprawdę najlepszy korektor jaki kiedykolwiek miałom

możemy przeczytać w recenzji Angelic_Aurora.

Reklama

Jakie korektory dobrze kryją cienie?

Jeśli chcesz poprzeglądać oferty innych marek z korektorami pod oczy, poniżej znajdziesz kilka przykładów. Każdy z nich ma bardziej kryjącą i rozświetlającą formułę, która da efekt jak po 8 godzinach snu!

Reklama
Reklama
Reklama