klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Teraz rządzi MAT! Szminka Matte Legend 3 w 1 od Avon już przetestowana

Mocno napigmentowany kolor w jednej warstwie! Poznaj wyniki testu nowej szminki Matte Legend 3 w 1 od Avon.
Materiał partnera
kwiecień 22, 2020
Advertisement Advertisement

Jeżeli śledzisz trendy w makijażu, to wiesz, że 2020 rok należy do ust w wersji mat! Moda na matowe usta rozpoczęła się już kilka lat temu i nic nie wskazuje na to, żeby w kolejnych sezonach coś miałoby się zmienić. Jednak wielu kobietom wydaje się, że matowe szminki nie są dla nich. Często spotykamy się z opinią, że wysuszają skórę lub że na taki makijaż mogą pozwolić sobie tylko posiadaczki dużych ust. To nieprawda! Z matowymi pomadkami jest jak z każdym innym kosmetykiem – nie wszystkie cechuje wysoka jakość. Jeżeli do tej pory żadna nie spełniła twoich oczekiwań, miałaś po prostu pecha lub nie sprawdziłaś wcześniej recenzji w KWC. By więc uchronić cię przed kolejnym rozczarowaniem, przedstawiamy nasz matowy nr 1 – szminkę Matte Legend 3 w 1 od Avon. Testowanie kosmetyku mają za sobą już nasze niezastąpione Wizażanki i one także są zauroczone.

Szminka Matte Legend 3 w 1 od Avon – wyniki testu

Szminka Matte Legend 3 w 1 to aż 50% więcej pigmentów* dla intensywnego matowego odcienia już w jednej warstwie. Unikalny diamentowy kształt zapewnia superprecyzyjną aplikację – jak pędzelek makijażysty! Dodatkowo formuła z innowacyjną bazą przedłuża trwałość koloru i utrzymuje nawilżenie skóry ust.

Aż 100% użytkowniczek Wizaz.pl potwierdziło, że szminka Matte Legend 3 w 1 jest mocno napigmentowana. Niemal wszystkie Recenzentki, bo aż 96% z nich, uważają też, że kosmetyk pozostawia intensywny kolor już przy jednej warstwie.

9 na 10 kobiet doceniło kształt szminki, uznając, że dzięki zaostrzonym brzegom można malować usta bez konieczności używania konturówki.

Aż 94% Wizażanek oceniło, że testowany produkt nie wysusza ust i jest komfortowy w noszeniu.

Oprócz tego, większość użytkowniczek Wizaz.pl (aż 97%) przyznało, że szminka Matte Legend 3 w 1 jest wydajna.

Szminka Matte Legend 3 w 1 od Avon – teraz rządzi MAT!

Aż 89% Recenzentek twierdzi, że Matte Legend 3 w 1 łączy w sobie wszystkie cechy matowych szminek z najwyższej półki!

Niemal tyle samo kobiet (aż 88%) zadeklarowało, że po zakończeniu testu sięgnie po nią ponownie.

Natomiast 9 na 10 Wizażanek poleci szminkę Matte Legend 3 w 1 swojej przyjaciółce!

Fajna pomadka w przystępnej cenie. Jest bardzo wydajna, ponieważ zapewnia krycie już przy pierwszej warstwie. Kształt ułatwia precyzyjny makijaż ust. Do tego ich nie wysusza, dzięki czemu jest komfortowa w noszeniu – hypnotized28.

Jestem mile zaskoczona tą szminką. Efekt matu jest idealny, a przy tym nie skleja ust, jak inne pomadki tego typu. Zmywa się równomiernie, nie wysusza. Posiadam matowe pomadki, zarówno tańsze, jak i te z wyższej półki. Avon pozytywnie mnie zaskoczył, bo ten produkt jest lepszy niż niektóre droższe odpowiedniki – honeyberry.

Zauroczyły mnie kolory szminek jakie ma do zaoferowania linia Matte Legend 3 w 1. Z wielką przyjemnością kupię co najmniej jeden lub dwa inne odcienie. Na moich ustach szminka trzyma się dobrze. Po jednej aplikacji kolor jest wystarczająco wyraźny i intensywny. Mam bardzo suche usta, a szminka nie daje mi tego odczuć. Z czystym sumieniem mogę polecić tę linię od Avon – catie_kasia.

*w porównaniu do klasycznych szminek Avon

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 114 kobiet w dniach 23.03-12.04.2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki AVON

zdjęcia: mat. prasowe

Komentarze